STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prizeee




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 13:48:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczatkowo pytal;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
graf




Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 13

PostWysłany: Czw, 10 Lis 2011 12:04:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my kupowaliśmy pustaki w ESTERZE Zbiczno po 7 zł w sierpniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Wto, 03 Lut 2015 08:35:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się podepnę pod temat, bo może komuś się przyda. My kupiliśmy pod budowę działkę, na której był już stary, drewniany domek. Nie było on nam potrzebny, bo szczerze mówiąc tylko straszył, a ja nie lubię takich domów, bo zazwyczaj w nich śmierdzi, postanowiliśmy więc go rozebrać. Pewnie skończyłby w piecu, ale okazało się, że są firmy, które prowadzą skup starych desek. My skorzystaliśmy z usług tej www.alest.pl
Więc jeśli ktoś nie wiedział o tej możliwości, to już wie. Nie jest to bardzo duża kwota, ale na trochę rzeczy do nowego domu wystarczyła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Sro, 22 Kwi 2015 15:39:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no ciekawe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pią, 24 Kwi 2015 14:08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie ale obecnie można starać się o dofinansowanie na budowę domu z programu Mieszkanie dla Młodych. O ile mieszkań u nas jest dość niewiele ( przynajmniej takich, które są w programie) to mniejszy problem będzie z wybudowaniem domu.

Na stronie:
http://dom.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1036139&title=Mieszkanie-w-kredycie-jak-wybrac-nieruchomosc-z-mysla-o-przyszlosci&wid=17301793&smqbzticaid=114bb9&_ticrsn=3

Obecnie jest dobry artykuł o programie. Jakie trzeba spełnić warunki. Może na początku wydawać się to trochę skomplikowane ale naprawdę tak nie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Pią, 24 Kwi 2015 19:14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a orientuje sie ktos z Was gdzie i do kogo mogę skierowac się w sprawie dofinansowania z UE budowy domu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Wto, 05 Maj 2015 12:57:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miladr napisał:
a orientuje sie ktos z Was gdzie i do kogo mogę skierowac się w sprawie dofinansowania z UE budowy domu ?


Rozumiem,że chodzi Ci tutaj o budowę domu energooszczędnego?
W sumie warto jest się starać bo jak czytałem to można dostać dofinansowanie nawet w wysokości 50 tys. złotych a to nie są małe pieniądze.
Dofinansowanie jest częścią kredytu jaki zaciągasz na budowę domu. Koniecznie jest podpisanie umowy kredytowej. Proponuje dowiedzieć się o szczegóły w banku.
Możesz jeszcze zajrzeć sobie na stronę:
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/

Na stronie znajduje się wiele artykułów na temat kredytu na dom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Sro, 06 Maj 2015 18:17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie.
tylko chodziło mi o jakąś konkretna osobę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2016 09:22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty budowy domu zależą od tego co chcemy u siebie na działce postawić. Do tego dochodzi ekipa, zakupy budowlane. Na tym ostatnim akurat można zaoszczędzić kupując wszystko w sklepie budowlanym. To wygodna opcja dla osób, które zaczynają budowę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2016 12:36:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to o co w końcu pytamy? O grunt? O budowę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Nie, 11 Wrz 2016 15:13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o budowie... Co wybieracie, oczyszczalnię czy szambo? Bo mój brat ma dylemat. Ja podsunęłam mu przydomową oczyszczalnię biologiczną Ekodren , bo czytałam, że to dobre i ekologiczne rozwiązanie. I nie ma nieprzyjemnych zapachów, tak jak w przypadku szamba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 12 Wrz 2016 06:20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hilda napisał:
Skoro mowa o budowie... Co wybieracie, oczyszczalnię czy szambo? Bo mój brat ma dylemat. Ja podsunęłam mu przydomową oczyszczalnię biologiczną Ekodren , bo czytałam, że to dobre i ekologiczne rozwiązanie. I nie ma nieprzyjemnych zapachów, tak jak w przypadku szamba.

Analizując Twoje dotychczasowe wpisy doszedłem do wniosku, że jesteś zwykłym spamerem, który w co drugim poście wstawia linki do konkretnych firm ale mimo to odpowiem, że to czy z szamba/oczyszczalni śmierdzi czy nie decyduje jakość wykonania wentylacji a nie typ zbiornika !


Ostatnio zmieniony przez krotom dnia Wto, 27 Wrz 2016 09:51:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sster82




Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 11
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2016 22:08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli idzie o fajne firmy budowlane, to szczerze...trudno o taką. Albo biorą dziwnie duże pieniądze i nie dają gwarancji sukcesu, albo biorą bardzo małe pieniądze i raczej na pewno coś skopią :/ Dlatego zamiast firmy budowlanej - która będzie po prostu droga, polecam przejrzeć oferty używanych sprzętów na giełdzie i ewentualnie kontaktować się ze sprzedawcami co do wypożyczenia ekwipunktu - http://www.mascus.pl/budownictwo/uzywane-ladowarki/bobcat - myślę, że to rozsądniejsza opcja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Puchatka




Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2017 07:29:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzędzia budowlane muszą być dobierane z najwyższą starannością. W tym zakresie nie można sobie pozwolić na żadną fuszerkę i wybieranie tańszych zamienników bo to prędzej czy później da to o sobie znać. Nie należy się kierować niższymi cenami bo w tym wypadku cena, jest wyznacznikiem jakości. Jeśli zajrzycie sobie na ten artykuł http://tekstowy.net/jakie-narzedzia-do-remontu-warto-kupic-drozej/ to zrozumiecie, dlaczego warto zapłacić więcej i nie musieć się o nic martwić w przyszłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bonkos




Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 13 Maj 2017 21:20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy budowa domu teraz się opłaca czy nie lepiej kupic mieszkanie i wynajmować komuś i zarabiac hmmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022038 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski