STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mechanicy w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 26 Wrz 2012 13:47:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi takie rzeczy robi szwagier Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 26 Wrz 2012 13:57:53    Temat postu: Re: mechanik oszust Odpowiedz z cytatem

oszukany napisał:
Sugerując się pozytywnymi opiniami internautów na temat mechanika Kwiatkowskiego ul. Łyskowskiego pojechałem wymienić przednie łożysko w fordzie mondeo i końcówki stabilizatorów.Usługa wyniosła mnie 450 zł. Mechanik policzył mi za łożysko 191zł, gdzie takie same w internecie kosztuje 100zł z przesyłką. Dobrej jakości zamiennik od 50 do 80zł. Końcówki stabilizatorów koła policzył mi 179zł. Tej samej firmy w internecie koszt 90zł za dwie sztuki. Zamienniki od 30 wzwyż.Na pytanie dlaczego u niego te same części są droższe niż w internecie odpowiedział, że ceny w internecie go nie interesują. Oczywiście rachunku na usługę standardowo nie wystawił. Przedzwoniłem do salonu forda w Toruniu ta sama usługa z częściami -350zł. Szczerze nie polecam -oszust, naciągacz. Jak się później dowiedziałem mojemu znajomemu również wymieniał łożysko w kole, twierdząc, że założył nowe.Po dwóch miesiącach to samo łożysko zepsuło się w trasie poza granicami kraju. Podczas naprawy okazało się ,że łożysko było włożone używane. Nie wystawia rachunków, więc nie uznaje reklamacji. Szczerze nie polecam!!!!


Na twoje żądanie ma obowiązek taki rachunek wystawić, jeżeli nie to do Urzędu Skarbowego nalezy podać tego Pana. Art. 62 KKS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 26 Wrz 2012 15:21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwię się, że nie ustaliłeś kosztów naprawy odstawiając pojazd na kanał. Rozumiem, że można nie wiedzieć ile będzie kosztowała naprawa jakiejś ukrytej usterki, ale oddając samochód na wymianę konkretnych materiałów eksploatacyjnych bo za takie należy uznać łożyska, końcówki drążka i pozostałe wymienione przez ciebie części można przynajmniej umówić się na przedział cenowy w jakim będziemy oscylować podczas rozliczania się za wykonaną pracę. Poniekąd jesteś sam sobie winien. Rachunek tak czy siak mechanik wystawić powinien.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
osiem




Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 73

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2015 12:08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podepnę się.

Poszukuję tłoka do felicii 1.3, gdzie go szukać ??
Dzwoniłem tylko na szrot do Szulca, Kwiatkowskiego i do Jabłonowa ale ciężki temat ; )

Jest w okolicy więcej takich miejsc ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2015 19:33:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzybno Kowalski, szrot na Sikorskiego na zakrecie w Brodnicy, stacja demontażu na Świerkowej, duzy szrot MamAuto w Rypsinie itp. Szukaj tez na Alle i Olx, ale generalnie będzie latwiej znaleźć caly silnikniz tlok bo jak ktoś już rozbiera silnik to wrzuca go w kontener a nie trzyma części na półce..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kokosanto15




Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 12

PostWysłany: Czw, 04 Maj 2017 20:10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie ponawiam temat. Potrzebuje zaufanego,dobrego i niedrogiego mechanika ,który wystawia faktury,paragon na wykonane naprawy (chcę poprostu mieć w przyszłości udokumentowane przy ewentualnej sprzedaży co było robione) , chodzi Mi o drobne naprawy czyli wymiana płynu chłodniczego, oleju w skrzyni, filtra paliwa i regulacje luzu zaworowego (Japońskie auto)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nowa38




Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 23 Lip 2017 13:43:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ile kosztuje wymiana rozrzadu Smile))scenic i jaki mechanik taio zrobi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dscbr




Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 17 Sie 2017 11:15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, kogo polecacie do wymiany rozrządu w Brodnicy lub okolic ? kogoś solidnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawelt




Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 17

PostWysłany: Nie, 17 Wrz 2017 21:52:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,

Szukam warsztatu mechanicznego w Brodnicy lub okolice, gdzie mogę liczyć na rzetelną diagnozę i wycenę naprawy mojego silnika TDI 90KM w Skoda Octavia I 98 r. Chodzi o mechanika, który dobrze czuje się w tematyce TDI, a szczególnie w diagnozie pompy wtryskowej i umiejętności jej regulacji.

Pozdrawiam!
Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Czw, 05 Paź 2017 11:59:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam do niedawna jeszcze serwisowałem swojego Opla w Aso. Samochód kupowałem nowy. Jak miałem gwarancję to logiczne,żę żaden nieautoryzowany serwis nie wchodził w grę.
Jednak w tym roku wybrałem się do nich i nalizyczli mi bardzo wysoka cenę za wymianę świecy oraz za olej. O ile olej wymieniłem to jednak na świecę zdecydowałem się prywatnie ( cena praktycznie 2 razy niższa - zamówiłem sobie świecę z neta i umówiłem się z osoba na zamontowanie).
Nie wiem skąd aso bierze czasami takie wysokie ceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021816 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski