STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zapraszamy miłośników motocykli do klubu motocyklowego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazur
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 19:49:21    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

cyborg pisząc o ludziach z klubów że są pieskami pokazujesz jakim jesteś prostakiem. A swoją drogą ciekawe dlaczego tak panicznie sie boisz klubu.
Powrót do góry
Deizy
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Sty 2012 21:08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam wasze posty i czegoś tu nie pojmuję!!!!
Po co się targujecie???? Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo robić to co chce, oczywiście jeśli to nie jest sprzeczne z prawem.
Jestem zwolenniczką "bezklubowych" i rozumiem o czym pisze Cyborg czy Intruz, tym bardziej , że wiem iż motocykle to ich ogromna pasja i życie. Prawdziwy motocyklista jest niezależny i wolny.
Jeśli ktokolwiek chce należeć do klubu to niech należy, jednak najlepszym wyjściem byłoby stworzenie własnego klubu
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 23 Sty 2012 07:20:40    Temat postu: Re: .. Odpowiedz z cytatem

mazur napisał:
cyborg pisząc o ludziach z klubów że są pieskami pokazujesz jakim jesteś prostakiem


Mazur nie wiem czy chciales mi ublizyc czy moze sam sie dowartosciowac ale chyba nie bardzo ci sie udalo.. To moze wytlumacz jak bycie pieskiem dodaje czlowiekowi kultury, inteligencji czy elokwencji? Chetnie poslucham.. A klubow sie nie boje, ja sie usmiecham na ich widok..Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazur
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Sty 2012 11:59:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nikogo pieskiem nie nazywam jak ty to czynisz. A jeżeli tak jest jak piszesz że uśmiechasz sie na widok klubów to powinieneś być zadowolony że będziesz miał więcej okazji do śmiechu.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 23 Sty 2012 12:09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazur napisał:
powinieneś być zadowolony że będziesz miał więcej okazji do śmiechu.

Pewnie, bo smiech to zdrowie!Wink Nawet jak jest to tylko usmiech politowania..Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 23 Sty 2012 13:23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to już jest jak się skończy sezon motocyklowy, z braku śmigania ludzie się nudzą i głupoty zaczynają na forum wypisywać Smile Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 23 Sty 2012 13:51:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
tak to już jest jak się skończy sezon motocyklowy, z braku śmigania ludzie się nudzą i głupoty zaczynają na forum wypisywać Smile Rolling Eyes


Cos w tym jest, nie pierwszy raz temat klubu wraca wlasnie zima..Smile (nie tylko na tym forum). Zaswieci slonce, stopnieje snieg i znowu im przejdzie;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luk
Gość






PostWysłany: Wto, 24 Sty 2012 19:51:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dyskusja dyskusją ale ja wciąż czekam na termin i miejsce zebrania w sprawie tego chapteru. W końcu ta sprawa jest głównym tematem a nie jakaś czcza pisanina, która nic konkretnego nie wnosi tylko ludzi dzieli.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 25 Sty 2012 07:31:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam musisz wybrac termin bo pewnie tylko ty tam bedziesz;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luk
Gość






PostWysłany: Sro, 25 Sty 2012 15:14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg a po kiego Ty w ogóle tu występujesz? Jakiś masz problem ze zrzeszaniem to jeździj sobie sam.Motocykla spod d**y nikt Ci nie zabiera Wytrząsasz się tu jakby Ci chciał ktoś zabawki zabrać. Toć to zaproszenie to przecież nie dla Ciebie, boś Ty wolny a zaglądasz tu kilka razy dziennie myśląc, ze jakiś wpływ masz na to co się dzieje. Typowy pies ogrodnika wychodzi.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Czw, 26 Sty 2012 07:55:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja sie pytam o co ci chodzi? Tak cie to denerwuje ze nikt oprocz ciebie nie chce przyjsc na spotkanie "chapterowe"?
A wchodzic na forum moge (jak na razie) ile razy chce, jest podobno wolnosc wypowiedzi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daniel Z
Gość






PostWysłany: Czw, 26 Sty 2012 19:40:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zebranie odbędzie się 2.02.2012r.(czwartek) w Zakładzie Napraw Samochodów Ciężarowych w Strzygach o godzinie 19. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam. Kontakt 606658804
Powrót do góry
mazur
Gość






PostWysłany: Pią, 27 Sty 2012 10:28:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już niedługo w Brodnicy pojawią się ludzie w kamizelkach co mnie bardzo cieszy. SZLIF BRODNICA ładnie brzmi.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pią, 27 Sty 2012 19:12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazur napisał:
Już niedługo w Brodnicy pojawią się ludzie w kamizelkach

Ja juz nawet widzialem kilku w pulowerkach bez rekawow bo chlodno sie zrobilo. I ostatnio mijalem rowerzyste w takiej odblaskowej, oraz panow ktorzy sprzatali ulice-tez mieli kamizelki. Tez sie ciesze z tego powodu ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojtas
Gość






PostWysłany: Sob, 28 Sty 2012 20:37:57    Temat postu: Klub motocyklowy w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich motocyklistów,tych klubowych jaki i tych niezrzeszonych.Tak się składa ,że pochodzę z Brodnicy i choć od paru ładnych lat tam nie mieszkam to zawsze z przyjemnością odwiedzam moje rodzinne miasto.Temat klubów motocyklowych jest wałkowany na różnych forach,jedni są zwolennikami, inni zatwardziałymi przeciwnikami.Osobiście uważam ,że najlepiej by było, gdyby w naszym mieście funkcjonował rodzimy klub. Dawno temu były pewne przymiarki,nie wypaliło,szkoda. Rozeszło się po kościach,z biegiem czasu ludzie pozakładali rodziny porozjeżdżali się itd.Było nawet fajne miejsce czyli słynny "Chlew", gdzie chłopaki składali i remontowali motocykle,odbywały się spotkania,imprezy.Było to miejsce spotkań,taka baza.Obecnie z własnego doświadczenia wiem, że trudno jest zorganizować wspólny wyjazd, choć się to udaje,oby częściej.Chłopaków ze Szlifu nie znam,słyszałem jedynie pozytywne opinie na Ich temat. Moje kontakty z ludźmi z MC były jak dotąd pozytywne,jakoś zawsze tak trafiało.Generalnie uważam, że MC to nie tylko kamizelka. To moje zdanie.
Jeżeli ma wyjść z tego coś dobrego, mam na myśli akcje typu Moto serce, zloty motocyklowe w Brodnicy i większą ilość koncertów...zobaczymy.Chciałbym żeby się coś u nas działo. Pewnie za jakiś czas część będzie jeździła free raiderowo część w klubie a spotykać się będą jedni i drudzy na zlotach,koncertach itd. Może podział na antków i krzyżaków pominąć na rzecz pasji motocyklowej olać schematy.

Pozdrawiam, Wojtas
Ps.Miało być przeciwko a wyszło tak jakby za,jestem zdania takiego:panowie i panie nie dajmy się dzielić i budować negatywnych schematów,wystarczy że poska polityka to jedno wielkie skupisko konfliktów.Kurna ale elaborat mi wyszedł hehe
ps2
nieformalny klub Sęp istnieje Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024232 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski