STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Paweł Szramka posłem na Sejm RP ,GRATULACJE !.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Wto, 27 Paź 2015 21:14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyburski powinien już dawno siedzieć za to że ma gdzieś ustawę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Wto, 27 Paź 2015 22:51:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
Najlepsza będzie ustawa medialna ,która m.in zmusi administratorów takich "syfiastych brodniców.netów" do rejestrowania imiennie każdego uzytkownika wraz z jego fotką i nr telefonu i obowiązkiem jego upublicznienia wraz z wpisem na forum,skończy się chamstwo na bro...net,oj skończy.Lewaki ,czekają wa ciężkie czasy.

I skoro głosowaliście na PO to normalnie powiem wam "odpier... się od PiS".
Adiós



Doris nadajesz na ten portal, wyzywasz, najwyraźniej prowokujesz. Po co Ci to? Brak argumentów rodzi agresję, a ty robisz się agresywny. Ciekawe, czy jakby weszła ta ustawa, której projekt tylko debil by wymyslił ze wzgl. na ochronę danych osobowych, ty byś się zarejestrował? Wątpię. Więc nie prowokuj.
Ps. Nie głosowałem na PO (też)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Wto, 27 Paź 2015 22:59:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
Najlepsza będzie ustawa medialna ,która m.in zmusi administratorów takich "syfiastych brodniców.netów" do rejestrowania imiennie każdego uzytkownika wraz z jego fotką i nr telefonu i obowiązkiem jego upublicznienia wraz z wpisem na forum,skończy się chamstwo na bro...net,oj skończy.Lewaki ,czekają wa ciężkie czasy.

I skoro głosowaliście na PO to normalnie powiem wam "odpier... się od PiS".
Adiós
Nie podoba sie to giń tak jak zapowiadałaś.Chyba że bierzesz przykład z prezesa: nigdy koalicja z samoobroną,nie będę premierem kiedy brat jest prezydentem etc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sro, 28 Paź 2015 05:43:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skad tyle doris i miszorek w was nienawisci? - trzeba sie koniecznie eyspowiadac i obiecac poprawe. Oj nieladnie tak publicznie grzeszyc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 28 Paź 2015 07:52:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
Najlepsza będzie ustawa medialna ,która m.in zmusi administratorów takich "syfiastych brodniców.netów" do rejestrowania imiennie każdego uzytkownika wraz z jego fotką i nr telefonu i obowiązkiem jego upublicznienia wraz z wpisem na forum,skończy się chamstwo na bro...net,oj skończy.Lewaki ,czekają wa ciężkie czasy.

I skoro głosowaliście na PO to normalnie powiem wam "odpier... się od PiS".
Adiós

Mogę oddać jeszcze próbkę kału żebyś wiedział gdzie mam twoje pomysły....
Acha daj przykład podaj swoje imię nazwisko itd......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sro, 28 Paź 2015 17:16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym widziec mine radacza i komendanta strazy miejskiej jak posel szramka przejdzie sie do urzedu. Nadal bedzie traktowany jak malolat co nic nie znaczy? Zaluje tylko ze cala wladze ma pis i ze poslowie innych parti beda tylko dla samego bycia no ale dobre i tyle ze wogole glos brodnicki bedzie slyszalny w sejmie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 28 Paź 2015 21:12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opozycja jest po to by punktować tych na pozycji. Im będą robili to staranniej i bez kłótni między sobą, tym lepiej będzie im patrzeć z oczu w przyszłej kampanii.
I to właśnie trzeba przyznać PiS.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sro, 28 Paź 2015 22:10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
Chcialbym widziec mine radacza i komendanta strazy miejskiej jak posel szramka przejdzie sie do urzedu. Nadal bedzie traktowany jak malolat co nic nie znaczy? Zaluje tylko ze cala wladze ma pis i ze poslowie innych parti beda tylko dla samego bycia no ale dobre i tyle ze wogole glos brodnicki bedzie slyszalny w sejmie


A po co ma chodzic do urzedu? Wyzej trzepaka nie podskoczy:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 15:48:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim użytkownikom tego forum, którzy na mnie zagłosowali, dając mi jednocześnie kredyt zaufania. Postaram się godnie Was reprezentować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 17:10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Szramka napisał:
Dziękuję wszystkim użytkownikom tego forum, którzy na mnie zagłosowali, dając mi jednocześnie kredyt zaufania. Postaram się godnie Was reprezentować.


poprostu badz soba i tyle. 😄. odzywaj sie do nas czasem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 18:48:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Szramka napisał:
Dziękuję wszystkim użytkownikom tego forum, którzy na mnie zagłosowali, dając mi jednocześnie kredyt zaufania. Postaram się godnie Was reprezentować.
Ciesze sie, ze nie tylko ja Panu zaufalem i trzymam kciuki za udana pierwsza kadencje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 22:13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
Lewactwo znika ze sceny politycznej ,PO czeka czas rozliczenia ,kolesie z "brodnica net" chlastają się już po kątach.

Very Happy


Wlasnie lewactwo (czyt. Pis) dorwalo sie do wladzy, bo czym jest 500 Zl na dziecko jak nie chorym lewackim pomyslem? Zeby komus dac 500 zl to musza zabrac 700 zl w roznego rodzaju podatkach. Prawdziwe Prawicowe partie niestety nie osiagnely progu wyborczego. Poczytaj troche a dopiero potem sie wypowiadaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 22:18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szooku napisał:
Wlasnie lewactwo (czyt. Pis) dorwalo sie do wladzy, bo czym jest 500 Zl na dziecko jak nie chorym lewackim pomyslem? Zeby komus dac 500 zl to musza zabrac 700 zl w roznego rodzaju podatkach. Prawdziwe Prawicowe partie niestety nie osiagnely progu wyborczego. Poczytaj troche a dopiero potem sie wypowiadaj.


A żeby było śmieszniej, to wszyscy którzy rozumieją jakim złem jest to 500 zł na dziecko i jakie patologie to rodzi, zaczęli hejtować PIS do tego stopnia że wręcz wymusili na PISie realizację tego postulatu. Więc w tej chwili PIS musi ten idiotyzm zrealizować tylko dlatego że TVN z Gazetą Wyborczą zrobią z PISu miazgę przez następne 4 lata. Z populizmu który miał zdobyć kilka %% elektoratu zrobił się punkt, który trzeba zrealizować bo PR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 15:58:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie czy PIS da rade być przez 4 lata bo sam musi brac odpowiedzialność.
Nie będzie na kogo zwalić. Ale jedno jest pewne da sie całkowicie zaruszować Skoki i inne prawdziwe afery PIS, Bo Jarosław K to kilka afer ma na koncie z przeszłości. Afery z PO to pikuś przy Jarku i spółce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 09 Lis 2015 08:02:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj co piszesz pisiory są prawie święte, jak twierdzisz inaczej to już niedługo ABW zapuka taranem do twoich drzwi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020106 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski