STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Catering w Retro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2011 15:06:20    Temat postu: Catering w Retro Odpowiedz z cytatem

Zamawial ktoś catering(obiad) w jadłodajni Retro na zduńskiej telefonicznie za ok. 10 zł? Jakie wrażenia samkowe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2011 16:02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

retro=caritas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiadka




Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 21

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2011 17:52:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój brat zjadł nie świadowie i żyje Very Happy i nawet mu smakowało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2011 18:04:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze jakieś inne jadłodajnie dają obiady na telefon?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludzki




Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 108

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2011 19:13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne jedzenie. Obiady jak u mamy i do tego tanie. W Brodnicy nie ma takiej knajpki w której można zjeść porządny obiad. Wszędzie tylko kebab lub pizza. osobiście polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
87-3000




Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 87

PostWysłany: Wto, 05 Lip 2011 03:16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ,yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ,yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.... takie dobre bylo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Wto, 05 Lip 2011 21:29:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś wpadła mi w ręce ulotka rest. ze zduńskiej gdzie stał obiad w wersji podstawowej za 9 z groszami chyba z dowozem ale nie pamiętam co było w menu,

A kto teraz robi catering brodnickiemu szpitalowi zamiast caritasu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 06 Lip 2011 17:52:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuchnia ze szpitala grudziądzkiego .
z tego co mi wiadomo to całkiem całkiem jedzenie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 06 Lip 2011 17:55:40    Temat postu: Re: Catering w Retro Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Zamawial ktoś catering(obiad) w jadłodajni Retro na zduńskiej telefonicznie za ok. 10 zł? Jakie wrażenia samkowe?

nawet jak by kawior po 50 gr sprzedawał to nie bede chama dorabiał . Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 06 Lip 2011 20:03:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie każdy lubi kawior.....
najważniejsze by się nie struć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Czw, 07 Lip 2011 22:25:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

retro=caritas serwuje dobre, klasy stołówkowej żarcie. Wielokrotnie zamawiałem na dowóz, kilkakrotnie byłem w lokalu, także dzisiaj i słyszałem, co rzadko się zdarza, jak w kuchni tłukli dla mnie i smażyli kotlet. Oczywiście nie chodzi mi o to, że ściany liche i słychać co się w kuchni dzieje, tylko o to, że nie dostałem suchego kilkudniowego, mrożonego kotleta z mikrofali a świeżo przyrządzony, autentycznie apetycznie soczysty kawałek mięsa.

Przez jakiś czas miałem ambiwalentny stosunek do przedsięwzięcia, głownie dlatego, że jestem świadom tego, że mocno konkurencyjne ceny serwowanych przez retro=caritas obiadów, mogą się brać z nieuczciwej konkurencji, czy może raczej uprzywilejowanej pozycji podmiotu, uprzywilejowanej przez to, że środki i infrastruktura służąca przygotowaniu posiłków, jest w dużym stopniu utrzymywana ze środków publicznych z przeznaczeniem na inne cele. Można dać także wiarę temu, że w kotle ląduje to, co jest Caritasowi oferowane jako darowizna również z przeznaczeniem na inne cele. W każdym razie, przedsięwzięcie jest prowadzone w warunkach jakich nie ma żaden z brodnickich restauratorów i to właśnie uważam za nieuczciwą konkurencję. Przez jakiś czas było mi nawet żal brodnickich restauratorów, a znam kilku, bo tego typu konkurencja może być naprawdę zabójcza. Jednak po zastanowieniu uznałem, że nie ma co ich żałować, w końcu dotknęła ich tylko nieuczciwa konkurencja, a obecnie jest dostępnych wiele środków do zwalczania takowej. Ale wymagało by to współdziałania (tak sobie to wyobrażam) tych restauratorów, którzy czuja się pokrzywdzeni lub chociażby widzą w takim stanie rzeczy zagrożenie dla własnych interesów. Kiedyś takimi rzeczami zajmowały się cechy rzemieślnicze (coś w rodzaju organizacji samorządowej przedsiębiorców), które broniły zbiorowych interesów swoich członków. Ale dzisiaj cechy są rozpieprzone, bo przedsiębiorcom wydaje się, że są nie potrzebne. A w pojedynkę, żaden restaurator nie ma szans z Caritasem. Może niechęć do organizowania się przedsiębiorców, bierze się z tego, że taka organizacja zwalczała by też inne przejawy nieuczciwej konkurencji między restauratorami, nie tylko tę ze strony Caritasu. W każdym razie doszedłem do wniosku, że nie ma co się użalać nad brodnickimi restauratorami, sami są sobie winni, że biznes Retro-Caritasu się kręci, albo najzwyczajniej w świecie ich to w żaden sposób nie dotyka. W każdym razie mój ambiwalentny stosunek do retro=bonum=caritasu zastąpił stosunek jak najbardziej pozytywny i ma zamiar z ich oferty korzystać bez żadnych skrupułów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 08 Lip 2011 07:20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mimo wsparcia instytucji kościelnej nie udało sie utrzymać kontraktu na posiłki w szpitalu w brodnickim i iławskim

Catering potrzebuję dla załogi w firmie i dla mnie najważniejsze jest takie zregenerowanie przygotowanym posiłkiem aby nastapiła zdolność do kontynuacji pracy bez kosztownych przestojów na np. niestrawności....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludzki




Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 108

PostWysłany: Pią, 08 Lip 2011 17:24:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz cateringu dla pracowników to po prostu zadzwoń spróbuj, a nie pytasz się ludzi jak smakuje obiad. Sam zamów i spróbuj. Będziesz miał możliwość oceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarecki




Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 24

PostWysłany: Pią, 16 Lut 2018 16:38:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre wasze wpisy są durne i żenujące,świadczą tylko i wyłącznie o waszym poziomie intelektualnym....np.87-3000....pisze aby pisać. ...i wielu innych na tym forum..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016159 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski