STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy warto kupować meble na wymiar?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Czw, 13 Sie 2015 11:47:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy polecają a ja mogę już coś odradzić. Firma Cieczko z Grzybna. Umówiliśmy się na pomiar na konkretną godzinę. Zaznaczyliśmy że mieszkanie jest w remoncie więc nikt tam nie mieszka i prosimy na czas się pojawić. Jest 10 minut po wyznaczonym terminie a osoby nie ma. Zadzwoniliśmy więc co się dzieje, dowiedzieliśmy się "ojejku, nie spojrzałem na zegarek" i że będzie za pół godziny, "to tylko chwila". Odłożyliśmy słuchawkę i po chwili narady z żoną stwierdziliśmy że to niepoważne ze strony firmy kazać klientowi czekać 40 minut jeżeli tam nawet nie ma jak usiąść, tylko dreptać w miejscu "na budowie", a samo tłumaczenie było głupie. Żona zadzwoniła i powiedziała że to niepoważne i że rezygnujemy w takim razie. Gdyby nie wrzask i krzyk pana po drugiej stronie telefonu "że to on rezygnuje" to bym tego posta nie napisał. A tak to życzę powodzenia w traktowaniu przyszłych klientów, może przy którymś nauczy się szacunku i zacznie klientów traktować poważnie.

Mogę się tylko domyślać czy jeżeli spóźnienie 40 minut na spotkanie to tylko chwilka, to czy z meblami też byśmy 2-3 tygodnie dłużej czekali "bo to tylko chwilka".

NIE POLECAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korcjusz




Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 17 Sie 2015 17:08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar są konieczne jeśli mamy niestandardową przestrzeń do wykorzystania. Spacerując po salonach meblowych spotykamy podobne do siebie szafy, stoły czy kanapy. Meble na wymiar dają dodatkową możliwość zrobienia takich mebli, jakich na codzień się nie spotyka, a co za tym idzie? Na 99% masz meble inne niż wszyscy Smile . Możesz powybierać jakieś zdobienia albo ciekawe połączenia różnych materiałów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kama90




Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Nie, 23 Sie 2015 17:02:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pod wymiar też mają określone wzory, no chyba że wg własnego projektu ale to pewnie sporo kosztuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna27




Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 48

PostWysłany: Pon, 24 Sie 2015 13:29:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to jest z meblami ogrodowymi ? Czy lepiej jest kupić sobie gotowy komplet w sklepie czy jednak wybrać się z projektem do stolarza niech on coś zaprojektuje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pon, 24 Sie 2015 13:49:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Jesli jest to jakiś skomplikowany projekt to lepiej bedzie wybrać się do stolarza. Jeśli jednak chcesz sobie kupić jakiś podstawowy komplecik. Stolik plus dwie ławeczki to lepiej będzie kupić w jakims sklepie. W stacjonarnych marketach pewnie już wyprzedali to co mieli ale większy wybór jest w sieci. Na przykład możesz sobie zajrzeć tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/ - w sklepie mają trochę promocji na meble do ogrodu z uwagi własnie na koniec sezonu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grajek




Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon, 14 Wrz 2015 15:33:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Intrygujące, na prawdę brw mają meble na wymiar? Jeśli serio piszesz to w sumie całkiem nieźle. Jak dotąd myślałem, że meble na wymiar robią tylko jakieś lokalne firemki. Ciekawe czy w forte te kuchnie http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie.html też są na wymiar Smile.
W kwestii pytania w temacie tego wątku - to moim zdaniem meble kuchenne na wymiar będą potrzebne w nietypowych kuchniach. Ale jeśli ktoś ma powierzchnię kuchni typową, to raczej systemowe rozwiązania też powinny się sprawdzić... .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grajek




Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon, 14 Wrz 2015 15:35:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
Wszyscy polecają a ja mogę już coś odradzić. Firma Cieczko z Grzybna. Umówiliśmy się na pomiar na konkretną godzinę. Zaznaczyliśmy że mieszkanie jest w remoncie więc nikt tam nie mieszka i prosimy na czas się pojawić. Jest 10 minut po wyznaczonym terminie a osoby nie ma. Zadzwoniliśmy więc co się dzieje, dowiedzieliśmy się "ojejku, nie spojrzałem na zegarek" i że będzie za pół godziny, "to tylko chwila". Odłożyliśmy słuchawkę i po chwili narady z żoną stwierdziliśmy że to niepoważne ze strony firmy kazać klientowi czekać 40 minut jeżeli tam nawet nie ma jak usiąść, tylko dreptać w miejscu "na budowie", a samo tłumaczenie było głupie. Żona zadzwoniła i powiedziała że to niepoważne i że rezygnujemy w takim razie. Gdyby nie wrzask i krzyk pana po drugiej stronie telefonu "że to on rezygnuje" to bym tego posta nie napisał. A tak to życzę powodzenia w traktowaniu przyszłych klientów, może przy którymś nauczy się szacunku i zacznie klientów traktować poważnie.

Mogę się tylko domyślać czy jeżeli spóźnienie 40 minut na spotkanie to tylko chwilka, to czy z meblami też byśmy 2-3 tygodnie dłużej czekali "bo to tylko chwilka".

NIE POLECAM


Ojć tam. Każdemu się może zdażyć Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Nie, 03 Sty 2016 11:13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy wkrótce remont mieszkania. Kuchnia jest długa ale wąska. Zastanawiamy się nad meblami na wymiar - pytanie na co należy zwracać uwagę przy montażu. Co zmienilibyście w swoich meblach, gdybyście mogli cofnąć się w czasie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 03 Sty 2016 12:42:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ameba napisał:
. Co zmienilibyście w swoich meblach, gdybyście mogli cofnąć się w czasie?


Ostatnio zmieniony przez Jack 254 dnia Nie, 03 Sty 2016 15:46:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 03 Sty 2016 15:45:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Jack 254"]
ameba napisał:
. Co zmienilibyście w swoich meblach, gdybyście mogli cofnąć się w czasie?


to zależy czy za chwile przypadkiem ukarze sie jakas reklama firmy meblowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna27




Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 48

PostWysłany: Pon, 04 Sty 2016 11:56:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko w zasadzie uzależnione jest od naszych funduszy. Meble na wymiar zwykle są o wiele droższe od mebli gotowych. Z drugiej strony są zwykle o wiele lepiej wykonane oraz dzięki nim można łatwiej umeblować dane pomieszczenie. Dopasować takie meble do wymiaru wnętrza. Jakiś czas temu kupowałam meble do domku letniskowego do kuchni oraz do kuchni w bloku. W domu letniskowym kupiłam gotową kuchnię ale w bloku zainwestowałam w meble na wymiar. Konkretnie w meble z firmy Rust. Może nie były takie ale meble od tej firmy są bardzo dobrze wykonane tak więc warto jest zainwestować.
Na stronie możecie sobie poczytać o niej:
http://rust.pl/kuchnie/unikalny-beton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
araszka




Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 16 Sty 2016 13:55:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie tak, warto kupować meble na wymiar do kuchni jest to doskonałe rozwiązanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 16 Sty 2016 23:11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy zgodne z powszechnym obyczajem, komendant Maj może uznać to za bizantyjski zbytek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Włodek B




Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 28 Sty 2016 12:49:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Nie warto. Ja mam złe doświadczenia z takimi meblami, które okazują się kompletną porażką, w przypadku jakiejkolwiek awarii sprzętu... Nie wiem, czy miałem takiego majstra, który zamontował je na odlew, ale cały dostęp do pralki, zmywarki i lodówki jest niemożliwy. Najlepiej mieć takie meble, które w razie potrzeby można swobodnie przesunąć i naprawić każdy sprzęt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misia126




Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 03 Lut 2016 18:24:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem meble na wymiar nie są koniecznością. Jest tyle standardowych rozwiązań, że można coś dopasować. U siebie w kuchni robiłam tylko jedną szafkę na wymiar, żeby dokładnie zapełnić lukę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022611 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski