STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zapraszamy miłośników motocykli do klubu motocyklowego
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdobyl




Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 16 Sty 2012 22:50:21    Temat postu: Zapraszamy miłośników motocykli do klubu motocyklowego Odpowiedz z cytatem

Wszystkich miłośników dwóch kółek zapraszamy do Chapteru (oddziału) klubu motocyklowego "Szlif Sierpc" oddział Brodnica.Idea jest taka ,żeby stworzyć grupę osób, które lubią razem organizować spotkania motocyklowe , wyjeżdżać na zloty i inne wyprawy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt z Danielem pod numerem telefonu 606658804. W najbliższym czasie, który podamy, zorganizujemy spotkanie zainteresowanych.

Osoby, które chcą dowiedzieć więcej o klubie "Szlif Sierpc" zapraszamy na stronę
http://klubszlif.prv.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lezion
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sty 2012 09:24:52    Temat postu: j.w. Odpowiedz z cytatem

Very Happy No w końcu znalazł się ktoś, komu blisko serca są tak samo dwa kółka jak i nasz region. Wspaniały pomysł na promowanie motocyklowej pasji wśród osób z naszych okolic. Już sporo ludzi jeździ w kilkuosobowych grupach w różnym przedziale wiekowym, na różnych motocyklach, jednak nie ma miejsca , jakiegoś punktu zaczepienia, żeby się zatrzymać, pogadać na ten temat, wymienić doświadczeniem, poglądami, czy najzwyczajniej spędzić czas w gronie ludzi o tej samej pasji. Wspaniały pomysł pod mającym już zasłużoną renomę szyldem klubu "Szlif". Ja już do Daniela dzwoniłem i czekam na termin zebrania. Pozdrawiam
Powrót do góry
zap.
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sty 2012 17:25:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha...

nawiasem mówiac nie sadze zeby brodniccy motocyklisci ( a jest ich cos czuje wiecej albo porownywalnie z chlopakami z sierpca) musieli oddac sie pod skrzydla szlifu z sierpca.

tak jak juz cyborg słusznie zauwazyl wczesniej w innym poscie, wystarczy tylko zeby znajomi "kierowcy" zebrali sie i wspolnie stworzyli wlasna inicjatywe.

jezeli to nie tajemnica, to kto to Daniel? Daniel Z.
Powrót do góry
Blady
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sty 2012 18:03:51    Temat postu: Temat postu: Zapraszamy miłośników motocykli do klubu motocy Odpowiedz z cytatem

kolego zap. widzę, że nie wiesz do końca o co chodzi z otworzeniem chapteru klubu... Tak się składa, że kolegów ze Szlifu znam od paru ładnych lat. Byłem razem z nimi nie na jednym zlocie. Jest to naprawdę zgrana i z*******a ekipa. A ich loty są jednymi z największych i najbardziej udanych w Polsce (kto był ten wie). Dlatego uważam że jest to naprawdę dobry pomysł z otwarciem ich chapteru w Brodnicy. Szlif ma już wyrobioną markę i renomę w Kongresie. Dzięki ich doświadczeniu klub Szlif Brodnica może szybko się rozwinąć a dzięki temu przyciągnąć do naszego miasta motocyklistów z klubów motocyklowych z całej Polski i Europy. Trzeba dodać, że Daniel Z był jednym ze współzałożycieli Szlifu.
Powrót do góry
wotr202
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sty 2012 19:51:46    Temat postu: poparcie Odpowiedz z cytatem

Witam
Uważam ten pomysł za bardzo dobry. Jak do tej pory nikt nie znalazł się w Brodnicy żeby zabrać się za założenie jakiejś formalnej grupy cyklistów.
Tak jak pisze kolega Blady Szlif Sierpc to jeden z większych i prężnie działających klubów w tej części kraju.
Dziwi mnie takie sceptyczne podejście kolegi "zap." do tej inicjatywy, nic na ten temat nie wie, a już jest przeciw Exclamation

Mam nadzieję że już w niedługim czasie pojawią sie kamizeli z napisem "Szlif Brodnica"
Pozdr
Powrót do góry
zap.
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sty 2012 22:25:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego z posta wyzej, hola hola...

tak na goraco, z ostatnich wiesci to byłem w tym roku nie tak dawno u chlopaków z sierpca na zlocie i było jak zawsze, czyli bardzo udanie! Uwazam ze to naprawde fajna ekipa i za to ich cenie.

Jednak na mysli miałem to ze przyłaczenie sie do szlifu jako chapter jest poniekad pojsciem na latwizne.
Co niektórym ( mniej zorientowanym ) chcialbym powiedziec ze w brodnicy jest nieformalna grupa chlopkaów i dziewczyn, ktorzy obywają sie bez klubu. Jeszcze, choc był plan na jakies tam koszulki etc.
Latam na motórach pewnie z siedem latek i troche sie orientuje co i jak, także te ochy i ahy ze spokojem prosze, na tym forum i w brodnicy i okolicach jest wielu starych wyjadaczy ktorym nie w smak noszenie kamizeli i to jeszcze z symbolem chlopaków z "kongresówki" Smile

Nikomu oczywiscie nie odradzam wstapienia do szlifu, wrecz zachecam. Chciałem tylko sprowokowac dyskusje czy nie byłoby takiej oddolnej siły zeby zrzeszyc sie ( nie koniecznie w kongresie, czemu to pominę...) TU, na miejscu, zamista latac na spotkania po 60 km w jedna strone.

BTW, może wie ktos o jakiejs miejscówce do wynajecia,( tanio! Smile ) z przeznaczeniem na miejsce spotkan motocyklowych??
Powrót do góry
zap.
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Sty 2012 22:36:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wotr202, tak jak slusznie zauwazyles " do tej pory nikt nie znalazł się..."
Przy takim podejsciu pokazujesz ze najlepiej byłoby gdyby ktos "cos" zrobił a Ty dolaczysz, do tego wszytskiego imputujesz mi sceptycyzm wynikajacy z rzekomej mojej niewiedzy w temacie. Nie wiem ile juz jezdzisz, niewazne bo nie zamierzam sie licytowac. Ważne ze czujesz klimat. i juz.

Małe dementi: nie jestem przeciwny. Ba, nawet sie zastanawiam, ciut.

Popatrzcie na Stalowe Tłoki. Malutki Golub, doslownie kilkanascie kumpli...
Powrót do góry
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 07:28:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zap. napisał:
[...]nie w smak noszenie kamizeli[...]
ja min. do nich należe Cool

Nie mniej jednak jeśli ktoś ma takie parcie to niech się zrzesza Razz


Ostatnio zmieniony przez cruiser dnia Sro, 18 Sty 2012 11:12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 08:30:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wotr202 i Blady to kolejni ktory sie "zachlysneli" motocyklem i "klubem", i maja nieco chyba spaczone spojrzenie na sprawe.. Zap, masz racje, to Daniel Z. juz od jakiegos czasu chce zeby utworzyc w Brodnicy "chapter" Szlifu-mnie juz pytal chyba 2 lata temu czy bysmy nie chcieli ale mu grzecznie podziekowalem. Daniela znam jeszcze z czasow gdy kupil sobie pierwszy japonski motocykl i wtedy on chcial jezdzic z nami bo w swoich stronach nie mial z kim, teraz minelo pare lat i on jest w oczach (nowych) brodnickich motocyklistow doswiadczonym i wielkim..
Wczoraj dzwonil do mnie kolega ktory jezdzi rowniez dluzej niz wspomniany wczesniej, byl bardzo zdenerwowany postem
Gdobyla i powiedzial ze jesli ktos tu wprowadzi jakis Szlif to on mu osobiscie przy...oli;) Podpisuje sie pod tym obiema rekoma.
Klub jest tu potrzebny jak dziura w (rozebranym ) moscie. Moje i wielu moich znajomych zdanie na temat klubow jest takie ze te dzisiejsze, smieszne "klubiki" przecza wszystkim idealom motocyklistow, tzn jakiemus tam pojeciu wolnosci, niezaleznosci, mitowi "easy ridera".
Jesli ktos chce jezdzic to bedzie jezdzil bez durnych naszywek na kamizelce, bedzie jezdzil z kim chce, kiedy chce i gdzie chce, a nie tam gdzie "trzeba byc" czy "wypada byc". W klubach wszystko jest sztuczne i na pokaz, te smieszne "proby" czy ktos zasluzyl na naszywke (w tym czasie trzeba przez pol roku czy rok "lizac ja..a" tym starszym stazem klubowiczom), te zenujace "uroczyste nadania barw" ktore czasem mozna ogladac na zlotach itp dziecinne zabawy..
A jesli juz ktos koniecznie chce z siebie robic pajacyka w kamizelce, to niech probuje stworzyc jakis swoj, lokalny klub, a nie jakis "chapter", i to w dodatku ludzi zza hmmm... pewnej granicy..Wink


Ostatnio zmieniony przez cyborg dnia Sro, 18 Sty 2012 09:43:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 09:20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest zgrana ekipa która jezdzi na zloty albo byle gdzie i to też jest jakiś chapter np. chapter Gutowo hehe. Bez zobowiązań można liczyć na pomoc i to jest najważniejsze. Jeździsz gdzie chcesz i jak chcesz a nie jak ci herszt nakaże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 09:47:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
np. chapter Gutowo hehe


Hehehe, dokladnie;) Albo znany w niektorych gronach slawny klub "Sęp" Wink Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zap.
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 13:00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTW dobre jest jak widac kolesi na typowym scigu, sprzet jak z toru a na nim... typ w dzinsach, butach glanach i obowiazkowo w kamzeliiii Smile
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 13:30:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, bo dla niektorych "kamzelka" to jest 25 poziom szpanu i +100 do reputacji:) Znam osobiscie takich..Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blady
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 18:26:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co ta spinka..... Kto nie chce ten nie musi przystępować do klubu. Bardzo się cieszę, że są nieoficjalne grupy w Brodnicy i w okolicy. W Sierpcu oprócz Szlifu działa SMS (Stowarzyszenie Motocyklistów Sierpeckich) i nikt nikomu w paradę nie wchodzi, nikt się nie kłóci a nawet jest współpraca. Bywamy na ich imprezach o oni na naszych. Także myślę, że w Brodnicy też tak może być. W klubie obowiązują jasne reguły gry. Albo na nie przystajesz albo nie. Nic na siłę.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Sty 2012 20:11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, ok, w sumie jest niby demokracja i kazdy moze nalezec do czego chce.. Ale nie robmy siary i nie sciagajcie tu jakiegos "Szlifu" z kongresowki tylko stworzcie juz cos swojego jesli tak bardzo to was podnieca..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024879 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski