STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
gdzie mozna zoorganizow ur dziecku w b-cy(oprocz "kulek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lilou79




Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 3

PostWysłany: Nie, 05 Lut 2012 11:30:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najbliższy czwartek moja córeczka będzie obchodziła w Mini Disco urodzinki tematyczne "Hello Kitty". Na pewno podziele się wrażeniami jednak już na dzień dzisiejszy wiem że impreza będzie na 100% udana. Nie posiadają jeszcze zdjęć z imprez bo jest to nowy lokal, a Pani ostatnio prowadziła urodzinki u koleżanki w domu i proszę mi wierzyć dzieci były zachwycone! Dlatego nie martwię się opieką ani przebiegiem imprezy. Wszystkie szczegóły są dograne a prowadząca bardzo angażuje się i dba o szczegóły. Miałam rezerwacją "na kulkach" z których zrezygnowałam z powodów wymienionych w innych postach. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magii




Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 07 Lut 2012 21:24:24    Temat postu: Kulki- fajne i sprawdzon miejsce! Odpowiedz z cytatem

No co wy opowiadacie, moja córka już 3 rok z rzędu miała tam urodziny uważam że to super miejsce, dzieciaki przez cały czas są pod opieką Animatorek w kulkach również.Maluchy aż ryczą po imprezie bo nie chcą wracać do domów Smile Z ciekawości dzwoniłam do tego nowego miejsca, to są to żywcem ściągnięte pomysły z Grunwaldu więc ja wole nie ryzykować jeżeli mam sprawdzone miejsce gdzie mogę zostawić dzieciaki ze spokojnym sumieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
87300




Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 11 Lut 2012 21:42:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam! robił ktosmoze urodzinki w tym nowym klubie mini disco? jakie wrazenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 10:03:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Minidisco są zdjęcia już w galerii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 10:29:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MiniDisco - jak najbardziej polecam!

Przede wszystkim należy wspomnieć o niesamowitym zaangażowaniu głównego animatora i właścicielu tego przybytku zarazem. Nic nie dzieje sie z przypadku. Urodzinki są zaplanowane od początku do końca. Tańce,zabawy,konkursy wydają się nie mieć końca. Kreatywność animatora grubo przewyższa 2,5h jakie średnio trwa imprezka urodzinowa.
Do tego suto zastawiony stół, troskliwa opieka fajna muzyka. 100% satysfakcji dla dzieci i rodziców. Naprawdę szczerze polecam!

Jeśli ktoś chce organizować tam imprezki lepiej szybko się decydować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oolka




Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 02 Kwi 2012 22:14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojej córce wyprawiłam urodzinki w Da Grasso Smile Świetna zabawa! Mnóstwo konkursów! Dzieci same robiły pizze od podstaw, następnie ją jadły. Cena również kusi 10 zł od dziecka+ jedzonko:) Dzieciaki były mega podekscytowane!
Polecam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pupil




Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 38

PostWysłany: Wto, 03 Kwi 2012 12:57:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moglabys napisac ile uczynily cie ur w da grasso? co wchodzi w te 10zl ? rozumiem ,ze tort w moim zakresie. co poza tym? dzieic robia pizze i ja jedza,ile kosztuje to dodatkow?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oolka




Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 03 Kwi 2012 16:22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodzinki mnie uczyniły ok.140 zł. + torcik.(8*10+4*13,99) Była ósemka dzieci. Średnia pizza(24cm) na dwójkę dzieci, więc wzięłam 4 pizze za 13,99. Dostałam 2l Pepsi, Kubusie Playe, dwa szampany Piccolo + świetne zabawy, malowanie twarzy, fajny wystrój. Tu mają trochę zdjęć https://www.facebook.com/pages/Da-Grasso-Brodnica/162431860532982?sk=photos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020463 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski