STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Paweł Szramka posłem na Sejm RP ,GRATULACJE !.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sob, 28 Lis 2015 19:25:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak się nie ma zdania? to co ma się zrobić? Nie można tylko tak dla zasady podnosić łapki! Od tego zależy dobro społeczne i pomyślność obywateli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2015 11:13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko zobacz w jakich tematach jest wstrzymywanie się od głosu. Albo jest coś białe albo czarne. Jak sobie poczytałem w jakich kwestiach Paweł wstrzymał się od głosu to zastanawiam się co będzie jak przyjdą naprawde trudne tematy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Nie, 29 Lis 2015 11:30:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny JK, nie można być letnim/Biblia/ albo jesteś zimny albo gorący Wink sic!

rozumiem Twój niepokój, ale Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 26 Sty 2016 09:54:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
Wszystko fajnie z naszym Pawłem ale odnoszę wrażenie że strasznie często wstrzymuje się od głosu. - jakby tak podsumował ilość glosowań gdzie wstrzymuje sie od głosowania to blado wypada

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=POSELGL&NrKadencji=8&Nrl=380

Poza tym zabrał tylko 1 raz głos - inni nowi posłowie zabierali głos częściej.
Więcej aktywności Paweł i zdecydowania - albo na tak albo na nie bo takie wstrzymywanie się od głosu wg mnie świadczy o braku zdania a przecież to nie o to chodzi


JK nie lubię wstrzymywać się od głosu, jednak często jest tak, że projekt ustawy zawiera dobre założenia ale również znajdziemy w nim babole, które są niepotrzebne. Dlatego jest wstrzymanie a nie pełne poparcie. Co do mojej aktywności - pracuję ale nie robię tego na pokaz, jak czyni to większość. Mamy przykłady zapytań, wystąpień z innych klubów, gdzie kilku posłów pyta o to samo. To bicie piany, nie mam zamiaru wchodzić w ich buty. Aktywność to nie tylko "pokazywanie" się na mównicy. Zachęcam do zapoznania się z informacją na temat złożonych interpelacji i zapytań.
http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=RINTERPELACJE&NrKadencji=8&Typ=INT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 26 Sty 2016 17:38:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądam często program o 18 na tvbydgoszcz gdzie jest Pan jednym z kilku posłów zapraszanych do studia i nie zabiera Pan tam dużo głosu..sam nigdy jedynie zapytany przez prowadzącego odpowie Pan coś krótko w 2 zdaniach.Aktywność niewielka w porównaniu z tym co Pan robił przed wyborami w cbr. Pozdrawiam i troszkę więcej odwagi bo Pana tam zagadają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2016 15:55:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem że nie chodzi tu o bicie piany. Niestety widzę że mało inwencji a szkoda. Stronę sejmu z profilem Twoim przeglądam 2 razy w tyg. Widzę jaki jest całokształt pracy klubu Kukiz15 i to jest na wielki plus ale jak się to przełoży na poszczególnych posłów to nie ma się co czarować wyglądasz blado. Sama fotka z posłem Macierewiczem czy tabliczka imienna z ławy sejmowej nie nabiją ci punktów w społeczeństwie. Więcej odwagi bo trzymamy tu za ciebie kciuki. Jeśli mogę coś wtrącić to nie skupiaj się głównie na sprawach wojska bo są też inne mega ważne tematy Wink. Powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Sro, 27 Sty 2016 19:21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym tam dał chłopakowi trochę czasu na osłuchanie, otrzaskanie, zebranie pierwszych doświadczeń, znalezienie swojego pola działania, poznanie „przeciwnika” i szybką naukę. Dajemy rządom czas (nie mają pracować po nocach :)), dajmy go i nowicjuszom w tym interesie. Głupstwo łatwo palnąć, obciach jeszcze większy i nalepka „świra” gotowa (roztropną ostrożność widać w wyborze formy - pisemne interpelacje). A statystyka, świadcząca o aktywności, mnie zadawala. Wywiady w tvbydgoszcz można naturalnie zoptymalizować :) No cóż, step by step.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 28 Sty 2016 03:41:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
Ja rozumiem że nie chodzi tu o bicie piany. Niestety widzę że mało inwencji a szkoda. Stronę sejmu z profilem Twoim przeglądam 2 razy w tyg. Widzę jaki jest całokształt pracy klubu Kukiz15 i to jest na wielki plus ale jak się to przełoży na poszczególnych posłów to nie ma się co czarować wyglądasz blado. Sama fotka z posłem Macierewiczem czy tabliczka imienna z ławy sejmowej nie nabiją ci punktów w społeczeństwie. Więcej odwagi bo trzymamy tu za ciebie kciuki. Jeśli mogę coś wtrącić to nie skupiaj się głównie na sprawach wojska bo są też inne mega ważne tematy Wink. Powodzenia


Uderzyłeś w samo sedno JK. Wojsko, Wojsko i ciągle ten sam temat, reprezentowanie jednej grupy społeczeństwa. Łatwiej widocznie zrobić fotkę tabliczki i pochwalić się znajomym. Panie P.Sz widzę, że aktywność jest, ale nie w tych kategoriach, co przed wyborami. Wtedy jakoś ściślej pan argumenty wyrzucał z rękawa do wyborców...No cóż po wyborach już. A jak się pana obywatele pytają, co pan konkretnie robi to proszę odpowiedzieć, a nie odsyła pan do linków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 28 Sty 2016 08:28:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecność przy korycie powoduje amnezje i lenistwo...
Kukiz i jego formacja to folklor podobnie jak kiedyś Palikot i Korwin i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pią, 29 Sty 2016 14:26:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
Panie P.Sz widzę, że aktywność jest, ale nie w tych kategoriach, co przed wyborami. Wtedy jakoś ściślej pan argumenty wyrzucał z rękawa do wyborców...No cóż po wyborach już.


Poseł przed wyborami reklamuje partię a nie tylko samego siebie. Sprawami o które pytasz zajmują się inni posłowie z ruchu KUKIZ. Po to jest ich w tym sejmie więcej, żeby każdy zajął się swoją działką. Jeżeli się mylę to znaczy że powinniśmy zwinąć cały sejm i zostawić tylko Jarka żeby wszystko sam robił.

mikee22 napisał:
A jak się pana obywatele pytają, co pan konkretnie robi to proszę odpowiedzieć, a nie odsyła pan do linków.


Jeżeli nie rozumiesz to ja mogę Ci tutaj przekopiować i wyjaśnić to co masz w linku. Niczego to nie zmieni, nawet tego że ciągle trujesz dupe.

Jack 254 napisał:
Obecność przy korycie powoduje amnezje i lenistwo...
Kukiz i jego formacja to folklor podobnie jak kiedyś Palikot i Korwin i tyle.


Jesteś betonem, widzę to od wielu lat jak spotykam Twojego nicka na tym forum. Może to prawda, może nie, może jesteś ztetryciałym lemingiem. Who cares, skoro tak piszę to musi to być prawda, mam rację? Tak czy inaczej, przez takich jak Ty już tutaj nie piszę Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pią, 29 Sty 2016 16:37:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tak czy inaczej, przez takich jak Ty już tutaj nie piszę Razz " Jeden rozsądny krok w życiu, Adios. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 09:38:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś betonem, widzę to od wielu lat jak spotykam Twojego nicka na tym forum. Może to prawda, może nie, może jesteś ztetryciałym lemingiem. Who cares, skoro tak piszę to musi to być prawda, mam rację? Tak czy inaczej, przez takich jak Ty już tutaj nie piszę Razz[/quote]
Beton powiadasz ?
Pewnie masz racje , obietnice wyborcze i kolejne ,, sukcesy '' polityków utwierdzają mnie w przekonaniach ...
PS.Na stronach gazety pomorskiej trwa plebiscyt na człowieka roku pan Szramka prowadzi .... Kto zna jakiś sukces lokalnego posła poza tym że przez wybory ma znane nazwisko i korytko z $$ ?
Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 10:50:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack a jak inaczej nazwiesz taki awans społeczny.
To jest sukces choćby po trupie wolnej RP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 11:11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Jesteś betonem, widzę to od wielu lat jak spotykam Twojego nicka na tym forum. Może to prawda, może nie, może jesteś ztetryciałym lemingiem. Who cares, skoro tak piszę to musi to być prawda, mam rację? Tak czy inaczej, przez takich jak Ty już tutaj nie piszę Razz

Beton powiadasz ?
Pewnie masz racje , obietnice wyborcze i kolejne ,, sukcesy '' polityków utwierdzają mnie w przekonaniach ...
PS.Na stronach gazety pomorskiej trwa plebiscyt na człowieka roku pan Szramka prowadzi .... Kto zna jakiś sukces lokalnego posła poza tym że przez wybory ma znane nazwisko i korytko z $$ ?
Rolling Eyes[/quote]

Adwokat Johncage pewnie zna odpowiedź na te nurtujące pytania. Sukcesy to pewnie wygrana w plebistycie, a zwykły obywatel niech lata za chlebem sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Nie, 19 Cze 2016 10:52:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdelegalizować sejm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023551 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski