STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy wypada dać buty w prezncie mezowi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karomen




Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pią, 21 Paź 2016 06:34:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
Lubię takie propozycje - drogie rzeczy na kredyt a potem przez rok klepanie biedy bo raty przewyższyły możliwości spłaty. Ludzie zejdzcie na ziemię. Kupujcie na to co Was stać a nie bujacie w obłokach.



ale...chyba nie mówimy o tym samym Shocked jazda sportowym samochodem to nie zakup sportowego samochodu i kosztuje mniej niż np. zegarek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasienka




Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto, 25 Paź 2016 19:17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego miałoby nie wypadać, w końcu znasz go najlepiej, wiesz co mu pasuje, w czym lubi chodzić itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wawelska




Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 13

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2016 15:00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wierzę w przesądy, mój dostał ode mnie już 3 pary butów, ja od niego zegarek... jak coś ma się rozpaść to się rozpadnie bez względu na to czy kupisz mu buty czy nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pon, 27 Mar 2017 07:39:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie butów nie kupię mężowi bo wiem,ze lubi sobie buty zawsze przymierzyć.... Natomiast zastanawiam się poważnie nad zakupem zegarka.Ogólnie równiez słyszałam,że nie powinno się dawać takich rzeczy poniewaz moga przynosić nieszczęście. Co o tym sądzicie? Prawda czy głupi przesąd?

Bo sprawa jest dosyc poważna ( zastanawiam sie nad kupnem zegarka firmy Atlantic a to nie jest taki niewielki wydatek......).
http://zegarki-atlantic.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koziołek22




Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 2
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 05 Lip 2017 07:39:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że ten przesąd działa tylko w stronę kobiet, że im się nie daje, bo odejdą. Całe życie w błędzie Rolling Eyes
Ja lubię praktyczne prezenty, wiadomo, że wykorzystam a nie będzie gdzieś leżeć zapomniane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirka576




Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sro, 12 Lip 2017 13:17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę w tym nic złego. Przecież często dostaje się ubrania w prezencie. Nie należy przejmować się przesądami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Wto, 18 Lip 2017 07:59:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to jedynie głupie przesądy. Zastanawiam się czy ktoś jeszcze w to naprawdę wierzy?
Butów sie nie kupuje ponieważ odejdzie
zegarka się nie kupuje ponieważ zakochani czasu nie mierzą....
No ludzie.,,,, litości.

Jedyny problem z butami to rozmiar. Możemy coś takiego kupić tylko w sytuacji jesli doskonale znamy rozmiar obdarowywanej osoby. Jeśli tak nie jest to proponowałabym kupić coś innego. Może jakąś porządną koszulę? Na przykład z lnu?
http://facet.interia.pl/trendy/news-len-material-idealny-dla-faceta-jak-i-z-czym-nosic-lniana-ko,nId,2408967
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anetka86




Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 21 Wrz 2017 19:12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo często kupuje mężowi ubrania. On nienawidzi chodzić po galeriach handlowych a ja znam doskonale jego gust
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2018 10:34:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu ma nie wypadać? Pewnie,że wypada.Sam jestem facetem i osobiście jestem o wiele bardziej zadowolony jak dostaję coś praktycznego Na przykład jakieś fajne skórzane buty czy koszulę. Niż jakąś głupotę , która potem mi sie nie przyda i bedzie na przykład zajmowała miejsce na pólce ( na 18 stkę dostałem wiele takich figurek i potem i tak wylądowały w koszu).

Jesli miałbym coś polecić to :
mokasyny
albo krótkie szorty ( przydadzą się latem i łatwo trafić w rozmiar)

Kilka ciekawych porad jest tutaj: https://answear.com/blog/10-glownych-meskich-trendow-sezonu-ss-18/17851
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bosanoga




Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 28

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2018 11:07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak, teraz sporo osób uprawia sport więc może w tym kierunku? Są takie pary, które razem ćwiczą i kupują dla siebie podobne ubrania, czasami oglądam takie zdjęcia w sieci i bardzo mi się to podoba. Może pomyśl o takim zestawie dla was? Do tego buty sportowe może tego typu http://maxmag.pl/modnie-nie-tylko-na-boisku-buty-sportowe-nike-air-force-nie-tylko-dla-koszykarzy/ żebyście mogli robić coś razem? Spacer z kijkami po lesie, może inne zajęcia. Sama zastanawiam się nad tym, żeby taki pomysł wprowadzić w czyn Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022001 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski