STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
zestaw agd
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 30 Lip 2014 12:11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam osobiście Gorenje, dobra sprawdzona firma, na lata Exclamation
Miele też dobry lecz design mają przebrzydki, no i te ceny -przesada

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
indila




Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob, 08 Lis 2014 14:35:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sprzęt agd od LG, bo dostałam w sklepie rabat, gdy zdecydowałam się na zakup zmywarki, lodówki i kuchni jednocześnie od jednego producenta. Jestem zadowolona, na razie wszystkie sprzęty działają bez zarzutu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sob, 08 Lis 2014 17:44:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam płytę indukcyjną i piekarnik od polskiego sprawdzonego producenta - Amica. Są części zamienne a sam sprzęt jest niezawodny.
To co polskie to dobre.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Be-ca




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 452

PostWysłany: Sob, 08 Lis 2014 20:51:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem i popieram.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieciulo




Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 09 Sty 2015 15:38:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuchenki i piekarniki od firmy amica są super. Ale od lodówek strzeżcie się! psuje się toto i chodzi jak chłodnia przemysłowa - teściowie dopiero po dwóch tygodniach przyzwyczaili się do dygotania całej kuchni, gdy to ustrojstwo się "budzi".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2016 12:46:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie modele lodówek moglibyście mi polecić? Czytałam niedawno o tym czy warto kupić lodówkę z kostkarką na sprzedajemy.pl i skłaniam się coraz bardziej ku takiej opcji. Nie wiem czy tylko lepiej postawić na Indesit czy Samsung. Jak myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 15 Kwi 2016 13:19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardziej podobają lodówki Samsunga. Mam wrażenie, że w środku mają mnóstwo miejsca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankaO




Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 57

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2016 11:05:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiałam nad taką lodówką side by side Samsunga ale ostatecznie zrezygnowałam, Jest nas 3 w domu i normalnie nie potrzeba nam aż takiego dużego sprzętu.Zgadzam się jednak z tym,ze lodówka wygląda bardzo fajnie . Ma lodówkę marki Amica , tak samo jak większość sprzetu.

Sprzęt kupowałam w sklepie rtv Euro agd na ulicy Podgórnej. Kilka miesięcy temu jak zmieniałam w kuchni praktycznie wszystko przy okazji remontu. Mają tam najlepsze ceny w okolicy, porównałam sobie z innymi sklepami. Poza tym można tam brać sprzęt na raty i to raty 0% a nie tak jak w innych sklepach z jakimiś dodatkowymi opłatami. W euro niczego ode mnie nie wymagali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2016 12:03:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ankaO napisał:
Ja się zastanawiałam nad taką lodówką side by side Samsunga ale ostatecznie zrezygnowałam, Jest nas 3 w domu i normalnie nie potrzeba nam aż takiego dużego sprzętu.Zgadzam się jednak z tym,ze lodówka wygląda bardzo fajnie . Ma lodówkę marki Amica , tak samo jak większość sprzetu.

Sprzęt kupowałam w sklepie rtv Euro agd na ulicy Podgórnej. Kilka miesięcy temu jak zmieniałam w kuchni praktycznie wszystko przy okazji remontu. Mają tam najlepsze ceny w okolicy, porównałam sobie z innymi sklepami. Poza tym można tam brać sprzęt na raty i to raty 0% a nie tak jak w innych sklepach z jakimiś dodatkowymi opłatami. W euro niczego ode mnie nie wymagali.


Laughing
A może frytki do tego ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01856 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski