STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
INTERNET Z Eltronika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 25 Lis 2011 00:18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolakinio napisał:
Witam.Jestem z Nowego Miasta.Mam Netie 6Mb ale za te same pieniadze moge miec 12Mb z eltronika.Pytanie do was jak ten internet z eltronika dziala.Czy jest to stabilne 12Mb,czy nie zrywa polaczen,jakie pingi itp.Troche mnie zastanawia niski upload przy tej predkosci powinien byc ok.1,5Mb.W netii mam wszystko cacy(nic nie zrywa,stabilne lacze),ale tylko 6Mb,wiecej u mnie nie pojdzie.Dlatego kusi mnie oferta eltronika 12Mb.Nie chce sie pakowac w 2-letnia umowe i po tem klnąć na czym swiat stoi.


Jak najbardziej stabilne. Trzyma nominalną prędkość, tzn u mnie wyciąga w zakresie 11,8-12,2. Upload faktycznie mógłby być większy, ale i tak fajnie śmiga. Jeśli tak samo jest w Nowym Mieście to polecam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Biedron




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto, 17 Sty 2012 18:57:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeVito napisał:
kolakinio napisał:
Witam.Jestem z Nowego Miasta.Mam Netie 6Mb ale za te same pieniadze moge miec 12Mb z eltronika.Pytanie do was jak ten internet z eltronika dziala.Czy jest to stabilne 12Mb,czy nie zrywa polaczen,jakie pingi itp.Troche mnie zastanawia niski upload przy tej predkosci powinien byc ok.1,5Mb.W netii mam wszystko cacy(nic nie zrywa,stabilne lacze),ale tylko 6Mb,wiecej u mnie nie pojdzie.Dlatego kusi mnie oferta eltronika 12Mb.Nie chce sie pakowac w 2-letnia umowe i po tem klnąć na czym swiat stoi.


Jak najbardziej stabilne. Trzyma nominalną prędkość, tzn u mnie wyciąga w zakresie 11,8-12,2. Upload faktycznie mógłby być większy, ale i tak fajnie śmiga. Jeśli tak samo jest w Nowym Mieście to polecam. Smile


Stabilnośc zawsze zalezy od odległości od centralki ale na osiedlu nie pwoienieneś mieć problemów z utrzymaniem parametrów łącza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Sty 2012 18:07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni porażka jest z Internetem :/
Żeby piosenka na YT ładowała się na kilka razy?? Kiedyś płynnie wszystko szło, a teraz co chwilę się zacina. I to ma być internet 1mb/s? Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 13:26:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dog Masz racje, że porażka z tym netem gdybym miał możliwość skorzystania z tpsa to bym dawno już się wyniósł, lecz na mojej ul rządzi kablowa jak jest awaria nikt nie odbiera Tel w dziale technicznym zrywanie połączenia wolne pobieranie to już norma w kablowej Do tego modem, którego nie można zastąpić routerem, Sprawdzałem ich stronę WWW żadnych przeprosin z ich strony w dodatku zakładki ich strony WWW ładują się już z 30 minut zadzwonię do Netii może znajdzie się jakiś port wolny na mojej uli wolny to bym wyniósł się z kablowej oby jak najdalej z tej firmy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 14:36:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Do tego modem, którego nie można zastąpić routerem,

?
Jaki maz modem, bo ja podłączam zwykły router do WAN i pomyka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 19:27:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modem mam standardowy jaki dają kolory czarnego bez opcji wifi nie da się zastąpić go routerem próbowałem i lipa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 21:19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz podlaczyc Lan z modemu do WAN routera. Pamietaj zeby zresetowac modem to przydzieli ci IP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 21:28:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś nawiedzili mnie dwaj gostkowie pracujący dla NETI.. chcieli zaproponować internet 20Mb za 2pln... !!!! no ale mam umowę z sławionym dostawcą neta... no i nic z tego. Co ciekawe byli świetnie przygotowani pod kątem wywiadu... ciekawe kto udziela takich informacji kto akurat dostarcza mi neta?

Kogo też nawiedzili??? Kto dał się namówić no i czy jest zadowolony? Pomijając w ogóle kwestię finansową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2012 03:51:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fomicz podłączyć ruter do tego modemu z elektronika to ja też potrafię Laughing chodziło mi oto że nie da się samego routera podłączyć bez modemu bo net ci nie ruszy samym routerze jak do mnie z Netia zapukają bardzo chętnie wezmę te 20MB za2zł bo net z kablowej to wielka porażka tyle lat są w Brodnicy ale jakoś się nie starają rozbudować żeby mieli lepsze wyniki z osiąganiem prędkości nawet serwer do cs 1.5 skasowali a strona ww i tak ich chodzi jak ślimak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
witosa




Dołączył: 12 Lis 2011
Posty: 114

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 01:17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmy??
Nie zrozumiałem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 01:54:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi oto że fomicz próbuje powiedzieć że modem elektronika da się zastąpić routerem tzn że modem według niego nie jest potrzebny żeby odbierać neta dla tego mu wyjaśniłem że nie da się zastąpić modemu samym Routerem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 12:38:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszecie , że macie np.; 1 Mb/s. Jak to jst możliwe skoro Eltronik teraz w najniższej prędkości oferuje ich 12.

Pozatym piszecie tak:
CapsLock napisał:
Chodzi oto że fomicz próbuje powiedzieć że modem elektronika da się zastąpić routerem tzn że modem według niego nie jest potrzebny żeby odbierać neta dla tego mu wyjaśniłem że nie da się zastąpić modemu samym Routerem.


Nie jest to prawda ponieważ modem można zastąpić routerem. Poniżej informacja o tym:
http://www.eltronik.net.pl/index.php?strona=8&wiecej=849
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 12:47:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adiok napisał:
dziś nawiedzili mnie dwaj gostkowie pracujący dla NETI.. chcieli zaproponować internet 20Mb za 2pln... !!!! no ale mam umowę z sławionym dostawcą neta... no i nic z tego. Co ciekawe byli świetnie przygotowani pod kątem wywiadu... ciekawe kto udziela takich informacji kto akurat dostarcza mi neta?

Kogo też nawiedzili??? Kto dał się namówić no i czy jest zadowolony? Pomijając w ogóle kwestię finansową.


Ja mam net z Netii 20Mb i płacę 59zł. Ogólnie jestem zadowolony. Wieczorami trochę przycina, ale to występuje prawie u wszystkich operatorów. Maksymalny transfer przy ściąganiu 2,6 Mb/s , a przy wysyłaniu 120 kb/s. Myślę, ze internet od nich to teraz najlepsza alternatywa w Brodnicy i nie trzeba płacić żadnych dodatkowych opłat typu prowadzenie łącza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 20:22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mnie nie interesuje Modem z routerem szczególnie takiej Firmy jak ten modemo router, mam swój router który nie działa bez modemu kablowej tv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 21:24:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem tylko jak chcesz podłączyć koncentryka do routera. Chyba że tenże router posiada takie wejście. Wtedy to TYLKO kwestia konfiguracji - zadzwoń do Eltronika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019969 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski