STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
APEL !
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2015 16:00:46    Temat postu: APEL ! Odpowiedz z cytatem

Apeluje do was abyście dali szanse sobie,waszym dzieciom i Polsce.

Sami widzicie do czego doprowadziły rządy Komorowskiego i PO ,praktycznie klęska w każdej dziedzinie,wielomilionowa emigracja,praca do 67 roku, itp i rządy kliki ,która kpi sobie z Narodu.

Utrzymanie władzy ,tych setek tysięcy dobrze opłacanych urzędników pochłania ok połowy PKB,Polacy są niewolnikami we własnym kraju ,ciężko pracują na utrzymanie pasożytniczej władzy,która dba tylko o swoje interesy.

Nie głosujcie na kandydata PiS, bo PiS to takie PO 2, pozorują przywiązanie do prawicowych wartości ,a są częścią tego samego systemu (ochrona Kaczyńskiego ok 100 tys zł miesięcznie) ,wygrana kandydata PiS to wielka porażka dla Polski i wszyscy mają dość słuchania bredni pisowców o zamachu w Smoleńsku, gdy fakty temu przeczą.

Zostawcie kandydatów PO i PiS,PSL,SLD ,RP, wybierajcie ludzi spoza tego systemu władzy ,głosujcie na kogoś kto ten system obali i przywróci ludziom godność.

Osobiście polecam dwie kandydatury do rozważenia :Pawła Kukiza i Grzegorza Brauna.

DAJCIE SZANSE SOBIE SWOIM DZIECIOM I POLSCE !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JarekJedraszczyk




Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 60

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2015 16:06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komorowski górą Smile

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-spot-wyborczy-bronislawa-komorowskiego-za-duda-stoi-kaczynski/ncmzp8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2015 16:28:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Braun.... ten kościelny oszołom? błagam ludzie!!! Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2015 16:51:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris, co mi z Twojego polecania...

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 09:35:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Ty możesz obalić postkomune idąc w niedziele na wybory głosując na Dude .

Nie jestem sympatykiem PiS,ale Duda zrobił na mnie duże i pozytywne wrażenie ,tak jak na większości ludzi,którzy mają dość bycia niewolnikami we własnym kraju ,wszyscy widzimy co ta władza sobą reprezentuje ,pogardę,butę i wykorzystywanie ludzi,oni służą obcym interesom,brzydzą się polskością.

Dlatego Brodnica "czerwone miasteczko" powinno się obudzić i dać szanse nowemu kandydatowi na prezydenta .

Nie wierzcie w sondaże to kłamstwo i manipulacja na masową skale ,cała ta sitwa zakłamuje rzeczywistość,aby dalej bezkarnie żerować na narodzie.Przykładów macie tysiące na każdym kroku.

I na koniec wierszyk znaleziony w necie:


Choćby przyszło stu Karolaków

I każdy zjadłby trzy miski flaków

I choćby nie wiem jak się wytężał Nie popchną Bronka - taki to ciężar

I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka

I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała

Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę

I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara.
----------


Jeżeli nie będzie fałszerstw wyborczych to Duda bez problemu osiągnie poparcie rzędu 60-70 %.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 09:42:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

booooożeeeee Twisted Evil !!!!!!
Wystawmy wszyscy w niedzielę w oknach krzyże, wtedy na pewno Duda wygra!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorzolo




Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 10:32:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha Laughing 1deskt - popieram! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JarekJedraszczyk




Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 60

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 10:39:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie !!! Jestem za !!!

Obalcie cały rząd !!! Całą integrację ze światem Zachodu !!! Obalcie nasz dorobek !!! Zamknijmy się dla świata i skoncentrujmy się na tematach religijnych !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 10:57:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jeżeli nie będzie fałszerstw wyborczych to Duda bez problemu osiągnie poparcie rzędu 60-70 %."

Typowa PISowizna. Albo będzie tyle, ile my chcemy albo SFAŁSZOWANE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 11:02:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Doris
Każdy głosuje jak uważa; chleba więcej i tak nie będzie, najwyżej igrzysk.
Niejaki Tadeusz Bobrowski charakteryzował już w 1863 Polaków jako naród „o zapalnym temperamencie, znany ze swej łatwowierności, lekkomyślności i niestałości“ (wyczytałem tu: http://historia.wp.pl/drukuj.html?wid=17196229&ticaid=114e8b)
Co to znaczy – Brodnica "czerwone miasteczko"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JarekJedraszczyk




Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 60

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 12:05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie do wszystkich PiSowców.

Czy Pamiętacie Dudę przed kampanią? Czy kojarzycie jak stawał u boku Macierewicza i Kaczyńskiego we wszystkich kampaniach spiskowych?

Powiedzcie mi czemu od czasu kampanii praktycznie w 100% wcięło Macierewicza a i Kaczyńskiego? Czemu na czas wyborów ucichli raptem wszyscy z koncepcjami jakoby to nasz rząd przyczynił się tragedii smoleńskiej ukrywając prawdę o zamachu terrorystycznym?

Pytam czemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka2333




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 101

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 12:18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie moge zrozumieć tych ludzi co głosuja na Komorowskiego,czym on was tak zachwycił że dajej go popieracie?
nie wystarczy że dzięki niemu bedziemy pracowac prawie do smierci ?
nie wystarczy że zgodził się na podwyższenie vat-u na ubranka dziecięce ?
nie wystarczy że zabrał dzieciom dzieciństwo i muszą nasze dzieci wnuki iść szybciej do szkół ?
miał swoją szansę 5 lat nic nie zrobił i jeżeli zostanie to przez kolejne 5 lat nic nie zrobi jedynie co bedzię wszystko podwyższał .
Dajmy szansę Dudzie,może on coś zdziała,jeżeli nie to zapamiętamy to w kolejnych wyborach kadencja zleci szybko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 12:22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie Komorowski niczym nie zachwycił, ******* mnie fakt, że znowu muszę głosować przeciw czemuś, a nie na kogoś , bo nie ma poważnego kandydata w naszym kraju w tej chwili .... ale nie godzę się na Państwo wyznaniowe - pisowcy w tej kwestii są nieugięci , dlatego głos na Bronka , niestety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
double16




Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 53

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 12:36:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tych, którzy wyśmiewają wiarę chrześcijańską proszę o odpowiedzienie Sobie na pytanie. Czy w Polsce i na świecie nie żyło by sie lepiej gdyby ludzie postepowali wedlug Dekalogu? Jestem świadomy tego, że jak pisał ks. J. Tischner, patrząc na swego proboszcza można stracic wiaręSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Pią, 22 Maj 2015 13:05:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

double16 napisał:
Tych, którzy wyśmiewają wiarę chrześcijańską proszę o odpowiedzienie Sobie na pytanie. Czy w Polsce i na świecie nie żyło by sie lepiej gdyby ludzie postepowali wedlug Dekalogu? Jestem świadomy tego, że jak pisał ks. J. Tischner, patrząc na swego proboszcza można stracic wiaręSmile


A wiesz jak by się wszystkim dobrze żyło, gdyby świat wyglądał tak, jak go opisał Marks? Łoooo!
Niestety, różnica między teorią a praktyką jest olbrzymia, także i tutaj:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019517 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski