STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zapraszamy miłośników motocykli do klubu motocyklowego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luk
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 23:26:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zajrzałem tu, żeby termin i miejsce spotkania w sprawie pierwszego posta zobaczyć a tu tyle wpisów, że hoho. Sporo krytyki w sprawie zaproszenia do chapteru i krytyki "klubików" ale żadnej alternatywy na coś innego. Tylu "starych wyjadaczy", tyle lat .... i żadnych konkretnych propozycji. Dajcie brodnickiej motocyklowej młodzieży jakąś szansę

cytat:
A jesli juz ktos koniecznie chce z siebie robic pajacyka w kamizelce, to niech probuje stworzyc jakis swoj, lokalny klub, a nie jakis "chapter", i to w dodatku ludzi zza hmmm... pewnej granicy..Wink


Takie wpisy... ubliżanie, dzielenie na ludzi zza "hmmm.... pewnej granicy???? Motocyklista tego na pewno nie pisał
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Czw, 19 Sty 2012 07:22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kuźwa, kolejarz.. A moze sam z Rypina jestes?Smile

P.S. Pojezdzij troche i zobacz jakie podzialy sa wlasnie wsrod "klubikow" a potem dopiero sie zastanow czy wytykac mi podzial na Krzyzakow i Kongresiakow..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Czw, 19 Sty 2012 09:14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety cyborg to stary wyjadacz, na ruskach i zabytkach zjadł zęby Very Happy ale że się do polityki miesza to niewiedziałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
intruz
Gość






PostWysłany: Czw, 19 Sty 2012 17:13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat klubów był już przerabiany wiele razy - miedzy nami (tzn.cyborgiem i resztą starej ekipy) Uważam, że chłopaki ze szlifu są wporządku i nieraz z nimi imprezowałem ,ale niech tak pozostanie. Było tak, że cały ten region począwszy od nas az po mazury traktowany był jako neutralny i nie były wpuszczane tu żadne kluby - czasy się zmieniają i niektóre osoby potrzebują dowartościować się - jeśli chcą " latać jak pieski", to już ich wybór.
Powrót do góry
mazur
Gość






PostWysłany: Czw, 19 Sty 2012 22:01:03    Temat postu: Uważam to za świetny pomysł. Odpowiedz z cytatem

Myślę też że jeżeli klub kongresowy będzie chciał utworzyć Chapter to go utworzy czy to się komuś podoba czy nie. A mówienie że komuś sie przyp.... jest po prostu śmieszne.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 07:26:41    Temat postu: Re: Uważam to za świetny pomysł. Odpowiedz z cytatem

mazur napisał:
jeżeli klub kongresowy będzie chciał utworzyć Chapter to go utworzy

Oczywiscie pod warunkiem ze bedzie mial z kogo go utworzyc.. Jesli znajdzie sie tu tylu "poddanych" to moze i tak sie stanie, ale ja osobiscie mam nadzieje ze nie.
Popieram zdanie Intruza ze powinno zostac tak jak jest teraz, personalnie nie mam nic do wspomnianego wczesniej D. czy ogolnie do Szlifu, ale wylacznie w takiej formie jak jest teraz. Oni na swoim terenie, u nas np jako goscie na imprezach, my u nich rowniez. Parafrazujac klasyka Bareję: "Chapterowym skrytotwórcom mowimy stanowcze nie:)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr1
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 10:39:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys juz byla inicjatywa klubu Brodnickiego i na tym sie skonczylo,zawsze latalem ze,znajomymi nie bylo problemu by ktos latal z nami czy my z nimi ale zauwazylem ze od dluzszego czasu nie bylo z kim choc sprzetow przybywa
Powrót do góry
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 12:23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu próbowałem zgłębić przyczynę "rozproszenia" brodnickich motonitów. Dowiedziałem się tylko, że "kiedyś tam" doszło do skłócenia STAREJ ekipy i od tamtego czasu wzajemny niesmak i rozłam pozostał.
Tolerują się ale nie jeżdżą już razem.

Cyborg, może wyjaśnisz ile w tym prawdy Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 13:11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. Nic mi nie wiadomo na temat sklocenia starej ekipy, chyba ze masz na mysli inna ekipe niz ja.. Jesli chodzi o ta zupelnie pierwsza ekipe, ktora miala garaz na 18 stycznia, to wszyscy (prawie) jezdza do dzis, jednak kazdy ma swoje zycie, rodzine, czyli po prostu rzeczywistosc dopada ludzi. Tak juz jest, jezdzi sie coraz mniej i coraz rzadziej, jednak jezdzi sie z tymi ktorymi sie chce i kiedy komu pasuje. Zaden klub tego nie zmieni bo taka jest kolej rzeczy. A ci ktorym bliskie sa klimaty "Easy Rider`a" i dawne czasy, raczej nigdy nie zwiaza sie w zadne "kluby" podobne do dzisiejszych Szlifow czy innych Stalowych Tlokow (chociaz wiadomo ze kazdy zna ludzi stamtad). Nowi, swiezacy niech tam sobie tworza co chca, wiekszosci z nich szybciej przejdzie "motocyklizm" niz przyslowiowa sraczka..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr1
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 15:08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swego czasu bywalem w chlewie ekipe znam i mam nadal kontakt
Powrót do góry
intruz
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 19:43:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą sraczką to masz racje. Może ktoś coś poleci im na przeczyszczenie, a tak serio to tworzenie klubu z ludzi którzy się nieznają tzn. "z łapanki" uważam ze bezsens, najpierw trzeba ze sobą troszke pojeździć, bo liczy się jakość a nie ilość, choć w większości klubów jest odwrotnie
Powrót do góry
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 20 Sty 2012 22:34:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma to jak jazda z łajtunami Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdobyl




Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 11:27:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zszokowała mnie wiadomość że ktoś chce komuś przyp.... jak założy klub. To chyba świadczy o kulturze a właściwie jej braku. Pytanie do ekipy motocyklistów, kiedy zrobicie imprezę np otwarcie sezonu, motoserce itp. Chyba że otwarciem sezonu można nazwać wspólne zatankowanie w Brico.
Może zrobicie coś dla dzieci czy ludzi potrzebujących krwi.
Każdy pisze, że jeździ na imprezy zorganizowane przez innych a u siebie nie chce nic zmieniać. Myślę że nazwa Sęp Brodnica czy też Gutowo będzie pasowała. Czy klub kojarzy wam się tylko z kamizelkami jeżdżeniem na spotkania? Spotkałem nie raz osoby które jechały obok mnie i zero gestu, a później spotykam ich na zlocie i udają jakimi wielkimi są sympatykami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 12:11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdobyl napisał:
kiedy zrobicie imprezę np otwarcie sezonu, motoserce itp.


Pewnie nigdy. Moje zdanie jest takie ze jesli ktos chce oddac krew moze to zrobic w kazdej chwili w swoim regionalnym punkcie, a nie robic wielka impreze po to zeby sie z tym obnosic i zaistniec w mediach. Ale to moje zdanie i nie kazdy sie moze z tym zgodzic. A imprezy robimy swoje, kameralne i to nam wystarcza. Czy wszedzie musza byc kluby? Nie, bo sa jeszcze miejsca w ktorych jezdza ludzie ceniacy wolnosc i swobode ponad zrzeszanie sie i bycie czyims "pieskiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zap.
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 14:05:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdobyl, zyjesz w blednym przekonaniu ze motocyklisci to jedna wielka rodzina i nie prawdopodobne zeby byli tam ludzie nieszczerzy, cyniczni, prosci, leniwi itp itd.
Czas zmienic podejscie, to nie jest reakcyjna brygada wsparcia radia maryja.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018201 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski