STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
balony z helem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Czw, 02 Gru 2010 11:51:24    Temat postu: balony z helem Odpowiedz z cytatem

Artur bral ode mnie balony, unosil sie w powietrze i lecial z wiatrem. Gdy juz byl dostatecznie wysoko, wypuszczal kilka z nich , wyrownywal lot i zaczynal fotografowac. Zeby wyladowac , po prostu puszczal kolejne balony. Spotykalismy sie w miejscu ladowania, po czym szlismy do domu, zeby obejrzec zdjecia na laptopie. Fotografie pracujacych w polu ludzi, kobiete z dzieckiem idacych po zakupy do spozywczaka, smarkaczy pijacych tanie wino za tymze sklepem, albo zdjecia wykonane z takiej odleglosci, ze trudno cos rozpoznac. Na wszystkich fotografiach zawsze znajdowal sie wspolny element: dyndajace na dole buty Artura.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 02 Gru 2010 18:52:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba bajki Ci się pomyliły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 04 Gru 2010 22:06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj zblakany wedrowcze Smile Cieszy mnie, ze ktos zwrocil uwage na ma tworczosc literacka. Juz wyjasniam o co chodzi: otoz, na forum tym zaczely pojawiac sie tematy typu Czy ktos ma pozyczyc kilo cukru?, albo o balonikach. Zniesmaczony tym faktem, postanowilem dac upust swej literackiej pasji, piszac najbardziej kretynski i bezsensowny text, jaki udalo mi sie wymyslic. Oczywiscie na forum kazdy moze sie wypowiedziec, ale po co takie pierdoly? Czy nie lepiej popisac na gg o tym czy ma kto te kilo cukru, albo zadzwonic zwyczajnie do znajomego i zapytac gdzie takie balony dostac.Po co zakladac zaraz temat i komu to sluzy? Ostatnio pewna pania zbulwersowalo nawet, ze piszemy tu o losach swiata, a to jak wiadomo nieistotne tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sob, 04 Gru 2010 22:31:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS to ty w tym momencie zaśmiecasz to forum takimi tekstami. Właśnie tak jakbyś nie miał się komu wyżalić. Może ty powinieneś zadzwonić do przyjaciela?
Skoro prześledziłeś te wszystkie wątki z balonami, kluczykami czy też poradami: "gdzie, kto, za ile i jak?" to chyba zdążyłeś się zorientować, że te osoby otrzymały pomoc w postaci odpowiedzi innych forumowiczów, którzy akurat orientują się w danym temacie.
Nie uważam żeby to było coś złego. I dzięki w stronę wszystkich, którym się chce pomóc. Bo czasem też dowiem się kilku przydatnych rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 04 Gru 2010 22:42:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zauwazyles przeciez napisalem, ze text z zalozenia byl kretynski. Dzial jest Rodzina,Dom,Ogrod prawda? Czy moze Ty widzisz: Zgubilem,Poszukuje,Za ile to? W tym momencie sam juz sobie odpowiedziales.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 05 Gru 2010 22:16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Dobrze zauwazyles przeciez napisalem, ze text z zalozenia byl kretynski. Dzial jest Rodzina,Dom,Ogrod prawda? Czy moze Ty widzisz: Zgubilem,Poszukuje,Za ile to? W tym momencie sam juz sobie odpowiedziales.


to zdaniem ciebie w jakim temacie to miało być,dla mnie był to trafny wybór bo te baloniki wiążą się z domem, ogrodem i rodzina. no może jeszcze w kafejce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Nie, 05 Gru 2010 23:34:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dziale; ZGUBIONE,ZNALEZIONE,ZA ILE? Jakby zrobic taki osobny dzialik, to bedzie super, lub temacik w kafejce jak powiadasz. Ale lepiej osobny dzial, wtedy juz nieaktualne posty moznaby kasowac i przeslac podziekowania za ewentualna pomoc. Dobry pomysl? Mnie chodzilo o balagan na forum. Tematy sa porozdupcane jak grzyby po lesie i ciezko sie polapac, trzeba szukac tego co interesuje. A wogole, to co jest? Troche poczucia humoru i dystansu nikomu nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pon, 06 Gru 2010 12:28:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczucie humoru to uwierz mi, ja mam.
Tylko, że tekst:

"Czy nie lepiej popisac na gg o tym czy ma kto te kilo cukru, albo zadzwonic zwyczajnie do znajomego i zapytac gdzie takie balony dostac.Po co zakladac zaraz temat i komu to sluzy?"

...potraktowałem jako zarzut. Nawet nie podchodzi mi to pod ironie. A teraz chyba odwracasz kota ogonem.
No to tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pon, 06 Gru 2010 12:39:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale skad? Po co mam odwracac kota ogonem? To byl kretynski dowcip, majacy na celu zwrocic uwage, ze jest balagan na forum. Poprostu nie kazdy ma takie samo poczucie humoru, pewnie dlatego odebrales to jako zarzut. Gwoli scislosci podam, ze piszac ten absurdalny text, wzorowalem sie na takim komiku jak Andy Kaufman. Jest nawet jego fabularyzowana filmowa biografia. Polecam, bo postac to byla ciekawa i bardzo autoironiczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pon, 06 Gru 2010 12:54:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i sprawa wyjaśniona. Wszystko ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 06 Gru 2010 16:58:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło napisał:
Poczucie humoru to uwierz mi, ja mam.
Tylko, że tekst:

"Czy nie lepiej popisac na gg o tym czy ma kto te kilo cukru, albo zadzwonic zwyczajnie do znajomego i zapytac gdzie takie balony dostac.Po co zakladac zaraz temat i komu to sluzy?"

...potraktowałem jako zarzut. Nawet nie podchodzi mi to pod ironie. A teraz chyba odwracasz kota ogonem.
No to tyle.


kolego on nie pytał się gdzie w Polsce napełniają baloniki helem tylko w naszej okolicy więc to był trafny wybór a nie każdy temat musi się każdemu podobać ,jeśli nie podoba się omijasz a nie wypisujesz nie wiadomo co tu chodzi..... mi o wszystkich tych na NIE....pytasz poco to służy ze następny poszuka tematu i będzie wiedział ze nie ma takiej możliwości i nie musi od nowa jeździć po Brodnicy--to jest dla wygody jego i innych....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021892 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski