STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Prezent dla Dziewczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2016 08:11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prestos napisał:
laura napisał:
Według mnie bielizna to jeden z najgorszych pomysłów. Ja poszłabym w klasykę - biżuterię lub w zegarki.


No z bielizną są problemy, o ile w gust trafimy to nie daj boże nie trafimy rozmiar i można prawie głowę stracić. Kupisz za dużą - co Ty myślisz, że ja taka gruba jestem, kupisz za małą - i co za gruba jestem? mam schudnąć, że mi taką mała kupiłeś? Ja bym tam nie ryzykował...


Mi bardziej chodziło o to, że bielizna to zbyt intymna rzecz. I bardzo dwuznaczna. I gusty mężczyzn i kobiet w tej kwestii zazwyczaj bardzo się różnią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilkasz




Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pon, 31 Paź 2016 09:55:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hah, to prawda, szczerze mówiąc ani z bielizną, ani żadnymi ubraniami. W zeszłym roku dostałam na święta od chłopaka botki… Mniej więcej takie jak z pierwszego zdjęcia tutaj: http://www.ceneo.pl/Botki Wszystko byłoby spoko, gdyby chociaż były w moim rozmiarze… Chłopak nie sprawdził moich innych butów, tylko od razu uznał, że skoro mam 150 cm, to pewnie nosze najmniejsze z możliwych… Metki oczywiście już pourywał, więc nawet nie było jak ich oddać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
genka




Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 21

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2016 14:46:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego uważam, że nie warto kupować butów i ubrań w prezencie. Już nie mam na myśli samego gustu, ale tego, że nie trafi się z rozmiarem. Ewentualne można zostawić metki, ale to trochę spalony prezent. Lepiej już postawić na dobre perfumy calvin klein damskie http://tagomago.pl/producent/2/Calvin-Klein/ . W tym przypadki nie ma opcji, by wybrać źle Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna55




Dołączył: 24 Wrz 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 14:34:29    Temat postu: prezent dla dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Lubię dostawać prezenty zwłaszcza bieliznę, kremy czy perfumy sama sobie kupuję. Już mam upatrzony komplecik sexy tylko muszę umiejętnie naprowadzić kupującego Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alinkatinka




Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pią, 09 Gru 2016 11:03:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi mąż kupuje na święta telefon Very Happy tylko sama musiałam wybrać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 10 Gru 2016 16:46:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kablu, czy bez kabla Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sster82




Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 11
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 24 Sty 2017 15:36:21    Temat postu: Re: prezent dla dziewczyny Odpowiedz z cytatem

katarzyna55 napisał:
Lubię dostawać prezenty zwłaszcza bieliznę, kremy czy perfumy sama sobie kupuję. Już mam upatrzony komplecik sexy tylko muszę umiejętnie naprowadzić kupującego Laughing


Ja właśnie tak mojego męża naprowadzam na to: https://obsessive.com/pln_pl/produkty/komplety Smile
Mam nadzieję, ze sprawi mi który z tych komplecików na Walentynki. Byłby to cudny prezent i na pewno podobałby się nam obojgu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sro, 01 Lut 2017 21:58:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Na kablu, czy bez kabla Question



takie extreme dilda jak tu:

http://www.kaotic.com/video/QH7J6lnk_20161116122509_t

aż jelita z du...y wyłażą

Amerykanki to mają zdolności nadają się w sam raz do programu"mam talent"

po takich dildach sexmasterka może się schować....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 02 Lut 2017 22:13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

extrema TuT to była jak Turcy wbijali na pal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Pią, 03 Lut 2017 04:24:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
extrema TuT to była jak Turcy wbijali na pal.


Zgadzam się z Tobą

przy tym co piszesz można powiedzieć że ta dziewczyna po prostu wszystko ma w...du...ie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pią, 24 Mar 2017 09:45:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfumy to dobra opcja, aczkolwiek polecałabym taki zakup tylko jeśli znamy gust danej osoby oraz wiemy,ze coś takiego może się jej spodobać Moja siostra ma na przykład taki pokręcony gust jeśli chodzi o zapachy, że naprawdę nie wiem co mogłabym jej sprezentować w tym zakresie.....

Polecam jakaś fajna bieliznę. I nie piszę tutaj o bustonoszu czy o majtkach ale na przykład o jakiejs ładnej koszulce. Cudną bieliznę nocną ma na przykład Gorteks https://www.gorteks.com.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teresabasiak




Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 15

PostWysłany: Sro, 20 Wrz 2017 09:10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfumy to raczej kwestia gustu, może coś nie zobowiązującego, jakaś seksowna koszulka na noc? Zerknij tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska i wybierz to co tobie się podoba, będzie korzyść dwustronna dzięki temu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuzanka




Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon, 30 Paź 2017 02:08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na chrzest kupiłam złoty łańcuszek, dałam też pieniądze. Teraz staram się małemu kupować książki, jakieś zabawki edukacyjne. Często korzystam z księgarni [...] mają dobre ceny i niedrogą wysyłkę, jak mieszkacie na co dzień z uk, sprawdźcie sobie tę stronę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Wto, 12 Gru 2017 08:41:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakies fajne kosmetyki
biżuteria
bielizna ( chociaż tutaj musicie być pewni tego,że znacie na 100% rozmiar dizewczny bo jednak kiepsko jest w tern rozmiar nie trafić - obrazi się na bank.....).

Można ewentualnie zastanowić się nad czymś oryginalnym Podarowaniem własnoręcznie zparojektowanej koszulki czy kubeczka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
albus




Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2018 04:14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałam dodać, też perfumy są super opcją. Polecam zapach, którego obecnie używam dior, addict (ta różowa wersja). Zapach jest bardzo kobiecy, pomimo tego że wiele osób twierdzi są to perfumy typowo na letnią porę to używam go też tej zimy.
Tańszym odpowiednikiem tego zapachu jest burberry sheer lub ewentualnie różowy versace crystal Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020147 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski