STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Opuszczenie sie w obowiązkach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nairda




Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2011 19:59:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie takie style? Było reggae, był rock, był folk , były afrykańskie rytmy i inne.Każdy coś dla siebie powinien znaleźć . Co do sportu , myślę, że do tej kategorii kwalifikują się także Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego , który odbędzie się 30.04 na OSiR i był niedawno jeszcze jakiś organizowany przez gim. nr. 1 Na prawdę dzieje się :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2011 20:37:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet jak się coś dzieje to mało ostatnio pisze się w lokalnych wiadomościach ...o tym co będzie i o tym jak było...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2011 21:31:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O przeglądzie kabaretów akurat było na portalu i o koncertach w Abażurze również.

Reporterzy to też ludzie i się nie rozdwoją. Zamiast tracić czas na marudzenie to lepiej go spożytkować i przesłać dwa zdanka co, gdzie, kiedy do redakcji i nikt wam w gębę nie da, że zapychacie skrzynki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2011 20:12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już pisałem tyle razy na różne sprawy ,i co z tego wynikło nić już nie mówię o odpowiedzi ,ale nawet w tych sprawach nić się nie zmieniło a nawet jest gorzej ..to czy ma sens pisania jak po tamtej stronie tak nas olewają,bo po co zadzierać z władzą przeczesz to kumoterstwo jedna wielka rodzina,na swoją szkodę nić nie zrobią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nairda




Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2011 14:21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to organizator powinien zadbać o to by w mediach pojawiła się informacja o wydarzeniu , wystarczy iść do redakcji , powiedzieć co i jak i nigdy nie było problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
omsik




Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: zewszont

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2011 22:26:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncerty, przeglądy, wystawy i inne wydarzenia, którym często patronują "Nowości".

Gdzie te kur.. koncerty, bo albo nie chodzę na feel albo ich nie dostrzegam, brodnicki dom kultury to dno, upada i chwyta się czego popadnie, w tym roku, jako że jestem że tak powiem reprezentantem grypy rocznika 87 nie zauważyłem nic, co mogłoby mnie w jakiś sposób skłonić do pójścia do brodnickiego domu kultury. Kawiarenka internetowa - zamknięta, koncertów nie widzę kurczę, nic, zero, mam iść na Hankę Śleszyńską?! Zajęcia plastyczne?! Z poślizgiem raz w tygodniu, jak dobrze pójdzie, etatów brak, gdzie tu rozwój?! cofamy się.. wydarzenia tu dostrzegasz dla współczesnej młodzieży? jakie kurczę? ja pytam jakie? konkurs pieśni seniora w pałacu anny wazównej? bless
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
omsik




Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: zewszont

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2011 22:34:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym jeżeli ktoś organizuje cokolwiek to powinien też zadbać troszkę o rozgłos, może akurat zapier.. ktoś w pracy i nie jest w stanie na bieżąco odwiedzać tej strony, tym bardziej forum, warto byłoby rozkleić troszkę miasto, skoro ktoś za wstęp wypierdziela mi cenę 20 zł to chyba w katering zainwestował, od znajomych niby bym się dowiedział, ale to ja, a co z resztą? Tak to jest jak ktoś się zabiera od d**y strony... Wracając do abażuru, to chyba jedyny biernie działający lokal który poprzez swoje czyny przyciąga klientelę, no i texas, pozdrawiam oczywiście, ale co to darty, bębenki w abażurze, troszkę i tak słabo....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2011 23:46:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omsik napisał:
Gdzie te kur.. koncerty, bo albo nie chodzę na feel albo ich nie dostrzegam


a tortilla? grali w bdk dla nielicznej publiczności, a fool-x trio? takie samo zainteresowanie. jest karnet kulturalny w tvk eltronik, zapowiedzi imprez w gazetach. co jeszcze mają robić organizatorzy? informacje na facebooku, plakaty. ludzie, którzy starają się działać, stają na rzęsach, żeby informacja o imprezie obiegła jak najszersze grono ludzi. i co? przychodzi pięć osób, a następnych pięćdziesiąt siedzi przed komputerem, nie potrafi wyklikać w internecie informacji o interesujących wydarzeniach i narzeka "nic się nie dzieje". na brodnica.net świat się nie kończy.

to proszę podać przykład imprezy, na którą by Pan poszedł. może być nazwa kapeli, dla nakreślenia chociaż jakiegoś obrazu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
omsik




Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: zewszont

PostWysłany: Sro, 13 Kwi 2011 08:39:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tortilla? grali w bdk dla nielicznej publiczności, a fool-x trio?

No, na 4 miesiące tego roku wymieniamy 2 super ekstra wszystkim znane zespoły.. szał chu.. tłumaczysz się jak tusk teraz..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
omsik




Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: zewszont

PostWysłany: Sro, 13 Kwi 2011 08:40:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak poza tym, weź sobie takiego przykładowego Kowalskiego, pracuje, nie ma czasu oglądać programu TVK, czasami sobie wejdzie poklikać na brodnica.net, i jeśli nie stąd, jeśli nie zauważy plakatu to skąd ma się niby dowiedzieć? Telepatycznie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
omsik




Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: zewszont

PostWysłany: Sro, 13 Kwi 2011 08:52:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Kędzia napisał:

to proszę podać przykład imprezy, na którą by Pan poszedł. może być nazwa kapeli, dla nakreślenia chociaż jakiegoś obrazu.



zabili mi żółwia, rotten bark, coma, happysad, farben lehre, hunter, habakuk, marikę, deadly hunta ładny dał koncert w zbicznie, indios bravos, mesajah... można tak wymieniać.. ale lepiej ściągnąć tu tortille albo fool-x trio...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Sro, 13 Kwi 2011 11:32:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli ska, punk, reggae.

za pośrednictwem znajomego dzwoniła kiedyś punkowa kapela zainteresowana koncertem podczas wspólnej trasy z lubianym w Brodnicy FL. pytali o lokal, gdzie można by zagrać. to było jakiś czas temu. nie interesował ich dom kultury (przy obecnych krzesełkach nie ma mowy o demontażu, żeby zrobić miejsce na pogo). jest w Brodnicy takie miejsce? było - na Sikorskiego, ale funkcjonowało jako dyskoteka. dlatego zazdroszczę Bratianowi młyna. i Ananakofany, bo członkowie kapeli za pośrednictwem różnych działań ogarniają otoczenie wokół siebie. w Brodnicy kibicuję "siewcom", którzy prowadzą podobną działalność, choć (jeszcze) na mniejszą skalę.

Dlaczego festiwal odbywa się w Zbicznie. bo w Brodnicy, kiedy jeszcze istniało muzyczne "Piano", nie było w magistracie zainteresowanych wspieraniem tego typu przedsięwzięć. Chłopacy zostali pozytywnie przyjęci w Zbicznie.

a jeżeli chodzi o reklamowanie imprez, to skoro ten twój "przykładowy Kowalski" jest niewidomy i nie dostrzega plakatów, to skoro ma czas, żeby poklikać w necie, to wystarczy wejść np. na nowosci.com.pl/brodnica albo eltronik.net.pl, brodnica.eu czy osirbrodnica.pl, żeby ogarnąć, co się w świecie dzieje. strony źródłowe dla innych, które agregują ogólnodostępne treści.

ps. odnośnie tortilli to grzeszysz, bo zespół ma już swoją markę. miałem okazję bawić się m.in. na Toruń blues meeting. jeżeli ich jeszcze nie słyszałeś, to polecam.

i jak często oczekiwałbyś koncertów wymienionych przez ciebie kapel, żeby można powiedzieć, że jednak coś się dzieje? raz w tygodniu, w miesiącu?

zresztą koncerty to nie tylko, są naprawdę interesujące wystawy. był chagall, będzie picasso. polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 13 Kwi 2011 20:49:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest najgorsze ze narzekają na brak pieniędzy a tak mało się robi by pozyskiwać unijne pieniądze na takie rzeczy ,czy w urzędzie miasta nie ma umiejętnych ludzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nairda




Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Kwi 2011 00:44:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, można pozyskiwać kasę z unii , jest taki fajny program ,,Młodzież w działaniu " skierowany właśnie do młodzieży, wystarczy mieć pomysł na rozwój swojej pasji , na jakąś akcję kulturalną , złożyć projekt i działać. Co do miejsca na koncerty... według mnie jest to duża potrzeba dla naszego miasta , obecnie najlepszą opcją jest chyba sala w polmo , chociaż nie wiem czy tam coś jeszcze można organizować. Ktoś wspomniał , że na ostatniej radzie powiedziano , że trzeba stawiać na lokalnych ,,artystów" i to są święte słowa. W naszym mieście jest masa utalentowanych ludzi wokaliści, muzycy, tancerze, plastycy, aktorzy itd. Tylko trzeba im dawać pole do popisu , wspierać ich i inwestować w ich rozwój.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Kwi 2011 19:34:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nairda napisał:
Właśnie, można pozyskiwać kasę z unii , jest taki fajny program ,,Młodzież w działaniu " skierowany właśnie do młodzieży, wystarczy mieć pomysł na rozwój swojej pasji , na jakąś akcję kulturalną , złożyć projekt i działać. Co do miejsca na koncerty... według mnie jest to duża potrzeba dla naszego miasta , obecnie najlepszą opcją jest chyba sala w polmo , chociaż nie wiem czy tam coś jeszcze można organizować. Ktoś wspomniał , że na ostatniej radzie powiedziano , że trzeba stawiać na lokalnych ,,artystów" i to są święte słowa. W naszym mieście jest masa utalentowanych ludzi wokaliści, muzycy, tancerze, plastycy, aktorzy itd. Tylko trzeba im dawać pole do popisu , wspierać ich i inwestować w ich rozwój.


ale w biurach cieszą się z posadek ,poco maja sobie dodatkowo robotę robić,nikt z góry tego od nich nie wymaga a prywatnej inicjatywy zero
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.122084 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski