STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak to możliwe że wybraliśmy Kłamstwo i Oszustwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 128, 129, 130  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 17:57:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
GajowyMarucha napisał:
Super co nie Pismeni?
https://wiadomosci.wp.pl/babcia-wyslala-wnuczce-paczke-ze-slodyczami-na-poczcie-dobrali-sie-do-niej-inspektorzy-podatkowi-6228679582463617a
Państwo policyjne już działa jak chcieliście? Życzę wam żeby wam pogrzebali też a nawet to uszkodzili. Skoro popieracie to macie.



Na zachodzie to norma.
Ale co tam , ważne
ze Pis to wprowadził , jaki i wiele innych ustaw które ingerują w naszą prywatność a które narzuca nam UE. Laughing

Poza tym , gdzie była opozycja jak przechodziła ta ustawa?! Pewnie na sali było pusto!!! Lub co gorsza ''p-osły'' z Nowośmiesznej kropki znowu nie zrozumieli zasad głosowania i zagłosowali ''za'' Laughing Laughing Laughing

Sprawdź kiedy ta ustawa weszła i kto/jak głosował. Mozliwe że za mało medialne to było wiec w TVN-ie nie mówyly. Laughing Laughing Laughing

Dlaczego unikasz odpowiedzi na temat nie egzekwowania ustawy o IPN ? Czy polityk może decydować o tym czy ustawa ma działać skoro weszła w życie ?
Czy notatka która ujawnił Onet nie mówi wprost ze maliniak jest nazwijmy to nie koniecznie mile widziany w białym domu ?
Co myślisz o zapowiadanej nowej opłacie w paliwie ? W kontekście wypowiedzi prezesa który mówił o obniżeniu ceny paliwa ? Do tego podobno wystarczy odwaga , czy w takim razie przez jest tchórzem czy hipokryta ?
Co myślisz o mocnych słowach broszki , o bizancjum oszczędnościach premiach itp , pytam w kontekście przyznawanych sobie samej i zdymisjonowanym ministrom , oraz wojewodzie który do zagrabianie liści nie będzie angażować wojska .... może broszce to nie przeszkadzało bo była wtedy wypoczywać nad morzem ....

Ps odpowiedz wina Tuska i za PO bylo gorzej albo podobnie urąga nawet twojemu poziomowi wiec proszę o rzeczową merytoryczna odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 19:22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra zmiana doi Polskę ostro. Odwołać prezesika przed końcem kadencji po co? Odprawa!! KGH. I wiele wiele innych tego już Fnek i brać Pisowska nie obronią. Chyba Pis czuje że przegra i doi hurtowo ile da się. Plują na nas czy na kolanach czy też na stojaco. Zero sojuszników sami wrogowie. Ustawy to buble prawne. Politycy maja decydować co jest dobre a co złe zależności od potrzeby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 20:22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
fenrir napisał:
GajowyMarucha napisał:
Super co nie Pismeni?
https://wiadomosci.wp.pl/babcia-wyslala-wnuczce-paczke-ze-slodyczami-na-poczcie-dobrali-sie-do-niej-inspektorzy-podatkowi-6228679582463617a
Państwo policyjne już działa jak chcieliście? Życzę wam żeby wam pogrzebali też a nawet to uszkodzili. Skoro popieracie to macie.



Na zachodzie to norma.
Ale co tam , ważne
ze Pis to wprowadził , jaki i wiele innych ustaw które ingerują w naszą prywatność a które narzuca nam UE. Laughing

Poza tym , gdzie była opozycja jak przechodziła ta ustawa?! Pewnie na sali było pusto!!! Lub co gorsza ''p-osły'' z Nowośmiesznej kropki znowu nie zrozumieli zasad głosowania i zagłosowali ''za'' Laughing Laughing Laughing

Sprawdź kiedy ta ustawa weszła i kto/jak głosował. Mozliwe że za mało medialne to było wiec w TVN-ie nie mówyly. Laughing Laughing Laughing

Dlaczego unikasz odpowiedzi na temat nie egzekwowania ustawy o IPN ? Czy polityk może decydować o tym czy ustawa ma działać skoro weszła w życie ?
Czy notatka która ujawnił Onet nie mówi wprost ze maliniak jest nazwijmy to nie koniecznie mile widziany w białym domu ?
Co myślisz o zapowiadanej nowej opłacie w paliwie ? W kontekście wypowiedzi prezesa który mówił o obniżeniu ceny paliwa ? Do tego podobno wystarczy odwaga , czy w takim razie przez jest tchórzem czy hipokryta ?
Co myślisz o mocnych słowach broszki , o bizancjum oszczędnościach premiach itp , pytam w kontekście przyznawanych sobie samej i zdymisjonowanym ministrom , oraz wojewodzie który do zagrabianie liści nie będzie angażować wojska .... może broszce to nie przeszkadzało bo była wtedy wypoczywać nad morzem ....

Ps odpowiedz wina Tuska i za PO bylo gorzej albo podobnie urąga nawet twojemu poziomowi wiec proszę o rzeczową merytoryczna odpowiedz


Odnośnie IPN i związanych z ta ustawą problemów...

Jak nasze Państwo ma być respektowane skoro wasze elyty yntelektualne zapierd**alają do Izraela srać w każdej telewizji i gazecie byle tylko do**pierdolić Pisowi.

Opłacane gwiazdeczki , dziennikarzyny i inne oplacane trolle srające na ''tenkraj'' i ich obywateli , grożące wyjazdem i płaczące o wstydzie z bycia Polakiem.

Media oddane w obce ręce masowo produkujące ''fejk niusy'' i tworzące celowo atmosferę wstydu i winy. Obarczające Polaków juz nawet za koklusz , cholerę i biblijny potop.

Jak ma być dobrze w tym kraju skoro każdy członek opozycji jest zobligowania do sr*ania na '' tenkraj'' na każdym możliwym forum zachodniej Europy.

Jak ten Rząd ma rządzić skoro musi użerać się z nagonką na każde swoje poczynania , jak ma rządzić skoro cały swój potencjał musi marnować na usuwanie kłód które rzuca im pod nogi opozycja już nawet wbrew swoim wyborcom!

Plan opozycji to odsunięcie PIS-u od władzy za wszelką cenę , nawet gdy tą ceną jest zniszczenie suwerenności , pozycji i renomy RP.
To nie obecny Rząd niszczy ten kraj i jego wizerunek tylko zdradzieckie elity i ich ślepi wyznawcy którzy ubezwłasnowolnili ''tenkraj'' na rzecz lobby krajów zachodnich. Silny sprzeciw dla poczynań Pisu to nic innego jak niezadowolenie z powodu potencjalnych strat i kosztów poniesionych na utrzymanie poprzedniej ekipy.


Nie mam zamiaru dyskutować z wami , ani przebijać się na argumenty bo szkoda mi po prostu czasu. Jesteście na ''NIE'' i żaden argument tego nie przebije a o rzeczowej dyskusji nie mam co marzyć.

Można w wielu sprawach nie zgadzać się z PIS-em i wielu sprawach JA OSOBIŚCIE SIĘ NIE ZGADZAM... ale nie można działać na szkodę własnego kraju tylko dla uzyskania własnych korzyści tak jak robi to opozycja.
Wam nie przeszkadza w ogóle brak jakiegokolwiek programu, ani postawa europosłów którzy jawnie działają na szkodę POLSKI bo wystarczy wypowiedzieć magiczne zaklęcie: ''ROBIMY TO BY OBALIĆ PIS'' i wszystkie PO-zombies od razu wybaczają każde szkodliwe dla Polski działanie!

NIE WIEM CO TRZEBA MIEĆ W GŁOWIE BY DLA ODSUNIĘCIA PIS OD WŁADZY ZGADZAĆ SIE NA KAŻDE NAWET NAJBARDZIEJ SZKODLIWE DLA POLSKI DZIAŁANIE OPOZYCJI.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



O tym co mi się nie podoba w polityce Pis-u mogę porozmawiać jak zobaczę że faktycznie komuś na tym zależy a nie tylko po to dopierdo*lić PIS-owi.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 22:09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to napisz konkretnie
Brocha przeginała pale z rozdawaniem kasy , jest gorsza od Tuska bo on przynajmniej sam sobie nie dawał ( za co chcecie mnie odwołać ! Najlepiej ministrowie od czasów mieszka 1😂)

Napisz ze sprawa o IPN to gniot przez który są same problemy , ze skoro weszła w życie to musi być egzekwowana

Napisz ze nowa opalają paliwowa (+8gr do każdego litra ) to nic innego jak sponsoring 500+ itd , ze w tej kwestii prezes to hipokryta ...

Czy standardowo napiszesz wina Tuska 8 lat PO
WYGRALIŚMY 27:1 ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 23:32:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Jack 254"]No to napisz konkretnie
Brocha przeginała pale z rozdawaniem kasy , jest gorsza od Tuska bo on przynajmniej sam sobie nie dawał ( za co chcecie mnie odwołać ! Najlepiej ministrowie od czasów mieszka 1😂)

Jack 254 napisał:
Napisz ze sprawa o IPN to gniot przez który są same problemy , ze skoro weszła w życie to musi być egzekwowana


Sam dobrze wiesz ze problem ten nie jest zero-jedynkowy. Możemy dywagować czy gdyby opozycja miała choc troche honoru i poczucie obowiązku względem Ojczyzny to powinna stanąć murem za ustawą i za ochroną dobrego imienia Polski. Tusk korzystając ze swojego stanowiska powinien mówić o Niemieckich obozach koncentracyjnych i niemieckim holokauście na narodzie żydowskim i Polskim. Państwo któremu wbija nóż w plecy własny obywatel nie ma szans na obronę swojego zdania z tak silnym przeciwnikiem jak Izrael.

Jack 254 napisał:
Napisz ze nowa opalają paliwowa (+8gr do każdego litra ) to nic innego jak sponsoring 500+ itd , ze w tej kwestii prezes to hipokryta ...


Tak. Jako podatnik i kierowca boleję nad każda podwyżką. Oczywiście sugerowanie że to na potrzeby 500+ to juz twoja nadinterpretacja i ''bul'' pośladków. Mógłbym równie dobrze mówić ze : Pis podnosi podatki bo PO wszystko rozkradło - brzmi równie wiarygodnie!
Nie pobieram 500+ ale uważam ze ten program nie jest tak zły jak mówisz. Jak już, to: mieszkanie+, frankowicze+ - to jest bardziej bezzasadne wydawanie pieniędzy. Wracając do podatku paliwowego to przypominam ze to na razie propozycja a nie gotowa ustawa więc jak zycie pokazuje Pis moze jeszcze sie wycofać z tego pomysłu jak z ustawy o hodowli zwierząt futerkowych (na szczęście!)

p.s: ostatnio jadac w góry tankowałem gaz w Brodnicy po 2:05 a na autostradzie po 2:39 ot hydrozagadka! I to bez podwyżek! Laughing

Jack 254 napisał:
Czy standardowo napiszesz wina Tuska 8 lat PO
WYGRALIŚMY 27:1 ....
Laughing

Tak napiszę:
PO MIAŁO INNE SPOSOBY ROZDAWANIA PAŃSTWOWYCH PIENIĘDZY Z JESZCZE WIĘKSZA SZKODĄ DLA SKARBU PAŃSTWA! Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 00:06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PO ciekawe jakie i komu? Ja jakoś nie wiem za to wiem że PIS ma Atom i robi próby atomowe na wyspie na Bachotku. Chcesz jeszcze possać brudny palec? To wyssiesz jakieś bujdy o PO. PIsaki może oddadzą kasę co płynie na premie do rydza. Fenek zjadasz własny ogon. Mamy dać się gnoić przez władze z lepszego sortu tylko dla tego ze to władza? Oszalałeś chcesz dać sie posunąć w D przez władze i gadać ze to jest przyjemne? Do czego to doszlo zeby obywatel musiał szukać pomocy w innych państwach w celu utrzymania demokracji. Jak oszukają wybory co wtedy tez siedzieć cicho? Masz coś z głową kolego i nie myślisz logicznie? Żal jest takich ludzi vel lemingów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 00:28:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
PO ciekawe jakie i komu? Ja jakoś nie wiem za to wiem że PIS ma Atom i robi próby atomowe na wyspie na Bachotku. Chcesz jeszcze possać brudny palec? To wyssiesz jakieś bujdy o PO. PIsaki może oddadzą kasę co płynie na premie do rydza. Fenek zjadasz własny ogon. Mamy dać się gnoić przez władze z lepszego sortu tylko dla tego ze to władza? Oszalałeś chcesz dać sie posunąć w D przez władze i gadać ze to jest przyjemne? Do czego to doszlo zeby obywatel musiał szukać pomocy w innych państwach w celu utrzymania demokracji. Jak oszukają wybory co wtedy tez siedzieć cicho? Masz coś z głową kolego i nie myślisz logicznie? Żal jest takich ludzi vel lemingów.



Twoje posty powinno sie kopiować i rozsyłać po wszystkich forach jako ostrzeżenie przed postępującym paranoicznym niedo*jebaniem mózgowym na punkcie Pisu. Rozumiem że Jack 254 mogę się zgodzić lub nie i tyle , ale dyskusje z tobą i czytanie twoich wypowiedzi powodują u mnie po prostu mentalne torsje! Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 02:56:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raz jeszcze od czego te torsje od prawdy że PIS kradnie jawnie? Bo ja Ci to uzmysławiam. PIS jest Polski wrogiem bo czyni dla niej źle. Nie widzisz tego? Po co bronisz Patologii na różne sposoby? Myślisz że jak by nikt nie skarżył do UE to by nie kradli jawnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 07:21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwota jaka idzie w 500+ to kwota która płaci się w wyższym VAT , tak wiem podniosła po ..... ale pis miał obniżyć ....
Tylko frajer albo złodziej pracuje za takie pieniądze ( mniej wiech tak Bieńkowska powiedziała ) po czym brocha rozdaje miliony pod stołem , maliniak kolejne
Cena paliwa ... trzeba mieć odwagę żeby ja obniżyć ...( kto teraz jest tchórzem ) Ps w Płocku koło rafinerii jest jeszcze drożej ( tankowales kiedyś np w Austrii na autostradzie ?)
Trzeba zmniejszyć liczbę ministrów .... po czym powołuje morawiecki kolejnego ....
ustawa o IPN to gniot , święte prawo opozycji się nie zgodzić ( cyt mniejwiecej z Kaczyńskiego ) do tego jak maliniak w PE płakał po wyborach to była obrona demokracji , jak kartofel skręcił kark TK SN i zmienił ustrój sądowniczy to było donosicielstwo ...( komisje wenecka poprosił o opinie minister nagrodzony premia san escobar)

Jak widzisz punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia , nie wiem dlaczego bronisz hipokryzji , tak trudno przyznać ze w niczym nie jest pis lepszy od po ?
27:1 ....... wygraliśmy .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 07:50:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednym PIS lepszy w zemście a to ludzie kochają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 18:31:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś pierwszy dzień kościół+ RazzVery Happy
Jak sądzicie, zwiększy się frekwencja Question

Pozdrowaśki & Amenki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 20:00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, na pewno będą miały siłę kobiety na cokolwiek, skoro w sobotę teraz pracują do 22.30 ... Brodnickie Intermarche - każda sobota do 22.30 Smile żyć nie umierać.
I tak dziś większość sklepów od prywatnych osób otwarta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 21:43:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiSiory, przecież szanują kobiety i nie dadzą ich skrzywdzić.Razz
Te w ciąży, tym bardziej.
Co tam, że będą tyrać do późnej nocy, ważne, że będą wypoczęte w jutrzni.
Silne i rozmodlone.RazzVery Happy

Węgry zrezygnowały, ciekaw jestem, kiedy kartofel narobi sobie do buta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sro, 14 Mar 2018 20:12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=n-igYPY980I masakra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2018 12:22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przecież kłamstwo, działanie na szkodę "pierwszego sortu", imaginacja.
- Tak powie pis.
Zrujnują nasz Kraj i zostawią wmawiając wszystkim że jesteśmy Cyganami i że niczego nam nie trzeba, prócz wiary i wolności.
Wtedy będziemy równościowi, solidarni i szczęśliwi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 128, 129, 130  Następny
Strona 121 z 130

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.060118 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski