STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
INTERNET Z Eltronika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 15:04:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
Nigdy nie ufałem firmie Eltronik nie dość że chodzą sobie po Naszych komputerach jak chcą dla zabicia nudy my użytkownicy nie widzimy sieci LAN ale oni widzą w 2008 roku był u mnie jeden z panów co montował mi modem oraz podłączał wszystko i patrzyłem jak sobie chodzi po komputerach innych użytkowników bo sprawdzał czy niema ktoś najnowszych jakiś filmów, wiedział gdzie i u kogo szukać jak później się okazało była to dawna kafejka z przykopu,gdzie filmy kopiowano i robiono kopie zapasowe(wypożyczalnia filmów na dvd). Po 4 tygodniach zapukali panowie z policji o to iż ja włamałem się na komputer do owej kafejki i filmy kopiowałem, i od tej pory nie ufam Firmie Eltronik oczywiście dalej pracuje tam owy cwaniaczek i co jeszcze ci co mieli huby dc++ wiedzą o kim mowa.


jak nie masz dobrego zabezpieczenia ,i pozwalasz innym chodzić po twoim kompie to twój problem nie eltronika...kup sobie program wirusowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 19:58:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się ludzie nie zabezpieczaja komputerów a póżniej sie dziwią że ktoś im grzebie. W eltroniku kiedyś była widoczna siec wewnętrzna i można było na legalu przeglądać niektóre komputery. Hmm sam kiedyś natchnąłem się na akty pewnej ładnej brodniczanki która udostępniła cały dysk ahh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 22:41:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE DZIĘKI TELEWIZJI ELEKTRONIK ZARABIAJĄ SERWISY KOMPUTEROWE DUŻO KOMPUTERÓW PO OST BURZY MIAŁO INTERNET Z KABLOWEJ I TERAZ STOJĄ W NAPRAWIE ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 10:29:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To składać wnioski do Eltronika o odszkodowanie może sie uda a jak nie to do Sądu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 12:50:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeknowak napisał:
Zgadza się ludzie nie zabezpieczaja komputerów a póżniej sie dziwią że ktoś im grzebie. W eltroniku kiedyś była widoczna siec wewnętrzna i można było na legalu przeglądać niektóre komputery. Hmm sam kiedyś natchnąłem się na akty pewnej ładnej brodniczanki która udostępniła cały dysk ahh.



hahaha bieeednaa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 15:32:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
Brod.pl napisał:
Nigdy nie ufałem firmie Eltronik nie dość że chodzą sobie po Naszych komputerach jak chcą dla zabicia nudy my użytkownicy nie widzimy sieci LAN ale oni widzą w 2008 roku był u mnie jeden z panów co montował mi modem oraz podłączał wszystko i patrzyłem jak sobie chodzi po komputerach innych użytkowników bo sprawdzał czy niema ktoś najnowszych jakiś filmów, wiedział gdzie i u kogo szukać jak później się okazało była to dawna kafejka z przykopu,gdzie filmy kopiowano i robiono kopie zapasowe(wypożyczalnia filmów na dvd). Po 4 tygodniach zapukali panowie z policji o to iż ja włamałem się na komputer do owej kafejki i filmy kopiowałem, i od tej pory nie ufam Firmie Eltronik oczywiście dalej pracuje tam owy cwaniaczek i co jeszcze ci co mieli huby dc++ wiedzą o kim mowa.


jak nie masz dobrego zabezpieczenia ,i pozwalasz innym chodzić po twoim kompie to twój problem nie eltronika...kup sobie program wirusowy


Mam Anty Wirusa dość dobrego ale jeżeli nie umiesz czytać z zrozumieniem twoja sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kill3rs4




Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 15:57:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to gratuluje tym, co padł komputer przez Eltronik. Smile Ja mam od 3 lat internet od owego dostawcy, i zawsze mam stałą prędkość. Teraz mam internet 6Mb/s, to ściąga z prędkością 500-700 KB/s. Jestem zadowolony z niego i nie mam zastrzeżeń. Obsługa techniczna też jest dobra, zawsze pomagała, gdy nie działał internet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 17:33:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kill3rs4 napisał:
No to gratuluje tym, co padł komputer przez Eltronik. Smile Ja mam od 3 lat internet od owego dostawcy, i zawsze mam stałą prędkość. Teraz mam internet 6Mb/s, to ściąga z prędkością 500-700 KB/s. Jestem zadowolony z niego i nie mam zastrzeżeń. Obsługa techniczna też jest dobra, zawsze pomagała, gdy nie działał internet.


Jak ty masz 6 mega skoro według aktualnego cenniku nie ma takiego transferu. Poniżej link do aktualnej oferty.

http://www.eltronik.net.pl/index.php?strona=20
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kill3rs4




Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 20:59:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwiększyli mi rok temu do 6 Mb/s, pamiętam dokładnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gromek




Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 25

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 22:58:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
mikus401 napisał:
Brod.pl napisał:
Nigdy nie ufałem firmie Eltronik nie dość że chodzą sobie po Naszych komputerach jak chcą dla zabicia nudy my użytkownicy nie widzimy sieci LAN ale oni widzą (...) filmy kopiowałem, i od tej pory nie ufam Firmie Eltronik oczywiście dalej pracuje tam owy cwaniaczek i co jeszcze ci co mieli huby dc++ wiedzą o kim mowa.


jak nie masz dobrego zabezpieczenia ,i pozwalasz innym chodzić po twoim kompie to twój problem nie eltronika...kup sobie program wirusowy


Mam Anty Wirusa dość dobrego ale jeżeli nie umiesz czytać z zrozumieniem twoja sprawa.


Sam antywirus tu dużo nie da, potrzebny firewall a najlepiej od razu pakiet typu "Internet Security." Ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że Eltronik "wchodzi sobie" w nasze komputery, bo nie jest to takie łatwe no i zależy od systemu, jaki mamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 11:04:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kill3rs4 napisał:
Zwiększyli mi rok temu do 6 Mb/s, pamiętam dokładnie.


Tak, tak - a ja mam w domy słonia - bez trąby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kill3rs4




Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 13:44:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrroger napisał:
Kill3rs4 napisał:
Zwiększyli mi rok temu do 6 Mb/s, pamiętam dokładnie.


Tak, tak - a ja mam w domy słonia - bez trąby.

To pozdrów je. Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 21:28:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I że niby ot tak Ci zwiększyli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kill3rs4




Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2011 20:53:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie tak. Doszło pismo, że zwiększają mi transfer z 1Mb/s do 6 Mb/s.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2011 21:34:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz tylko internet + telewizje (jaki pakiet) i/czy telefon tez? (jaki pakiet).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020777 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski