STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kobieta, dom, dziecko
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jola




Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 21:21:58    Temat postu: kobieta, dom, dziecko Odpowiedz z cytatem

Jestem mamą, która obecnie nie pracuje i opiekuję się małym synkiem. Mam pytanie czy są mamy takie jak ja lub kobiety, które nie pracują chciałyby, aby w Brodnicy powstało miejsce, gdzie mogłybyśmy się spotkać, wymienić doświadczeniami, poznać ciekawych ludzi. Napiszcie co o tym sądzicie i czy gdyby powstało takie miejsce chciałybyście je odwiedzać.
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leosia99




Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 28

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 23:55:19    Temat postu: Re: kobieta, dom, dziecko Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem mamą i tez siedzę w domku z moją córeczką i chętnie spotkałabym się z mamami i ich pociechami w miejscu w którym moje dziecko by nikomu nie przeszkadzało i mogło przy okazji pobawić się z innymi dziećmi a ja mogłabym wymienić się poglądami i ciekawostkami na temat dzieci i nie tylko z innymi kobietami
trafiony pomysł jola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tinatina




Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pią, 12 Lis 2010 09:52:33    Temat postu: trochę cierpliwości Odpowiedz z cytatem

proszę o trochę cierpliwości, a być może niebawem coś włąśnie tego rodzaju uda mi się otworzyć. cieszę się że ktoś poruszył ten temat, bo to utwierdziło mnie w przekonaniu, że mój plan ma sens. zachęcam osoby zainteresowane do wpisów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jola




Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 11:39:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, że jesteście tym zainteresowane co wy na to abyśmy wymieniły się mailami i spróbowały otworzyć coś wspólnie. Ponieważ myślę, że jeśli jest nas więcej to możemy mieć więcej pomysłów a nawet znajomych i informacji dzięki czemu szybciej uda nam się otworzyć miejsce dla mam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia90




Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 15:53:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się ten pomysł tylko,że mój synek jest za mały na zabawy,ponieważ ma nie całe 4 miesiące:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jola




Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 17:40:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę Kasiu, ze synek nie jest za mały Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leosia99




Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 28

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 19:44:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że temat żyje ciesze się że jest nas więcej jola napisz na prw wymienimy się e-mailami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia90




Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 10:27:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tinatina to jest świetny pomysł myślę,że wszystkie mamy będą za tym aby było takie miejsce aby się spotkać z pociechami i oderwać się od domowych obowiązkówSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tinatina




Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 6

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 13:02:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam na wiecej głosów w tej sprawie, bo będzie to dla mnie jeszcze wieksza motywacja do jak najszybszego ruszenia z tym wszystkim. takie spotkania maluszków to tylko jeden z elementów mojej działalności. ja swoje pomysły mam,ale jestem otwarta na propozycje innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jola




Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 13:49:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem co znaczy "działalność " miałam namyśli spotkania nieodpłatne na zasadzie klubu dla mam lub rodzica. Gdzie mogłybyśmy się spotkać porozmawiać o sprawach najważniejszych, wymienić informacjami oraz wesprzeć i dawać wsparcie innym mamom. Jeśli źle zrozumiała twojego maila to proszę sprostuj.
Piszę o tym ponieważ nawiązałam kontakt z klubem dla mam i wiem jak można to otworzyć potrzebuję osób chętnych, które chciałyby ze mną podjąć to wyzwanie a potem cieszyć się wspólnymi spotkaniami i rozszerzać te spotkania o nowe pomysły, które na pewno każda z nas ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jcjjd




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 13:54:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta, dom , dziecko. Dziś to rzadkość, przerażające, że kobiety na pierwszym planie stawiają karierę. Na szczęście ja zdecydowałam inaczej, jestem szczęsliwą matką od 6 miesięcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patryko11189




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 07:31:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chetnie odwiedzala bym takie emiejsce:)siedze w domu z coria dwuletnią i nie mamokazji pogadac z innymi mamai:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jola




Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 10:02:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam propozycję chciałabym abyśmy się spotkały w piątek (19.11) lub w poniedziałek(22.11) o 12:00 w parku z dziećmi. Zrozumiem jeśli któraś z mam nie będzie miała czasu lub nie będzie miała ochoty. Jednak jeśli jesteście zainteresowane i chciałybyście się spotkać to proszę odpowiedzcie do mnie na priv. Pamiętajcie, że ma powstać klub dla mam, które chcą cieszyć się macierzyństwem i wspierać inne kobiety i poznać ciekawych ludzi oraz poznawać ciekawe rzeczy. Dlatego każda z was jest potrzebna, aby powstało to miejsce jak najszybciej. Jeśli macie inną propozycję to również proszę o odpowiedź na priv Question Question Question
Jeszcze raz zapraszam przecież nie mamy nic do stracenia. Jeśli macie jakieś koleżanki to też je przyprowadźcie. Czekam na odpowiedź Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 21:13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jolu wspaniały pomysł jak Ci się uda to będzie okej,uważaj bo takim ludziom u nas odrazu lubią dołki kopać lub niesłuszne łatki przystawiać...np.ze robisz to dla korzyści,a nie przyjemności

TRZYMAM KCIUKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa27




Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 46
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 17 Lis 2010 10:51:16    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

bardzo fajna sprawa ja też siedzę w domu ze swoim 5 latkiem którego nie przyjęto do przedszkola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018152 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski