STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ekspres do kawy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 16:41:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupujesz na firmę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 07:40:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krupsy równiez mają dobrą opinie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 07:50:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinie od 20 gr...... koleś obrabia 200 dziennie. Na temat agd wielu lokalnych sprzedawców mogłoby się od niego nauczyć.
Poza tym 90% tych nie marketingowych to bajki bo ktoś pisze ze ekspres ma 15 bar i robi świetna kawę.....
Żaden ekspres nie robi kawy w takim ciśnieniu bo wyszła bybz tego smoła.
15 bar to maksymalna wydajność pompy a 5 bar to ciśnienie w jakim jest parzenia kawa.tyle powiedział mi serwisant od ekspresów.... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 11:44:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod koniec października sam kupowałem nowy ekspres. Zdecydowałem się na Krups model EA 8298. Kupisz za niewiele ponad 2000zł. Sam rzadko piję kawę z rana, szczególnie mocną ale za to po południu lubię sobie wypić cappuccino. Wygodna obsługa, wybierasz sobie kawkę jednym przyciskiem na ekranie, spory wybór kaw. Osobny przycisk do cappuccino.
Wygodnie się go czyści, zresztą sprytna bestia wiele zrobi za Ciebie. Sama doczyszcza system mleczny oraz informuje kiedy należy opróżnić pojemniki z odpadami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 12:01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Opinie od 20 gr...... koleś obrabia 200 dziennie. Na temat agd wielu lokalnych sprzedawców mogłoby się od niego nauczyć.
Poza tym 90% tych nie marketingowych to bajki bo ktoś pisze ze ekspres ma 15 bar i robi świetna kawę.....
Żaden ekspres nie robi kawy w takim ciśnieniu bo wyszła bybz tego smoła.
15 bar to maksymalna wydajność pompy a 5 bar to ciśnienie w jakim jest parzenia kawa.tyle powiedział mi serwisant od ekspresów.... Wink


Ja akurat przy wyborze kierowałam się opinią znajomych, którzy mieli podobny ekspres ( trochę starszy model od mojego) i byli bardzo zadowoleni. Opinie na porównywarkach czasami również czytam. Nie wszystkie są na pewno podrobione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 12:16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Opinie od 20 gr...... koleś obrabia 200 dziennie. Na temat agd wielu lokalnych sprzedawców mogłoby się od niego nauczyć.
Poza tym 90% tych nie marketingowych to bajki bo ktoś pisze ze ekspres ma 15 bar i robi świetna kawę.....
Żaden ekspres nie robi kawy w takim ciśnieniu bo wyszła bybz tego smoła.
15 bar to maksymalna wydajność pompy a 5 bar to ciśnienie w jakim jest parzenia kawa.tyle powiedział mi serwisant od ekspresów.... Wink


200 opinii dziennie napisze? Cos zmyslasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 23 Lis 2015 16:36:02    Temat postu: Re: Ekspres do kawy. Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Czy ktoś, mógłby mi polecić jakiś solidny ekspres do kawy, chodzi mi o full automat.

Miałem, no właśnie miałem 8 lat KRUPSA XP7240 ale się już sfatygował a to jest ponoć zmora serwisów i nie opłaca się go reperować. Cały ten okres było coś z nim nie tak, chodził bo chodził ale zadowolony nie byłem.
Mnóstwo błędów wyskakiwało. Teraz się zepsuł na zicher Exclamation

Co polecacie Question.


Szukasz jeszcze tego ekspresu czy nie? Proponuję nie rezygnować z Krupsa ale kupić sobie kolejny z ich modeli. Sama jestem szczęsliwą właścicielką ekspresu Krupsa. Konkretnie od miesiąca tak więc zdążyłam przetestować wszystkie jego funkcje i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest to model ea9010. Umieszczam zdjęcie z dzisiejszego ranka ( akurat robiłam sobie za jego pomocą mleczko z pianką bo nie mialam ochoty na kawę o 7 rano...).
Ekspres moze nie był tani bo jest to koszt ok 4 tys. ale jest to już bardzo porzadny sprzęt. Łatwo się czyści. Kawa pyszna, szczególnie espresso z rasową crema. Duży wybór kaw - robi ich 17 rodzajów oraz nie ma pojemnika na mleko. Lejesz mleko bezpośrednio do filiżanki i dzięki czemu praktycznie niczego nie musisz czyścić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 23 Lis 2015 17:56:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiesz że do zrobienia espresso wystarczy 7 gram kawy ? a krups zostawia 3 gramy starej kawy w automacie więc pyszne espresso robione jest z 3 gr starego fusa i 4 świeżego fusa .... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 23 Lis 2015 17:57:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zevran napisał:
Jack 254 napisał:
Opinie od 20 gr...... koleś obrabia 200 dziennie. Na temat agd wielu lokalnych sprzedawców mogłoby się od niego nauczyć.
Poza tym 90% tych nie marketingowych to bajki bo ktoś pisze ze ekspres ma 15 bar i robi świetna kawę.....
Żaden ekspres nie robi kawy w takim ciśnieniu bo wyszła bybz tego smoła.
15 bar to maksymalna wydajność pompy a 5 bar to ciśnienie w jakim jest parzenia kawa.tyle powiedział mi serwisant od ekspresów.... Wink


200 opinii dziennie napisze? Cos zmyslasz

żaden problem kwestia $$$
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 23 Lis 2015 18:32:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
a wiesz że do zrobienia espresso wystarczy 7 gram kawy ? a krups zostawia 3 gramy starej kawy w automacie więc pyszne espresso robione jest z 3 gr starego fusa i 4 świeżego fusa .... Wink


Oj nie sądzę. Jest aromatyczne. Chociaż to również zależy od kawy. Robusta nie jest taka smaczna ale kupiłam sobie teraz arabice. Jest droższa ale w smakku o wiele lepsza.

Poza tym obecnie częściej robię sobie kawę z mlekiem. Jeszcze jestem na etapie cieszenia się sprzętem ale muszę troche przystopować bo przez miesiąc piłam po kilka kaw dziennie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Wto, 24 Lis 2015 12:29:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja dorzucę swoje 3 grosze. Używam Jurę Z5, poleciłem również znajomemu. Jestem zadowolony, znajomy również. Z serwisem z tego co wiem nie ma żadnego problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 24 Lis 2015 14:49:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaska876 napisał:
Jack 254 napisał:
a wiesz że do zrobienia espresso wystarczy 7 gram kawy ? a krups zostawia 3 gramy starej kawy w automacie więc pyszne espresso robione jest z 3 gr starego fusa i 4 świeżego fusa .... Wink


Oj nie sądzę. Jest aromatyczne. Chociaż to również zależy od kawy. Robusta nie jest taka smaczna ale kupiłam sobie teraz arabice. Jest droższa ale w smakku o wiele lepsza.

Poza tym obecnie częściej robię sobie kawę z mlekiem. Jeszcze jestem na etapie cieszenia się sprzętem ale muszę troche przystopować bo przez miesiąc piłam po kilka kaw dziennie Razz


Zgubne oblicze techniki:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 24 Lis 2015 14:55:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaska876 napisał:
Jack 254 napisał:
a wiesz że do zrobienia espresso wystarczy 7 gram kawy ? a krups zostawia 3 gramy starej kawy w automacie więc pyszne espresso robione jest z 3 gr starego fusa i 4 świeżego fusa .... Wink


Oj nie sądzę. Jest aromatyczne. Chociaż to również zależy od kawy. Robusta nie jest taka smaczna ale kupiłam sobie teraz arabice. Jest droższa ale w smakku o wiele lepsza.

Poza tym obecnie częściej robię sobie kawę z mlekiem. Jeszcze jestem na etapie cieszenia się sprzętem ale muszę troche przystopować bo przez miesiąc piłam po kilka kaw dziennie Razz


Zgubne oblicze techniki:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 25 Lis 2015 21:35:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
No to ja dorzucę swoje 3 grosze. Używam Jurę Z5, poleciłem również znajomemu. Jestem zadowolony, znajomy również. Z serwisem z tego co wiem nie ma żadnego problemu.



Jura jest cholernie droga, Krupsy są awaryjne. Saeco to Philips, spróbuje z De'Longhi. Zasięgnę opinii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sro, 25 Lis 2015 23:00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam na domowy uzytek kawe w padsach i odpowiedni automat. Szybko, tanio, dobrze, wygodnie. Mam, jestem zadowolony.
http://caferene.pl/ekspresy-kawowe/
http://caferene.pl/kawa-w-padsach/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025281 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski