STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Właściciel sklepów Avans ogłosił upadłość?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 28 Kwi 2014 06:53:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do powiązań z pozostałymi spółkami na Rynku, Awans chciał zapewne wykosić konkurencję i mu nie wyszło. Reklamacje tam, to jakiś koszmar. Oddajesz towar i czekasz, czekasz, po miesiącu idziesz z pytaniem, co z Twoim sprzętem, a oni każą dalej czekać. Potem już nie jest tak fajnie, dostajesz nr do serwisu radź sobie sam. Takim traktowaniem klienta, sami sobie strzała w stopę dają. Bowiem każdy zakup w tej sieci jest ostatnim zakupem właśnie w tej sieci, a ile można kupować? Rynek jest już przesycony sprzętem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1984




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 220

PostWysłany: Pon, 28 Kwi 2014 10:40:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brednie piszesz i wiele o allegro nie wiesz a już na pewno nie znasz swych praw które dotyczą e-handlu zarówno kupującego jak i sprzedawcę.



bamberbomber napisał:
Wojny cenowe trwają. Wielu ludzi kupuje już w necie. Kupują szmelc z Allegro prosto z Chin. Jakieś nie sprawdzone buble bez gwarancji. Markety też nie maja tego sprzętu trwałego. Wszystko jest nowoczesne ale nie trwałe. Ale tu przynajmniej jest gwarancja. Jak by mogli kupowali by chińskie auta bo taniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Wto, 29 Kwi 2014 20:12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczawik1984 napisał:
Brednie piszesz i wiele o allegro nie wiesz a już na pewno nie znasz swych praw które dotyczą e-handlu zarówno kupującego jak i sprzedawcę.



bamberbomber napisał:
Wojny cenowe trwają. Wielu ludzi kupuje już w necie. Kupują szmelc z Allegro prosto z Chin. Jakieś nie sprawdzone buble bez gwarancji. Markety też nie maja tego sprzętu trwałego. Wszystko jest nowoczesne ale nie trwałe. Ale tu przynajmniej jest gwarancja. Jak by mogli kupowali by chińskie auta bo taniej.


Są gówniane aukcje z chin, mało wiesz. Znajdują idiotów, którzy płacą za tablet 100 zł, za przesyłkę też coś koło tego i chcą być szczęśliwi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Wto, 29 Kwi 2014 20:35:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak są prawa kupującego ale firmy pojawiają się i znikają. Po jednym imporcie szmelcu firma znika. Albo inny przypadek dostajesz smartfona jak Ci się popsuje dostaniesz drugiego popsutego ale inaczej bo nikt nie serwisuje szmelcu. Chcemy tanio i mieć namiastkę luksusu. i mamy na 5 min. A nie lepiej kupić zwykły telefon i używać dłużej? Takie typu Avans też stawiają na tanio i nowocześnie a po kilku latach złom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1984




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 220

PostWysłany: Wto, 29 Kwi 2014 20:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Czy ja komuś każe kupować złom z chin który jest głównie wysyłany prosto z ich magazynu bez żadnej kontroli jakości gwarancji itp.

Trzeba myśleć trochę.

na allegro handluję od 2005 roku teraz to moje źródło utrzymania / kupuję też ładne parę lat i jakoś nigdy się nie wkopałem w g....o.

Podstawa to czytać opis dokładnie wszystko co jest tam napisane a nie tylko zdjęcia oglądać jak 80% kupujących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Sro, 30 Kwi 2014 13:16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamberbomber napisał:
Tak są prawa kupującego ale firmy pojawiają się i znikają. Po jednym imporcie szmelcu firma znika. Albo inny przypadek dostajesz smartfona jak Ci się popsuje dostaniesz drugiego popsutego ale inaczej bo nikt nie serwisuje szmelcu. Chcemy tanio i mieć namiastkę luksusu. i mamy na 5 min. A nie lepiej kupić zwykły telefon i używać dłużej? Takie typu Avans też stawiają na tanio i nowocześnie a po kilku latach złom.


Każda sieć sklepów RTV i AGD ma sprzęt z górnej i dolnej półki. Gdyby sieci sklepów stawiały tylko na sprzęt najdroższy i najlepszej jakości , już dawno by nie istniały. Nie zauważyłem by w Avansie był sprzęt jakiś niższowych firm , których nie ma w innych sklepach. Także kolego nie wiem o czym piszesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Sro, 30 Kwi 2014 21:28:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest z kiepskiej półki. Czemu nie posiadają w swoje ofercie serii laptopów lENOVO T czy del Latiude i innych sprzętów profesjonalnych? Co z tego ze drogie jak to szmelc co się popsuje? Tv czy laptop za kupe kasy ma tylko kupe bajerów nic to niema wspólnego z trwałością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 01 Maj 2014 07:59:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo nie ma popytu na taki sprzęt .Rynek kształtuje sie wokół konkretnych potrzeb klientów i taki towar maja na półce jaki ,,schodzi'', poza tym malo kto ma ochote tracić na wartości towaru a w grupie IT dzieje sie to bardzo szybko.
Niestety żyjemy w mentalności rodem z PRL pralka ma działać 20 lat....
Technologia ekologia ,ekonomia itd wymuszają żeby produkt działał tyle ile powinien czyt okres gwarancji .
A cena ? Dla mnie coś może być za drogie , dla Ciebie nie , ja nie potrzebuje 5 hdmi Ty być może tak ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Czw, 01 Maj 2014 13:04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Towar z takich sklepów nie przeżyje nawet 5 lat . Tutaj nie chodzi o ilość złącz bo często on jest wypasiony ten towar , ale kto zna walkę z serwisami nawet na gwarancji ten wie co to za jakość. W takim sklepie im więcej zapłacę tym więcej bajerów dostane przykładowo laptop za 4 tys ale na 2 lata. Ale taki lapek ma super grafikę super procesor i wysiądzie po roku nawet. Sprzedawcy w takich sklepach to inny temat. Oszukują klijetów na 5 letnich gwarancjach podobno wymiana na nowy jak nawet młotkiem potraktujesz. Na siłę wciskają coś czego nie potrzebuje, za to jak jest już reklamacja to inna bajka. Kupując tv parlke czy laptopa nie muszę się znać ale muszę wiedzieć do czego ja to chcę. Sprzedawca powinien mi wtedy doradzić jaki model wybrać. Niestety wciska mi kit to za co dostaje premie od pracodawcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 01 Maj 2014 14:34:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys synonimem jakosci byl mercedes 124, u niemca na taxi 500 tys km drugie tyle w polsce , teraz jak mercedes zrobi tyle ?
Sam pracuje w handlu , zarabiam niezle , klientow zawsze mam duzo.
Widac da sie pogodzic interes firmy , wlasny i klienta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1984




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 220

PostWysłany: Czw, 01 Maj 2014 21:59:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbasz tak masz. W firmie mam 3 laptopy i żaden w tej chwili nie mam mniej niż 3 lata a najstarszy w grudniu miał 4 rok pracy.

Nie mam pojęcia co za sprzęt kupujesz ale masz wyjątkowego pecha lub nie dbasz o niego.




bamberbomber napisał:
Towar z takich sklepów nie przeżyje nawet 5 lat . Tutaj nie chodzi o ilość złącz bo często on jest wypasiony ten towar , ale kto zna walkę z serwisami nawet na gwarancji ten wie co to za jakość. W takim sklepie im więcej zapłacę tym więcej bajerów dostane przykładowo laptop za 4 tys ale na 2 lata. Ale taki lapek ma super grafikę super procesor i wysiądzie po roku nawet. Sprzedawcy w takich sklepach to inny temat. Oszukują klijetów na 5 letnich gwarancjach podobno wymiana na nowy jak nawet młotkiem potraktujesz. Na siłę wciskają coś czego nie potrzebuje, za to jak jest już reklamacja to inna bajka. Kupując tv parlke czy laptopa nie muszę się znać ale muszę wiedzieć do czego ja to chcę. Sprzedawca powinien mi wtedy doradzić jaki model wybrać. Niestety wciska mi kit to za co dostaje premie od pracodawcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 15 Maj 2014 12:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Domex już w upadłości. Właściciel między innymi sieci ponad 250 elektromarketów Avans w całej Polsce będzie zwalniać pracowników. W sumie 400 osób.
Kupujecie w sklepach Awans?

http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/grupa-domex-upada-400-osob-traci-prace
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 15 Maj 2014 16:21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pewnie będą towar wysprzedawali po atrakcyjnych cenach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018869 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski