STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Hurtownie elektryczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Sro, 10 Paź 2012 21:01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nudzi Wam sie ? rozkminiacie hurtownie elektryczne , kazdy kupuje gdzie chce i takie prawo wolnego rynku , a skoro sie firma czyjas rozwija to znaczy ze dobrze, bo w dzisiejszych czasach jak sie firma nie rozwija to znaczy ze sie cofa.... a krytykować to można każdy i każdego biznes , trudniej jest zrobić coś samemu i to utrzymać "przy życiu" w dzisiejszych czasach , nudzi Wam sie i wymyślacie wątki hurtownie elektro.... może niedługo zaczniecie krytykować i oceniać producentów ziemniaków?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martynka2010




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 20 Paź 2012 01:41:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam hurtownie elektryczna Da-Gra w Jablonowie . konkurencyjne ceny, wiekszosc towaru, przewodow na stanie. wieksze zamowienia zawsze rabaty. towar , którego nie ma jest w sklepie jest nastepnego dnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piotrek321




Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2015 15:56:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZbyszekB-ca napisał:
nudzi Wam sie ? rozkminiacie hurtownie elektryczne , kazdy kupuje gdzie chce i takie prawo wolnego rynku , a skoro sie firma czyjas rozwija to znaczy ze dobrze, bo w dzisiejszych czasach jak sie firma nie rozwija to znaczy ze sie cofa.... a krytykować to można każdy i każdego biznes , trudniej jest zrobić coś samemu i to utrzymać "przy życiu" w dzisiejszych czasach , nudzi Wam sie i wymyślacie wątki hurtownie elektro.... może niedługo zaczniecie krytykować i oceniać producentów ziemniaków?

To jest święta prawda, w dzisiejszych czasach każdy potrafi tylko krytykować i wytykać błędy, a do pracy sam ma dwie lewe ręce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2015 16:34:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZbyszekB-ca napisał:
może niedługo zaczniecie krytykować i oceniać producentów ziemniaków?



ciekawe czy jesz ziemniaki pastewne? czy może latasz kupowac te jadalne i smaczniejsze? no tak, dla Ciebie nie ma różnicy! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2015 16:52:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bimber, te i te się nadają.RazzVery Happy

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2015 17:18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Na bimber, te i te się nadają.RazzVery Happy

Pzdr.



taaa, nie robi to różnicy, każdy kartofel wali po czerepie Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 23 Gru 2015 10:39:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
ZbyszekB-ca napisał:
może niedługo zaczniecie krytykować i oceniać producentów ziemniaków?

ciekawe czy jesz ziemniaki pastewne? czy może latasz kupowac te jadalne i smaczniejsze? no tak, dla Ciebie nie ma różnicy! Laughing
U nas za jadalne uważa się te w kolorze żółtym, a pastewne - w białym. Jedź do woj. mazowieckiego - tam jest dokładnie odwrotnie Razz

piotrek321 to wg mnie kolejny spamer - odgrzał starego kotleta w postaci posta sprzed 3 lat by napisać coś bardzo ogólnego, zaniebawem pojawi się pewnie w jego profilu reklamowana strona internetowa - numer stary jak świat Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grillteam37




Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2016 10:12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się skłąda że robię na zamówienie oświetlenie - lampy o konkretnym przeznaczeniu. Nasze brodnickie 'hurtownie elektryczne' to tylko sklepy z żyrandolami i z hurtowniami nie mają nic poza nazwą wspólnego. Zamawiam jedynie z internetu i wydaje mi się że owe hurtownie robią tak samo jak ja. Ceny odpowiednio wyższe z marżą o 30-40 procent niż z allegro. Prosiłem o zasilacz stałoprądowy to sprzedawcy nie wiedzieli w 4 miejscach z czym to się je a nawet na siłę właściciel jednej z hurtowni lub jej kierownik próbował mi wcisnąć zasilacz stałonapięciowy bo przecież to dla niego bez różnicy Rolling Eyes Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2016 14:46:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowaną wiekszość rzeczy zamawiałem przez internet. Na aukcjach bardzo rzadko bo zauwazyłem,że allegro staje się powoli jak aliexpress. Czyli wszystko z Chin i niekoniecznie dobrej jakości. Jednak mam kilka swoich sprawdzonych sklepów.Jak mam zaoszczędzić nawet połowę kasy na zakupie żarówki czy latarki to wolę poczekać te 2-3 dni na dostawę. NIc się wielkiego nie stanie.

Ze wszystkich jakie przetestowałem najlepsze ceny są w tym miejscu: https://www.perfektmarket.com.pl/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zaksy




Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 129

PostWysłany: Nie, 30 Gru 2018 09:49:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat z dostępnością tego typu artykułów nie powinno być najmniejszych problemów, z tego względu, że nawet jeżeli czegoś nie ma w Brodnicy - to bez większego problemu można zamówić z internetów.
Zwłaszcza, gdy przy zamówieniach internetowych wychodzi po prostu dużo taniej.
A za pośrednictwem kuriera dostawa może być zrealizowna na drugi lub trzeci dzień roboczy. Zwłaszcza w przypadku tak specjalistycznych urządzeń jak np transformatory: https://www.egsystem.pl/transformatory.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022917 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski