STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Pościel - gdzie kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
j0lanta




Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 08 Lis 2018 23:08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze w skandynewian sliping and living? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Sro, 09 Sty 2019 11:55:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio zamawiam praktycznie jedynie przez internet. Przeszłam się po sklepach w okolicy i wiekszość pościeli to czysta chińszczyzna. Z kolei pościel jaką można dostać w lidlu czy w biedroce również nie jest jakaś super. Jest bardzo cienka i nie chce nawet mi się myśleć jak będzie wygladała po pierwszym praniu. Mam kolorowe kołdry tak wieć kupuję zwykle grubszą pościel z bawełny satynowej, która nie prześwituje. I dobrze się pierze.
https://bobaskowo.sklep.pl
Jeśli szukalibyście pościeli dla malucha, polecam zajrzeć sobie do sklepu Bobaskowo. Mają dobre ceny no i bardzo duży wybór różnego rodzaju poscieli.


Ostatnio zmieniony przez kamilaaa dnia Nie, 20 Sty 2019 10:32:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Sro, 09 Sty 2019 18:00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami dziwię się pytaniom zadawanym na forum.
W tych czasach jest wszystko i nie wymaga wysiłku żeby to znaleźć. Pościel= dobrej jakości tkanina i tym się trzeba kierować plus walory estetyczne, gust itd.
Syntetyczne pościele są nieprzyjemne w użytku, ale za to tanie. Bawełna, jedwab droższe, ale przyjemniejsze w użytku, wymagają odpowiedniej ,,pielęgnacji", ale posłużą dłużej. Dobre jakościowo pościele opatrzone odpowiednim logo jeszcze droższe- dla każdego coś się znajdzie.
Rozsądne cenowo pościele z Jyska z linii- gold, plus. Fajna jakość,przyjemne wzornictwo, można szukać promocji. Podobnie Home&You- szybka wysyłka jeżeli kupujemy on line, często fajne promocje.
MilooHome, Almi Decor- drożej, fajna jakość, klasyka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alicia




Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 11

PostWysłany: Wto, 15 Sty 2019 08:12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupowałam po prostu przy okazji z Biedronce. Ale można zajrzeć też do Pepco, bo mają tanio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrela1




Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 53

PostWysłany: Pon, 06 Maj 2019 07:52:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię syntetycznych pościeli. Mam kilka takich kompletów, ktore najczęściej dostałam na prezent od rodziny. I w sumie to nie wiem po jakiego grzyba je trzymam bo ich nie używam oraz pod nimi nie śpię:
Po pierwsze nie jest wygodnie
Po drugie taka pościel nie jest zdrowa bo nie odprowadza wilgoci
Może jest wytrzymała ale nie używam jej tak więc zaleta ta dla mnie nie jest żadną zaletą....

Preferuje pościele z bawełny satynowej. Sa o wiele wygodniejsze oraz przyjemniejsze dla ciała. I wbrew pozorom taka pościel jest również wytrzymała.

Dobre ceny maja tutaj https://i-posciel.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017622 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski