STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
.......................
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 22:09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak czasem potrafie błysnąć ynteligencją, niczym przysłowiowe 50 gr w monopolowym. Popieram, bo zdecydowanie ma to sens. Nikt inteligentny nie słucha płyty, na której wszystkie utwory są zbudowane na jednym riffie.

A co do władcy marionetek, to skojarzenie tylko jedno :

http://www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 22:55:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki napisał:
Jednak czasem potrafie błysnąć ynteligencją, niczym przysłowiowe 50 gr w monopolowym. Popieram, bo zdecydowanie ma to sens. Nikt inteligentny nie słucha płyty, na której wszystkie utwory są zbudowane na jednym riffie.

A co do władcy marionetek, to skojarzenie tylko jedno :

http://www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8

Wink
Stara, dobra Mietalika Very Happy Do dzis ich cenie, szczegolnie za ateizm Jamesa, kiedy jego matka odmawiala pomocy lekarskiej, wierzac, ze Dzizus ja uzdrowi....nie uzdrowil.......... A co do mojego bezpardonowego traktowania Monka, no coz epitety typu:psychopata, brzydal, alkoholik, inne uzywki(jakie, pepsi?) to oczywiscie zarty. Tylko ja nie mam poczucia humory Wink Kto ustala co jest brzydal? Swietoszkowaty gej, oceniajacy wyglad innego faceta, czy bozia? Ponoc stworzyla mnie na wzor i podobienstwo, wiec jak spierd....ila sprawe? Laughing A teraz niespodzianka. Posiadam dokument stwierdzajacy moja poczytalnosc, oraz to, ze nie jestem uzalezniony od zadnych substancji. Wystawiony przez Panstwowa Komisje Wojskowa w Bydgoszczy Cool Jestem sklonny przyjsc do siedziby Brodnica.net, i przedstawic to. Czy Monk zaplaci mi zadoscuczynienie, za obraze i pomowienie? Acha niech przedstawi dokument, ze nie jest pedofilem Laughing . Wiesz juz swietojebliwy, CZYM JEST PLOTKA I WYSZYDZENIE KOGOS. Jak Loki? Warto udupic gnoja?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 23:17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej napiszmy o tym utwor przez neta Very Happy Ostatnio odkrylem jakie mozliwosci brzmieniowe daje GuitarPro6. Daj swojego maila to Ci podesle moje ostatnie dokonania Twisted Evil

A co do tego kto co ustala - zacytuje starąpolską kapelę, znaną z resztąWink
"Ludzie są stworzeni na wzór i podobieństwo
Właściwie nie wiadomo przez kogo"
A Metallikę cenie, oczywiscie, nie tylko za poglądy, ale też i za muzę, Ride The Lightning i Master of Puppets (i po czesci ....And justice) to znakomite płyty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 23:38:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie glupi pomysl, z tymi utworami on-line Smile Wiele kapel tak dzis robi. Ja juz nawet zaczalem cos dzialac z perkusista z Plocka. Koles jest niesamowity. Ma nagrac zywe gary do mojego kawalka. W sumie to poprosil mnie o rozpiske do Deamonarcha w guitar pro. Tylko jak wiesz ten program to nie jest moja mocna strona Wink Wyslalem mu sama partie gitar nagrane przez samplituda, narazie z tym kombinuje. Na priv. podam Ci namiary na goscia, wymiata nieziemsko. Hellhammer po Polsku Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 23:42:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadus napisał:
A co do mojego bezpardonowego traktowania Monka, no coz epitety typu:psychopata, brzydal, alkoholik, inne uzywki(jakie, pepsi?) to oczywiscie zarty. Tylko ja nie mam poczucia humory Wink Kto ustala co jest brzydal? Swietoszkowaty gej, oceniajacy wyglad innego faceta, czy bozia? Ponoc stworzyla mnie na wzor i podobienstwo, wiec jak spierd....ila sprawe? Laughing A teraz niespodzianka. Posiadam dokument stwierdzajacy moja poczytalnosc, oraz to, ze nie jestem uzalezniony od zadnych substancji. Wystawiony przez Panstwowa Komisje Wojskowa w Bydgoszczy Cool Jestem sklonny przyjsc do siedziby Brodnica.net, i przedstawic to. Czy Monk zaplaci mi zadoscuczynienie, za obraze i pomowienie? Acha niech przedstawi dokument, ze nie jest pedofilem Laughing . Wiesz juz swietojebliwy, CZYM JEST PLOTKA I WYSZYDZENIE KOGOS. Jak Loki? Warto udupic gnoja?

Sadusie - prawdą jest, ze nazwałem cię brzydalem... każdy sąd przyzna mi rację w tej kwestii - nie ma mowy o odszkodowaniu. A zaświadczenia z wojska żeś przystojny też nie masz nie? No...
Alkoholika, narkomana i psychopaty nie było. ..znajdź jeśli był.
Był:
"kulfon" - sam żeś się tak zalogował,
" patafian" - podobało ci się, że na pierwsze miejsce listy trafiłeś,
" pustynia błędowska powiatu" - e tam:),
- oraz inne pomniejsze...nawet nie pamiętam.

Jak ty mnie nazywasz to wszyscy widzą-same chamskie i wulgarne inwektywy - nie stać cię na żadną inwencję - masz jakąś obsesję na moim punkcie - ot co. Tyle razy się już żegnałeś ze mną , zarzekałeś i co? Ciągle się pienisz, płaczesz i narzekasz...i co ci z tego ? Nic..


Ostatnio zmieniony przez monk dnia Pią, 28 Sty 2011 23:48:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 23:46:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winny sie tlumaczy???? Laughing Przed kim? Luzna guma plebanie, jakos bede musial przebolec, ze ci sie nie podobam Laughing Laughing Laughing O narkomanie i alkoholiku maja moderatorzy bo wykasowali(temat: religia w szkole), w poniedzialek sie bujne jesli prosisz Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 23:49:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.myspace.com/gpinfamous - kompozycje w GP, wbijaj SADUS i wszyscy inni chetni by poznac moje tworczosci Twisted Evil chwilke trza poczekac az sie przetworza numery.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 23:54:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu moja tfu-rczosc solowa w stylu satansko-poganskim, bez bozi, za to o bobrach i film zmontowany do jednego utworu przez moja znajoma Wink www.myspace.com/gehimnnon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2011 23:59:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi to rozkosznie Very Happy Na Infamousie jest w koncu pierwszy numer, zaraz bedzie drugi. Pierwszy bardziej rozbudowany ale drugi chyba ciekawszy..sam ocenisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 00:07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki napisał:
Brzmi to rozkosznie Very Happy Na Infamousie jest w koncu pierwszy numer, zaraz bedzie drugi. Pierwszy bardziej rozbudowany ale drugi chyba ciekawszy..sam ocenisz Wink
Loki, jutro Ci przesle te rozpiske, telefon mi zdechl, a lepszego mnie nie stac, bo wydalem kase na wino i dragi Laughing Laughing Laughing Dasz rade jutro to przerobic? Sorry, poprostu pech...albo sabotaz wiadomych srodowisk Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 00:10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno sprobuje, choc mam mase spraw do zalatwienia jutro, bo sie żenie niedługo Cool - moja poczta - macieko15@gmail.com Wink daj to na poczte to pomyslimy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 00:13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki napisał:
Napewno sprobuje, choc mam mase spraw do zalatwienia jutro, bo sie żenie niedługo Cool - moja poczta - macieko15@gmail.com Wink daj to na poczte to pomyslimy.
Dobra, thanks Wink Spoko to brzmi, ale tytuly nie po bobrzemu Laughing . Nie podawaj maila na forum, bo Ci ten jeden waglika wysle Laughing Laughing Laughing ps. to nie musi byc na jutro, jak bedziesz miec czas, to sie pobaw, no i najlepszego na nowej drodze Wink Kiedy ochlaj...yyyy, to znaczy tradycja tluczenia butelek Laughing

Ostatnio zmieniony przez SADUS dnia Sob, 29 Sty 2011 00:17:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 00:15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Loki napisał:
Napewno sprobuje, choc mam mase spraw do zalatwienia jutro, bo sie żenie niedługo Cool - moja poczta - macieko15@gmail.com Wink daj to na poczte to pomyslimy.
Dobra, thanks Wink Spoko to brzmi, ale tytuly nie po bobrzemu Laughing . Nie podawaj maila na forum, bo Ci ten jeden waglika wysle Laughing Laughing Laughing


Zdajesz sobie sprawe że i jedno i drugie mam głęboko w d***e, nie ?Very Happy To tylko strona gdzie projekty do opinii lecą a potem zostana nagrane MOŻE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 00:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki napisał:
SADUS napisał:
Loki napisał:
Napewno sprobuje, choc mam mase spraw do zalatwienia jutro, bo sie żenie niedługo Cool - moja poczta - macieko15@gmail.com Wink daj to na poczte to pomyslimy.
Dobra, thanks Wink Spoko to brzmi, ale tytuly nie po bobrzemu Laughing . Nie podawaj maila na forum, bo Ci ten jeden waglika wysle Laughing Laughing Laughing


Zdajesz sobie sprawe że i jedno i drugie mam głęboko w d***e, nie ?Very Happy To tylko strona gdzie projekty do opinii lecą a potem zostana nagrane MOŻE Wink
Uwazaj Loki, bo stosik czeka i se nagramy...plonie ognisko w lesie Laughing Dopisalem sie, do zyczen na gorze i kiedy ochlaj? hehe ale to pisz na priv, bo sie czat zrobil, Love and married Wink Z tych Twoich kawalkow, najlepszy ten o tytule Nap...C Wink Przypomina Metallice. Dobrze trafiam? edit: Mietalyka z Cildren of Bobrom Wink Taki inspirejszyn slysze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EFEMERYDA




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 247

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 11:26:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad

Ostatnio zmieniony przez EFEMERYDA dnia Sob, 26 Lut 2011 01:45:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.028375 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski