STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Neurolog w Brodnicy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julita




Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 18

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2011 02:06:55    Temat postu: Neurolog w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Czy może mi ktoś polecic neurologa w Brodnicy? Chodzi mi o lekarza znającego się na problemach neurologicznych !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2011 07:33:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Novamed na ul. Wyspiańskiego - dr. Indan. Moja żona ma schorzenie neurologiczne i złego słowa nie mogę o tej Pani doktor powiedzieć. jedyne co to ciężko się do niej dostać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prizeee




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2011 22:09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 700 lecia Chełmiński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 10 Maj 2011 21:12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
Novamed na ul. Wyspiańskiego - dr. Indan. Moja żona ma schorzenie neurologiczne i złego słowa nie mogę o tej Pani doktor powiedzieć. jedyne co to ciężko się do niej dostać


dr.Indan już nie urzęduje wo gule prywatnie dr. Kochman może od lipca w Nowamedzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 10 Maj 2011 21:15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak szczerze to nie wiem czy Brodnicy znajdziesz dobrego neurologa,chyba ze prywatnie jeszcze Kochman trochę się stara..,a pozostali tylko kasa się liczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Czw, 01 Wrz 2011 19:31:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie może jeszcze jakieś doświadczenia, opinie związane z tymi lekarzami? (z ul. Piwnej i 700lecia)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konto usunięte
Gość






PostWysłany: Nie, 04 Wrz 2011 15:33:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
a tak szczerze to nie wiem czy Brodnicy znajdziesz dobrego neurologa,chyba ze prywatnie jeszcze Kochman trochę się stara..,a pozostali tylko kasa się liczy


zgadam się w 100%..kasa,kasa
Powrót do góry
Rybka_24




Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 9

PostWysłany: Nie, 04 Wrz 2011 18:44:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie dr.Kochman jest niezastąpiony, dr.Indan olala stan mojego zdrowia i zamiast sluchać patrzyła tylko na zegarek bo jej się spieszyło, szkoda tylko że na trafną diagnozę czekałam rok kiedy w końcu poszłam do Kochmana POLECAM go zdecydowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2011 09:36:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszę już nie kajajcie dr.Indan,gdyż już nie pracuje a dwa odpoczywa już na tamtej stronie świata....jak każdy lekarz jednemu pomogła drugiemu nie ...teraz to tylko ten u góry ja rozgrzeszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2012 16:22:35    Temat postu: Przysięga Hipokratesa? Odpowiedz z cytatem

Pół dnia spędzonego w przychodni i już mam historyjkę. Pan K***** może i jest dobrym specjalistą (tego nie wiem) natomiast bardzo zaciekawiło mnie jego postępowanie. Przykłady: z gabinetu wychodzi pacjent (widać, że schorowany) z zawiedzioną miną mówi, że pan doktor nie ma czasu na wypisanie zaświadczenia. Człowiek, który jest zarejestrowany, czeka w kolejce, wchodzi do gabinetu z nadzieją! że zostanie udzielona pomoc jest odprawiony z kwitkiem. Dodam, że ten pacjent był spoza Brodnicy. Komentarze pacjentów: "za 100zł na pewno znalazłby czas" itd.
Kolejny przykład: osoba, wchodzi z pacjentem z pytaniem czy będzie przyjęta na końcu. Lekarz odpowiedział, że można spróbować i proszę czekać. Kolejka powoli topnieje, kobieta weszła, nie siedziała nawet pół minuty w gabinecie. Doktor powiedział, że nie ma czasu i jeśli to jest takie pilne zaprasza do Torunia (wnioskuje, że chodzi o prywatną wizytę). To już np. w połowie kolejki nie wiedział, że nie będzie miał czasu? Laughing
Te dwie osoby zostały odesłane z kwitkiem - ich karty pacjenta były w gabinecie. Ciekawe czy została złożona adnotacja, że porada została udzielona Laughing

Myślę, że ten pan powinien zmienić pracę, albo umawiać mniej pacjentów skoro nie ma czasu na ich przyjęcie. Może jakąś sekretarke do pisania zatrudnić jeśli brak czasu na wypisywanie różnych zaświadczeń Twisted Evil Jeśli ktoś ma chwile wolnego czasu to polecam wizyte w przychodni. Tragikomedia i to za darmo do obejrzenia już dziś! Laughing Rolling Eyes Laughing


Ostatnio zmieniony przez szkło dnia Sro, 04 Lut 2015 11:37:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka2333




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 101

PostWysłany: Nie, 01 Lut 2015 18:41:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie neurologa w Brodnicy, czy potrzene jest skierowanie od lekarza rodzinnego ? a jezeli chciałabym prywatnie to ile kosztuje wizyta ? jezeli chciałabym iśc na wizytę to kogo polecacie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Nie, 01 Lut 2015 19:01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skierowanie konieczne. Na Piwnej przyjmuje i chyba w NovaMed jakiegoś mają. Kobitka z Piwnej trochę słabe podejscie do pacjenta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Nie, 01 Lut 2015 19:19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam to wszystko i zadaję sobie z przerażeniem pytanie, czy Brodnica zrobiła się rynsztokiem dla wszelkiego rodzaju nieudaczników?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Nie, 01 Lut 2015 23:57:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba nie tylko w Brodnicy. Lekarze popadają w rutynę. Wszystkich kładą do jednego worka. Przysięga Hipokratesa straciła na wartości, nastawienie na pieniądze, lenistwo i nieszczęścia gotowe. Większość lekarzy nie potrafi słuchać. Słuch poprawia się dopiero po zielonych papierkach.
Rozumiem, że są naprawdę trudne przypadki do zdiagnozowania, ale jak lekarz nie potrafi postawić diagnozy w prostej i dość "popularnej" chorobie to co on robił na studiach? Jak słyszę, że źle odnoszą się do pacjentów, w szczególności ginekolodzy to mam ochotę takiemu kopa zasadzić. Jak ktoś nie ma obycia z ludźmi to niech za inną robotę się weźmie. Brakuje co niektórym szacunku do drugiego człowieka.
Znam lekarzy, którzy są dobrymi specjalistami, mają powołanie i liczą się z dobrem pacjenta. Ale niestety jest ich niewielu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pon, 02 Lut 2015 01:04:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pirania napisał:
to chyba nie tylko w Brodnicy. Lekarze popadają w rutynę.

Ludzie piszą i mówią, że w innych miasteczkach jest inaczej. Sam jeżdżę albo do Nowego Miasta albo do Rypina i mogę to potwierdzić. Czytałem kiedyś w Czasie Brodnicy, że lekarze w Bcy diagnozowali facetowi przepuklinę (jeden z lewej, drugi z prawej strony!) a w Rypinie okazało się, że to woreczek żółciowy! Jaka tu rutyna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017261 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski