STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zapraszamy miłośników motocykli do klubu motocyklowego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Obserwator
Gość






PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 08:46:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam po zebraniu? Co w sprawie klubu? Byl ktos w ogole?
Powrót do góry
mot88
Gość






PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 10:14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zebranie odbyło się wczoraj jak było ustalone o 19. Byłem na nim i jestem mile zaskoczony. Przybył prawie cały klub Szlif Sierpc. Klubowicze opowiedzieli dokładnie jak to wszystko wygląda. Powiem tak kto nie był niech żałuje. Chłopaki naprawdę są super zgrana ekipą. To co niektórzy pisali, że klub to zło, że jest się pieskiem i inne jest stekiem bzdur.... Ogólnie kolego Obserwator jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji odnośnie chapteru i dalszych planów dzwoń do Daniela Z.
Powrót do góry
Obserwator
Gość






PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 11:10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile bylo osob z Brodnicy? Bedzie ten chapter czy nie?
Powrót do góry
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 18:05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnośnie Klubu, Daniel większość wie że należysz do FG SZLIF SIERPC, więc ilu było członków u Ciebie, i ilu było nowicjuszy z Brodnicy lub okolic daj nam tu wiedzę w końcu my motocykliści i tak jezdzimy razem na tych samych szosach, a z ciekawość cały Szlif wpadł aby przekonać kilku niezdecydowanych do wstąpienia w jego Barwy ?
Pytanie otwarte do Daniela Z.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NIEZRZESZONY
Gość






PostWysłany: Sro, 08 Lut 2012 00:17:14    Temat postu: Re: .. Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
mazur napisał:
cyborg pisząc o ludziach z klubów że są pieskami pokazujesz jakim jesteś prostakiem


Mazur nie wiem czy chciales mi ublizyc czy moze sam sie dowartosciowac ale chyba nie bardzo ci sie udalo.. To moze wytlumacz jak bycie pieskiem dodaje czlowiekowi kultury, inteligencji czy elokwencji? Chetnie poslucham.. A klubow sie nie boje, ja sie usmiecham na ich widok..Wink


A może byśmy ruszyli wiosną na własną rękę...kolegę Cyborga znam osobiście i wiem że jeśli by zechciał mógłby z nami podzielić swoją przygodę z jednośladem i będzie nam o wiele łatwiej..bo takie dołączanie do kogo kolwiek bez wytykania palcami czy to Sierpc czy Toruń nie ma najmniejszego sensu bo kto z nas by chciał jeździć na jakieś większe spotkania poza region Brodnicy..Rozumiem wyjazd na zlot to inna sprawa bo jedziesz całą gromadką ludzi których widzisz na codzień poruszając się po mieście,ja wprawdzie jeżdzę od niedawna ale starą poczciwą SZOPĘ na 18 stycznia znam od dzieciaka i ekipę która tam przebywała również.Fajnie by było pokazać się większą grupą gdziekolwiek nawet spotkać się na mieście w ciepły weekend poznać kto czym jeździ i skąd pochodzi wspolnie przeanalizowac kto co by sobie życzył odnosnie kwestii założenia klubu w Brodnicy a dopiero można wytykać że tak nie dobrze ze źle i wogole...Kazdy z nas na codzien zajmuje się czymś innym i napewno było by mnostwo nowych ciekawych wniosków za tym idących.Cyborg napisz do mnie na gg 2365449,pozdrawiam wszystkich motocyklistów z naszego regionu i prosze o niekomentowanie glupimi tekscikami tego co napisalem:)
Powrót do góry
raku




Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 205
Skąd: bCa

PostWysłany: Sro, 08 Lut 2012 00:53:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co tworzyc cos co juz jest ?Smile
www.sm.brodnica.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NIEZRZESZONY
Gość






PostWysłany: Sro, 08 Lut 2012 01:03:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raku napisał:
po co tworzyc cos co juz jest ?Smile
www.sm.brodnica.org.pl


Raku ale to jest na temat samochodów a nam motocyklistom chodzi o stworzenie grupy motocyklowej w naszym mieście...wiadomo że od razu Warszawy nieodbudowano więc trzeba się liczyć również z tym że to troszkę potrwa ale bądźmy wszystcy dobrej myśli.pozdrawiam
Powrót do góry
raku




Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 205
Skąd: bCa

PostWysłany: Sro, 08 Lut 2012 01:23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego to forum jest ogolno motoryzacyjne tylko motocykli jest malo na forum i dlatego przewazaja auta . ja np tez jezdze jednosladem Smile . swoja droga kolego napisz na gg 25562651
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koko
Gość






PostWysłany: Sob, 11 Lut 2012 15:14:16    Temat postu: termin zebrania Odpowiedz z cytatem

Witam. Informacyjnie Chapter Szlif Brodnica już istnieje. Dla zainteresowanych wstąpieniem czy zasięgnięciem większej ilości informacji podaję adres i termin spotkań tj. Strzygi Zakład Mechaniki Pojazdowej kolegi Daniela Z." Danka" każdy czwartek godz. 18.00
Powrót do góry
romanthorne




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 11 Lut 2012 18:11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w trakcie organizacji stowarzyszenie tzw.zwykłe (bez rejestracji w Sądzie) o roboczej nazwie Brodnickie Stowarzyszenie Motocyklowe.
Nazwa jest jeszcze sprawą umowną,bo może się nazywać np.
MOTOCYCLE DRIVERS BRODNICA czy inaczej.Sprawy organizacyjne powinny zakończyć się do końca marca.Zainteresowanych proszę o pytania,
propozycje nazwy itd na maila max.thorne@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
intruz
Gość






PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 11:29:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje jednym i drugim za motywacje do tworzenia, z Romkiem znam sie bardzo dobrze jak również z Dankem,i myślę, że trzeba zorganizować jakąś impre i pogadać,nowych nie znam! To prawda jesteśmy dość hermetyczną grupą ponieważ cenimy zgranie i lojalność. Cyborg pamiętasz? - może znów zrobimy jakąś impre może rozpoczęcie na Wądzyniu , bedzie piwko,krew i lament żon i kochanek ;p
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 11:57:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe.. Dobrze by bylo spotkac sie jak za starych czasow.. Moze w koncu sie zbierzemy i powtorzymy "wyczyny" z mlodosci?Wink A co do pomyslu Romanthorne'a- wiesz co Roman, przemyslalem to i jestem za-w cos takiego wchodze, moze to byc nasze rdzenne Brodnickie Stowarzyszenie.. Intruz co ty na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
intruz
Gość






PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 12:32:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm mysle że to przedyskutujemy prywatnie nie na antenie
Powrót do góry
intruz
Gość






PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 12:48:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co jestem za rozpoczęciem sezonu na Wądzyniu, wielu ludzi już dawno się zapowiedziało
Powrót do góry
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 13:51:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg będziesz świętował na Wądzyniu rocznicę zniewolenia Very Happy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018009 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski