STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
AUTYZM DZIECIĘCY
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszkaniec111




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 39

PostWysłany: Pon, 11 Lut 2013 18:40:53    Temat postu: AUTYZM DZIECIĘCY Odpowiedz z cytatem

WITAM MAM 3 LETNIEGO SYNKA Z CECHAMI AUTYZMU . CHCIELIBYŚMY NAWIĄZAĆ KONTAKT Z RODZICAMI , KTÓRZY MAJĄ PODOBNY PROBLEM. RAZEM MOŻE BĘDZIE MAM LŻEJ POMÓC NASZYM POCIECHOM .
proszę o kontakt osoby chętne na adres LOC@10g.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec111




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 39

PostWysłany: Wto, 12 Lut 2013 13:54:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekujemy za maile i zapraszamy jeszcze osoby chetne porozmawiać i podzielić sie doświadczeniami lub jak my szukających pomocy do kontaktu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jola




Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 21:48:15    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Ja również mam synka, który ma cechy autystyczne w marcu skończy 3 latka ma na imię Karolek i chętnie się z wami spotkam, jeśli nadal jesteście zainteresowani, mój synek chodzi do przedszkola a my borykamy się z wieloma problemami, bo trudno jest znaleźć kogoś do rehabilitacji.
Ja również poszukuję kontaktu z takimi rodzinami.

Pozdrawiam Jola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec111




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 39

PostWysłany: Wto, 19 Lut 2013 12:26:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpisaliśmy Pani na ten post na priv jesli nie ddoszło proszę tu napisac pozdrwiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec111




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 39

PostWysłany: Wto, 19 Lut 2013 21:35:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nadal czekamy na kontakt z osobami ktore juz do nas napisaly i na nowe .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec111




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 39

PostWysłany: Sro, 20 Lut 2013 08:45:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dostaliśmy wiadomość od jednego z przedszkoli ze mogą nam pomóc razem w zorganizowaniu czegoś na podobe spotkania z dziećmi autystycznymi itd. a nawet jest opcja zorganizowania grupy rodzin w/w dzieci . Było by fajnie i moglibyśmy razem coś więcej działać jesli tylko zaczniecie sie odzywać . PANI JOLU PROSZĘ O BLIŻSZY KONTAKT. JAK NA RAZIE TYLKO JA TU PISZE . Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BM




Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 23 Lut 2013 19:37:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. W Zespole Szkół na ul. Kochanowskiego 2 są oddziały dla dzieci autystycznych. Może tam znajdziecie jekieś informacje, kontakty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marlenka308




Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 06 Gru 2013 21:07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 2,5 letniego synka u którego są podejrzenia autyzmu Crying or Very sad chodzimy do psychologa. I ostatnio Pani psycholog od dzieci z autyzmem powiedziała że jej zdaniem nasz synek ma autyzm Crying or Very sad nie dajemy sobie z tym rady Crying or Very sad . W styczniu mamy wizytę u neurologa dziecięcego. Kto z was ma ten sam problem? I czy są może w Brodnicy jakieś zajęcia dla takich dzieci? Proszę o POMOC!!! Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kalejdoskop




Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 09 Gru 2013 09:55:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Synek mojej znajomej także cierpi na autyzm, ciężko się pogodzić z tą chorobą, ale nie ma innego wyjścia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec111




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 39

PostWysłany: Pon, 09 Gru 2013 17:20:24    Temat postu: autyzm dziecięcy Odpowiedz z cytatem

My walczymy juz rok , służymy pomocą jak tyko bedziemy mogli tel. 606461195
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B.B.




Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 09 Gru 2013 22:33:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez walcze od roku,moge polecic specjalistow,ktorzy znaja sie na rzeczy,pomoc w brodnicy to poki co jedna wielka sciema i porazka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robertborek




Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Opoczno

PostWysłany: Wto, 07 Sty 2014 13:04:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżdżę często po senatoriach i wiem jak ciężkie musi być życie z osobą autystyczną. Ale wiem też ile daje nauczenie się sztuki cierpliwości. Naprawdę terapeutki doskonale umieją sobie radzić z tego typu osobami i może warto skonsultować się ze specjalistą i po prostu spełniać jego zalecenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B.B.




Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto, 04 Lut 2014 22:26:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy tylko ,o jakich terapeutkach Pan pisze.Nie znam w Brodnicy terapeuty z prawdziwego zdarzenia- moje dziecko bylo pod opieka miejscowych "specjalistow" i nie zauwazyli u niego niczego niepokojacego, tymczasem mamy diagnoze w reku a dziecko niepotrzebnie stracilo mnostwo czasu,w ktorym mogloby miec stosowna terapie.Godne polecenia sa terapeutki z Torunia w nowym przedszkolu tylko dla autystykow-potrafia pracowac z widocznymi w krotkim czasie efektami a nie afiszowac sie wieloletnim doswiadczeniem,ktore nie ma przelozenia na skuteczne dzialania.jak niektorzy miejscowi fachowcy z branzy, A tak na marginesie w Brodnicy nie ma kogos takiego jak psycholog od dzieci autystycznych- to zwyczajnie psycholog.....bez dalszego komentarza....pozdrawiam wszystkich rodzicow,ktorzy borykaja sie z podobnym problemem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sro, 05 Lut 2014 16:18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem pełen podziwu dla Was wspaniali rodzice!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinia




Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 22

PostWysłany: Sro, 05 Lut 2014 16:42:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już od marca 2014 r. zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne dedykowane dzieciom dotkniętym zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Zaplanowany pakiet obejmuje takie formy terapii jak:
Zooterapia
(w tym już niebawem alpakoterapia)
Hipoterapia
Neurologopedia
Osteopatia
Integracja Sensoryczna
Stymulacja rozwoju procesów poznawczych
Terapia metodą Tomatisa
Muzykoterapia

Zajęcia proponowane w ramach turnusu rehabilitacyjnego prowadzone będą w oparciu o zasady terapii behawioralnej.
Więcej informacji pod numerem telefonu:
67 264 11 98, 502 540 330 lub 502 540 338

ZABAJKA 2 serdecznie zaprasza!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017552 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski