STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
INTERNET Z Eltronika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysia




Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 17:28:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy, obie strony.
Zastanawia mnie czemu policzyli mi aktywację, skoro Pani powiedziała, że jej nie będzie a było o to pytane.
Wkurzyłam się jeszcze że podłączyli mi to tak, że wszystkie kable mam na wierzchu i skasowali za to 38zł a mówione było 30zł. ale ciul z tym.

Dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ziko




Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 21:41:26    Temat postu: net Odpowiedz z cytatem

od wczoraj chyba cos mi sie p... z internetem z multimediii tez tak macie??
no dosłownie chodzi jak zółw Evil or Very Mad

jutro ide sie dowiedziec co i jak ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 21:50:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziko, właśnie od wczoraj zgłupiał. Ten internet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zenon




Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 12 Lis 2011 16:14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
Nigdy nie ufałem firmie Eltronik nie dość że chodzą sobie po Naszych komputerach jak chcą dla zabicia nudy my użytkownicy nie widzimy sieci LAN ale oni widzą w 2008 roku był u mnie jeden z panów co montował mi modem oraz podłączał wszystko i patrzyłem jak sobie chodzi po komputerach innych użytkowników bo sprawdzał czy niema ktoś najnowszych jakiś filmów, wiedział gdzie i u kogo szukać jak później się okazało była to dawna kafejka z przykopu,gdzie filmy kopiowano i robiono kopie zapasowe(wypożyczalnia filmów na dvd). Po 4 tygodniach zapukali panowie z policji o to iż ja włamałem się na komputer do owej kafejki i filmy kopiowałem, i od tej pory nie ufam Firmie Eltronik oczywiście dalej pracuje tam owy cwaniaczek i co jeszcze ci co mieli huby dc++ wiedzą o kim mowa.


Tym postem dalej uświadamiasz mnie w tym, że nie masz nawet bladego pojęcia w dziedzinie komputerów/informatyki.

Najpierw zapoznaj się z budową sieci domowej/lan, a pózniej poczytaj troszkę o udostępnianiu plików - chociaż może nie, bo najpierw poleciłbym Ci podstawowe użytkowanie komputera/systemu operacyjnego.

@Brod.pl, taka mała mała rada na przyszłość - jeżeli się na czymś nie znasz, to po prostu nie pisz, bo aby niepotrzebnie się tylko ośmieszasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Sob, 12 Lis 2011 19:10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj podpisalem aneks na 12 mbit . w cenie 55 zl , czekam na zwiekszenie transferu , ktos z Was juz to przetestowal ? czy jest odczuwalne zwiekszenie predkosci ? bo w takiej cenie to chyba najlepsza oferta na rynku ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Sob, 12 Lis 2011 19:48:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy jest różnica... jest i to naprawdę znaczna!
strony wskakują naprawdę błyskawicznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 13 Lis 2011 00:11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strony owszem, ale jeśli jest tłok na serwerach to i przy 30mbit/s nie będzie rewelacji. Największa różnica jest na serwisach takich jak youtube, które wymagają ładowania filmów - pasek ładowania mknie aż miło. Smile Podobnie z aktualizacjami, ładowaniem załączników do maili itp.
Ogólnie rzecz biorąc różnica jest duża.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 14 Lis 2011 11:32:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeVito napisał:
Największa różnica jest na serwisach takich jak youtube, które wymagają ładowania filmów - pasek ładowania mknie aż miło. Smile

Wydaje mi się, że tu wystarczała też poprzednia prędkość, chyba, że szybko przesuwasz się do dalszej części filmu. Zresztą z tego co pamiętam to YT był serwowany z prędkością 8MB.

Najpopularniejsze serwisy i usługi działały już i tak szybko po włączeniu się Eltronika do PLIX'a i TPIX'a.

Niestety za wzrostem szybkości u dostawcy niewystarczająco rozbudowują się szkielety, zwłaszcza łącza poza Polskę.

Jak już pisałem- wolałbym 8-10 down a 1024 up.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pantera7703




Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 20
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 15 Lis 2011 14:18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po podpisaniu aneksu i wysłaniu jak długo będę czekał na zmianę prędkości orientuje się ktoś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Wto, 15 Lis 2011 15:29:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają na to tydzień(?) ale prawie zawsze tego samego dnia :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ziko




Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 17 Lis 2011 10:30:48    Temat postu: multimedia Odpowiedz z cytatem

co sie dzieje z internetem z multimedii juz od tyg prawie w ogole nie chodzi?jak tam bedzie dalej zrezygnuje z tego badziewia Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Czw, 17 Lis 2011 10:46:52    Temat postu: Re: multimedia Odpowiedz z cytatem

ziko napisał:
co sie dzieje z internetem z multimedii juz od tyg prawie w ogole nie chodzi?jak tam bedzie dalej zrezygnuje z tego badziewia Twisted Evil

Ja też mam internet z Multimedii i nie mam żadnych, ale to żadnych problemów. Jedynie co ostatnio cyfrowa kablówka czasami gubi sygnał..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jsz




Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 12
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 17 Lis 2011 19:43:46    Temat postu: Re: multimedia Odpowiedz z cytatem

ziko napisał:
co sie dzieje z internetem z multimedii juz od tyg prawie w ogole nie chodzi?jak tam bedzie dalej zrezygnuje z tego badziewia Twisted Evil

Reset modemu lub rutera, jak nie pomorze to zadzwoń do BOK i po kilku chwilach śmiga jak dawniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolakinio




Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 24 Lis 2011 21:21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Jestem z Nowego Miasta.Mam Netie 6Mb ale za te same pieniadze moge miec 12Mb z eltronika.Pytanie do was jak ten internet z eltronika dziala.Czy jest to stabilne 12Mb,czy nie zrywa polaczen,jakie pingi itp.Troche mnie zastanawia niski upload przy tej predkosci powinien byc ok.1,5Mb.W netii mam wszystko cacy(nic nie zrywa,stabilne lacze),ale tylko 6Mb,wiecej u mnie nie pojdzie.Dlatego kusi mnie oferta eltronika 12Mb.Nie chce sie pakowac w 2-letnia umowe i po tem klnąć na czym swiat stoi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 24 Lis 2011 22:32:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łącze stabilne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019801 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski