STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
protest motocyklistów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romanthorne




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 14:39:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim terminie,kolego criuser robisz ten zlot w Lidzbarku,mam nadzieję,że nie robimy go w tym samym terminie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 09:09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
[...]Zadnych definicji nie bede przytaczal bo zlot czy parada to nie matematyka w szkole sredniej gdzie wszystko ma swoja definicje. [...]
sam przyznałeś że pojęcie "dobrego" Zlotu jest niedefiniowalne, więc oszczędź nam może swoich wywodów, że tylko Ty potrafisz coś fajnego zorganizować - nie masz na to wyłączności Exclamation Confused
romanthorne napisał:
A w jakim terminie,kolego criuser robisz ten zlot w Lidzbarku,mam nadzieję,że nie robimy go w tym samym terminie?
Zlot się odbywał 29 IV - 3 V w Lidzbarku w ośrodku Danusia I
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 10:38:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
sam przyznałeś że pojęcie "dobrego" Zlotu jest niedefiniowalne, więc oszczędź nam może swoich wywodów, że tylko Ty potrafisz coś fajnego zorganizować - nie masz na to wyłączności Exclamation Confused


Jakich wywodow mam oszczedzic?? Nie rozumiem? To ty przeciez meczyles kilka postow zebym opisal co to znaczy dobry zlot, ja odpisalem ze nie bede przytaczal zadnych definicji a teraz napisales ze ja mam oszczedzic swoich wywodow..?? Zmien dilera bo widze ze sam juz sie pogubiles w tych swoich pyskowkach i nie wiesz o co ci chodzi tak w ogole. A poza tym ja nigdzie nie napisalem ze mam wylacznosc na cokolwiek. Czepiasz sie jak zwykle i tyle..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 11:37:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
[...]Jakich wywodow mam oszczedzic?? Nie rozumiem? To ty przeciez meczyles kilka postow zebym opisal co to znaczy dobry zlot, ja odpisalem ze nie bede przytaczal zadnych definicji a teraz napisales ze ja mam oszczedzic swoich wywodow..??[...]
sorki, skrót myślowy. Pisząc wywodów miałem na myśli to Twoje wymądrzanie się.
Wytykałeś mi na początku, że nie tak zabieram się za organizację zlotu i parady, że nie tak to się robi etc. Po moich dociekaniach raczyłeś łaskawie odpowiedzieć, że definicji jako takiej nie ma - więc pytam po co się tyle postów wymądrzałeś skoro wyszło na to, że interpretację definicji "dobrego zlotu i parady" każdy ma inną (pewnie się zdziwisz ale te blisko 60 motocyklistów z Lidzbarka odjeżdżało ze zlotu bardzo zadowolonych) Confused
To są właśnie te wywody, które prosiłem byś zachował dla siebie.

cyborg napisał:
A poza tym ja nigdzie nie napisalem ze mam wylacznosc na cokolwiek. Czepiasz sie jak zwykle i tyle..
wystarczy poczytać Twoje posty które do tej pory napisałeś. Wszelkie motoinicjatywy od razu krytykujesz: paradna objazdówka - źle, zaproszenie na obstawkę wesela - nie dobrze (tam się nie wypowiadałem, bo ktoś inny już mnie ubiegł i wytknął Ci co trzeba).
Masz jakieś dziwne postrzeganie świata, że skoro zorganizowałeś zlot z Grabkiem to daje Ci prawo do wytykania szczeniactwa wszystkim motocyklistom - czegokolwiek by nie robili Confused Reprezentujesz sobą chyba lekki przerost formy nad treścią.

cyborg napisał:
Zmien dilera
nie mierz wszystkich swoją miarą, bardzo Cię proszę

lewa w górze

P.S. Jeśli w browarowaniu jesteś równie mocny zawodnik co w droczeniu się na forum, to po skorzystaniu z propozycji Jacka chyba rzeczywiście nie mam szans u Ciebie i wyląduje głową w sałatce Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 11:49:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauwaz ze to ty znowu sie czepiasz i droczysz w kolko na te same tematy.. Odpisuje tylko dlatego ze nudze sie w pracy, bo tak naprawde mam gdzies komentarze takich osob jak ty..Wink

P.S. Nie wytykalem ci niczego innego poza pomyslem z parada od Lidzbarka do Brodnicy, kwestia organizacji reszty zlotu nie byla tematem dyskusji. Jesli twoja impreza sie udala to gratuluje i licze ze kiedys zrobisz cos w Brodnicy bo przydaloby sie cos takiego jak kiedys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 13:06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fajnie ze ktoś zapodał termin i miejsce zlotu, zreszta mnie nie bylo w polsce, ale inni byli, no chyba że był to zlot zamknięty ...

przestanie się zaczepiać proponuję piwo .... Texas ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018388 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski