STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
KARA ŚMIERCI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moherowa Babcia




Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Ciemnogród

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 01:20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też na odprężenie, pan ukrywający aferę pedofilską www.youtube.com/watch?v=KoXMvvm6S5w&feature=related
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 11:07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactorze po primo nigdy nasza kawaleria nie atakowała jednostek pancernych wroga to mit drogi reactorze mit wymyślony przez komunistów. Co do innych spraw popieram lokiego i Monka dobrze opisali sprawę. W Polsce tworzony są NSR coś na styl Gwardi w Stanach ale chętnych brak bo kasy mało dają od tak kasa sie dla ludzi liczy a nie Polska i i ojczyzna. Akórat ten watek świetnie porusza Loki za wiele spraw sami sobie jesteśmy winni bo ciągle sie kłócimy różnimy spieramy a w zaczynamy działąć gdy ktoś nas napadnie albo mocno nastaje na naszą suwerenność. Broń wyłacznie dla niekaranych, nienotowanych i osób prowadzących działaność gospodarczą. Od tego można było by zacząć no ale to już niebyło by dla wszystkich. co do Górników i Hutników sory stary ale jeśli sa rentowni i kopalnia dobrze prosperuje to istnieje do dziś i ma sie dobrze a górnik nie mało zarabia. No a jeżeli przynosi straty to sory stary ale ja dokładać z podatków niebęde bo mi też nikt nic nieda ani niedołoży jak zakład upadnie. Max 6 miech kuron i bez żadnej odprawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 12:02:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zionek, ale Loki pisal o panoszeniu sie pseudo-szlachty. Nadstawianiu pupci okupantom podczas rozbiorow itp, czyli analogia do naszych niedawnych rzadzacych jak Kaczyslaw II Brat Pierwszego, jest oczywista. To dzieki niemu, trzymajacemu prosto palec w .... Juesej, oraz pewnej sekty mamy powrot irracjonalnej rusofobii. Nic dziwnego, ze nasi Druzja zza Buga sie pogniewali z tym gazociagiem. A tak na marginesie, to ten temat jest o kare smierdzi, czy o posiadaniu broni, albo o polityce? Jak zwykle, gdzie 2 Polakow, tam 6 zdan Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 12:39:00    Temat postu: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

Opowiem dość przewrotnie:
Kara śmierci , za napaść na moja posesję i rodzinę ,wykonana z broni którą legalnie nabyłem oraz potrafię jej używać w sposób adekwatny do przeprowadzonego ataku. Very Happy Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 13:12:34    Temat postu: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

Zionku,właśnie zaproponowałem zmiany lecz natychmiast zostałem storpedowany, jak to ująłeś.Dopiero w Twoim ostatnim poście padła propozycja korekty moich zasad uzbrojenia ludności.
Dokładnie znam genezę NSR oraz jej charakter.I tak jak wszystko co mogło by wzmocnić ten kraj ,zostało to udupione -jak sam zauważyłeś.Więc sądzę iż moja propozycja w tej sytuacji ma sens.
Zaś co do przyczyn upadku hut i kopalń-prześledz historię Brodnickiej Żelatyny-ten sam schemat działania.
Co do nie dokładania z naszych podatków...Jakoś nie sprzeciwiasz się że z twoich podatków "ratowane" są PRYWATNE BANKI NIE BĘDĄCE WŁASNOŚCIĄ ŻADNEGO POLAKA .hiihihi.Oczywiście wiem że na to nie mamy jeszcze wpływu...Ale ciągły drenaz naszych coraz mniej zasobnych kieszeni to jest powolna KARA ŚMIERCI.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 21:51:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Zionek, ale Loki pisal o panoszeniu sie pseudo-szlachty. Nadstawianiu pupci okupantom podczas rozbiorow itp, czyli analogia do naszych niedawnych rzadzacych jak Kaczyslaw II Brat Pierwszego, jest oczywista. To dzieki niemu, trzymajacemu prosto palec w .... Juesej, oraz pewnej sekty mamy powrot irracjonalnej rusofobii. Nic dziwnego, ze nasi Druzja zza Buga sie pogniewali z tym gazociagiem. A tak na marginesie, to ten temat jest o kare smierdzi, czy o posiadaniu broni, albo o polityce? Jak zwykle, gdzie 2 Polakow, tam 6 zdan Smile


tak to prawda ze nas polaków do jednego zdania trudno przekonać,a jeszcze zjednoczyć w dobrej sprawie to już masakra ...ostatnim czasie tylko Jan Paweł II i trochę mniej Owsiak ...myślę że teraz tylko może jakaś wojna by nas na krótko zjednoczyła,choć znając polaków odrazu robiły by się grupy by jak najwięcej ugrać dla siebie a nie dla wszystkich ...ale z grubsza tak dzieje się w każdym kraju,tylko tych biedniejszych bardziej rzuca się w oczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 21:55:50    Temat postu: Re: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Opowiem dość przewrotnie:
Kara śmierci , za napaść na moja posesję i rodzinę ,wykonana z broni którą legalnie nabyłem oraz potrafię jej używać w sposób adekwatny do przeprowadzonego ataku. Very Happy Very Happy

Pozdrawiam


a ja powiem tak jak jesteś dobry Strzelec---to strzelaj w nogi a nie głowę czy serce,,,a prawo do obrony własnej posesji czy mieszkania powinien mieć każdy-to powinna być rzecz święta...ale nie zabijamy tego co przychodzi spytać o coś tylko konkretny napad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2011 22:38:10    Temat postu: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

Podczas okresu w moim życiu, kiedy uczono mnie obsługi broni i używania jej w sposób w miarę skuteczny oraz zgodny z przepisami-wpojono mnie formułkę starą podobno jak świat:Celuj w nogi-trafiaj w głowę. 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 08:20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Reactorze ja też jestem za prawem do obrony włąsnej posesji. No ale nie za takim prawem w którym bedziesz strzelał do listonosza czy dzieciaka roznoszacego ulotki lub jakiegoś akwizytora. Znam przypadki z Brodnicy kiedy to gość celował z broni do dzieciaków bo one mu przez płot przeskoczyły i bawiły sie na jego dośc sporej działce lub robiły sobie skrót w dojsciu do szkoły. Nie wspomne juz co by sie działo jak by mu jabłka pozrywali. Był też taki przypadek kiedy to jeden z brodnickich przedsiebiorców strzelał w centrum miasta do 2 kolesi bo niby go napadli a jak sie okazało pokłócił sie z nimi po pijaku i miał ponad 2 promile. Policja nie postawila im zarzutów za to jemu owszem. Kiedyś znajomy wymusił na skrzyzowaniu to 2 kolesi wysiadło z bejsbolami i chcialo go klepać ale sie rozewszło na szczęscie.Co by było gyby mieli Glocki przy sobie. W dodatku przypadek łódzki i Gliwicki w ciagu jednego tylko roku i to w dodatku kiedy nie każdy obywatel ma dostęp do broni tzn nie mozna jej nabyć w lokalnym sklepie to za dużo. Co by było gdyby była ona legalna. Reactorze szczerze też chciałbym mieć broń bo interesuje się militariami i nie powiem że przydała by sie do samoobrony i jako straszak i takie same kiedyś miałem poglądy na posiadanie broni jak ty. Ale za dużo jest negatywnych przykładów za dużo. Niestety kultura naszego narodu nam jeszcze na to reactorze niepozwala, naród za duzo konfliktów i problemów by za jej pomoca zaczął rozwiązywać. Wyobraź sobie policjantów jadących na interwencje gdzie mąż bije zone, tesciowa. Teraz przewaznie wyskakuje z siekierą lub nozem. Jeżeli dopuścimy twoją opcje wyjmie pistolet. I niepisz mi o zachodnich krajach bo nie mam zamiaru opłakiwać smierci własnego dziecka zabitego przez innego gówniarza któremu w szkole nieszło tylko dlatego że wiedział gdzie tatuś pistolet czy karabin trzyma. Tak było w Usa, Niemczech i wielu innych krajach. Wymieniłem tyle przypadków ilu ty bys bandytów zastrzelił w tym czasie reactorze o ile oni by ciebie pierwsi nie odstrzelili a ilu niewinnych w tym czasie by zgineło w wyniku ludzkiej głupoty i cwaniactwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 10:57:54    Temat postu: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

Szanowny Zionku.
Problem polega na tym iż cały czas z uporem maniaka opisujecie przypadki z serii- "co by było gdyby.."
Oponuje cały czas aby broń posiadali w pierwszej kolejności ludzie obyci na co dzień z bronią i tylko na terenie własnej posesji.Nie żadni kolesie co to latają z bejsbolami.I nie żaden Kazik co to celuje do dzieciaków.(ktoś kto wie co to broń nie celuje bezmyślnie do ludzi,jest to zabronione określonymi przepisami).Swoją drogą ,jeżeli dzieci są wychowane a nie chowane ,wiedzą że nie włazi się bez pozwolenia na cudzą posesje i nie kradnie(nie ma tu znaczenia jabłka czy radio z samochodu,kradzież to kradzież.czym skorupka nasiąknie za młodu..)
Co do broni w domu-jeżeli dziecko jest wychowywane w szacunku do innych ludzi,wie jakie efekty niesie użycie broni , zaś sama broń jest zamknięta w sejfie(tylko mi nie mów że dzieci sejfy otwierają) a nie pod zlewozmywakiem to nie mam mowy o takich sytuacjach.Zaniedbanie dziecka oraz złamanie reguł przechowywania broni powodują tragedie.Nastolatkowie giną tez w autach które jest łatwiej ukraść(przy okazji zabijając kilka osób).A bandyci w przeciwieństwa do szarego obywatela maja dostęp do broni,czas odwrócić proporcje.
Co jakiś czas słychać o śmierci Milicjantów lub żołnierzy którzy zastrzelili się z własnej broni -przez własną głupotę.Wypadki były i będą.
Nie jest to powód aby resztę Narodu pozbawić prawa do samoobrony,w tej kwestii nie mamy co liczyć na "nasz"tzw Rząd.Maja nas w d***e-najważniejsze żebyśmy napełniali im koryto.
Co do kultury naszego narodu-jestem częścią narodu,podobnie jak TY,mam rodzinę,podobnie jak TY,mam znajomych,podobnie jak TY.Czy uważasz że brakuje nam wszystkim kultury,że jesteśmy gorsi od innych narodowości.Czy Twoi znajomi strzelali by do dzieciaków z sąsiedniego podwórka które przyszły zwędzić im 2 jabłka?CZY ganiałbyś z gnatem po skrzyżowaniach bo ktoś wymusiłby Ci pierwszeństwo?Należy przestać słychać mediów typu TV,one zalewają nas masowo g....,straszą,ogłupiają,decydują za nas co jest dla nas dobre.Zacznijmy
używać rozumu i komunikować się z innymi ludzmi,poznawać opinię i ich pomysły.
Zauważ,ile osób bierze w dyskusji....niemnoga..
Dzieje naszego kraju jednoznacznie pokazują że powinniśmy sami zadbać o nasze bezpieczeństwo.Nie będę się rozpisywał-w końcu zostanę uznany za grafomana tego stulecia Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 11:17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactorze
Jesli tak Ci zależy, to możesz wystąpić o pozwolenie na broń - owszem, jest to w Polsce możliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 11:31:46    Temat postu: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

Nie stać mnie na zakup ... :D :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 11:37:46    Temat postu: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

Po drugie Szanowny Loki-coś mnie się zdaje że dostane ją za darmo i to bez żadnego pisemnego zezwolenia,w momencie kiedy Chińczycy zaczną atakować ,na początek małymi grupkami, po 5-6 milionów żołnierzy-hihihihihi.
Pozdro Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 12:57:20    Temat postu: Re: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Podczas okresu w moim życiu, kiedy uczono mnie obsługi broni i używania jej w sposób w miarę skuteczny oraz zgodny z przepisami-wpojono mnie formułkę starą podobno jak świat:Celuj w nogi-trafiaj w głowę. Cool


U nas mówili: pierwszy w głowę, drugi- ostrzegawczy w powietrze.Smile

Można temat wałkować jeszcze długo...i tak każdy już swoje powiedział.
Ja do argumentów przeciw dodam jeszcze kwestię odpowiedzialności.
Żadna poważna partia nie zagłosuje za dostępem do broni (oficjalnie) bo narazi się na ostrą krytykę po pierwszej strzelaninie w szkole i śmierci jakiegoś dzieciaka.
Ot pragmatyzm...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 13:25:13    Temat postu: Re: kara śmierci Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Po drugie Szanowny Loki-coś mnie się zdaje że dostane ją za darmo i to bez żadnego pisemnego zezwolenia,w momencie kiedy Chińczycy zaczną atakować ,na początek małymi grupkami, po 5-6 milionów żołnierzy-hihihihihi.
Pozdro Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szanowny Re[d]actorze,
Wygrałeś to!Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.032215 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski